Pantene, Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

Pantene, Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

Cena PLN 10.00

Szampon z Odżywką Większa Objętość Pantene Pro-V powoduje, że włosy będą jednocześnie odżywione i puszyste. Obok wysoce efektywnych substancji odżywczych szampon z odżywką zawiera substancje, które zwiększają objętość fryzury i nadają włosom zdrowy wygląd.

Cena: ok. 10zł / 200ml
/e/

źle wspominam

Kupiłam na podróż do moich tłustych i cienkich włosów.

Myło się nim super - nawet czułam ten charakterystyczny skrzyp przy zmywaniu wodą. No i charakterystyczne dla szamponu z silikonami - cudowne rozplątywanie kudłów palcami podczas mycia.

Ale efekt - o zgrozo....Nasada włosów ekspresowo się przetłuszczała, szybciej niż kiedykolwiek. Włosy na końcówkach naelektryzowane niemiłosiernie.

Po 4 razach oddałam i nie wróciłam.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:4 razy

Gdzie ta objętość?

Główną obietnicą producenta jest zwiększona objętość włosów, której nie zauważyłam mimo codziennego, systematycznego używania.
Oczyszcza włosy, nie wysusza, ładnie pachnie, dobrze się pieni.
Jednak nie zasługuje na więcej gwiazdek, ponieważ producent obiecuje coś więcej, niż oczyszczanie włosów.
Nie wierzę w działanie odżywki w szamponach 2w1, zdarza mi się czasem pominąć nakładanie odżywki do spłukiwania po myciu i wtedy wygląd włosów pokazuje, iż odżywka w szamponie 2w1 nie wystarcza, muszę się wtedy posiłkować odżywką w sprayu lub jedwabiem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

katastrofa

Najgorszy szampon jakiego uzywalam. Nie dodaje objetosci, wysusza i matowi wlosy. Moje nie sprawiajace wczesniej zadnych problemow wygladaly jak suche siano, bez jakiejkolwiek podatnosci na ukladanie sie, masakrycznie elektryzowaly sie. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: uzylam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

badziewie

beznadziejny szampon !!
po umyciu włosy są suche , bez objętości wręcz odwrotnie przyklapnięte :( strasznie ciężko się rozczesują . zdecydowanie NIE !

Nie warty uwagi

Słabiutko...szampon przeznaczony jest do włosów cienkich i przetłuszczających się, czyli ma nadać objętości i zapewnić dłuższą świeżość.Po nim moje biedne włosy jeszcze szybciej się przetłuszczały, żadnej objętości nie daje.Może dla kogoś kto nie ma większych problemów z przetłuszczaniem się byłby odpowiedni ale stanowczo nie polecam osobom którym jak mi włosy się baaaardzo szybko przetłuszczają i mają problemy z łojotokiem.Szampon jest za ciężki.Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:2 miesiące

Spoko :)

Używam z fructisem blond, bo po nim mam oklapnięte strasznie włosy, jest zdecydowana różnica, jak używałam sam ten szampon to strasznie włosy mi się puszyły, końcówki najbardziej, ale w połączeniu jest ekstra, i pantene ma to do siebie że są dłużej pachnące włosy, nie wywieje się zapachu od razu suszarką, więc daje 3, nie dam więcej bo puszy i nie ma zdrowych włosów po nim :) ale w połączeniu super.

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: kawałek jednego

Osobiście nie polecam tego szamponu! Większą objętość jest tylko przez to że susze włosy suszarką, a po innych szamponach nie musiałam suszyć i miałam puszyste i pełne świeżości i objętości włosy! Nie polecam, moim zdaniem jest on beznadziejny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie ale już kupiłam inny szampon i ten mam zamiar wyrzucić!