Pantene, Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

Pantene, Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

Cena PLN 10.00

Szampon z Odżywką Większa Objętość Pantene Pro-V powoduje, że włosy będą jednocześnie odżywione i puszyste. Obok wysoce efektywnych substancji odżywczych szampon z odżywką zawiera substancje, które zwiększają objętość fryzury i nadają włosom zdrowy wygląd.

Cena: ok. 10zł / 200ml
/e/

miłe zaskoczenie

Do szamponu podeszłam z rezerwą, bo mam przetłuszczające się włosy, a produkt nie jest bezpośrednio kierowany w ten target. Ale już po kilkakrotnym użyciu byłam zachwycona.

+ formuła 2w1 oszczędza mój czas
+ włoski ładnie się rozczesują
+ dobrze się pieni i spłukuje
+ jest dość ekonomiczny i wydajny
+ włosy pozostają świeże przez 48 godzin

daje radę ;)

jestem zadowolona z tego kosmetyku.
przede wszystkim naprawdę odświeża włosy, nadaje im puszystości i w moim przypadku zmniejsza przetłuszczanie się włosków. jest wydajny, ma odpowiednią konsystencję, ładnie pachnie i jest tani.

Idealny do moich włosów

Ten szampon jest po prostu genialny. Mogłabym długo rozwodzić się nad jego geniuszem.

Szampon idealnie podnosi moje włosy - już w trakcie mycia czuję, że mam ich więcej. Włosy zachowują świeżość na dłużej. Z tym szamponem myje je co dwa dni.

Na półce stoi niezmiennie od 3 lat chociaż bywał w różnych opakowaniach :)

Ilość zużytych opakowań: średnio 1 miesięcznie tj ok. 36 butelek.

Najlepszy

To najlepszy szampon jaki miałam. Zdecydowanie KWC! Moje włosy dość szybko się przetłuszczają i jak używałam innych szamponów musiałam myć je codziennie. Ten szampon utrzymuje moje włosy świeże przez dwa dni, co jest dla mnie dużym plusem. Jednocześnie moje włosy które przeszły wiele eksperymentów z farbowaniem odżyły po nim, znowu są lśniące, gładkie - po prostu zdrowe mimo codziennego układania ich na lokówce i używania pianki i lakieru.
Naprawdę polecam ten szampon.

Nigdy więcej

Bardzo przetłuszcza włosy i do tego strasznie się po nim elektryzują- chodź jest kwiecień... Jednak faktycznie włosy nie są "klapnięte".
Ogólna ocena jednak mocno na minus gdyż moje ładne i zdrowe włosy po nim są nijakie.

Bardzo dobry!

Zdziwiłam się bardzo, że ten szampon ma tak niską ocene..
Dla mnie to najlepszy kosmetyk z wszelkich moich zakupów.
Jedyną rzeczą jaka mi w nim nie pasuje/przeszkadza to delikatny zapach, ja lubie jak mi włosy mocno pachną, owocowo.
Ale jeśli chodzi o działanie to rewelacja! Zawsze zamiast włosów miałam siano.. cienkie, połamane, żal patrzeć.. a teraz? widać, że włosy są grube, puszyste, lśniące i mocne. Co do przetłuszczania nie zwracam uwagi, bo i tak myje głowe codziennie - uzależnienie.
Pełen pozytyw i zdecydowanie polecam!

Zawsze i tak używałam jeszcze odżywki mimo iż ten jest 2 w 1, lubiłam do po prostu, ale kwestia gustu :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Na pewno jeszcze kiedyś kupię

Zastanawiam się czemu ma tak niską średnią. Dla mnie bardzo dobry, włosy po umyciu są miękkie i błyszczące dobrze się rozczesują. I pięknie pachnie. Może nie KWC, ale i tak dam 5...Używam tego produktu od:miesiąca

Muszę zabrać dwie gwiazdki. Po jakimś czasie jego użytkowania pojawił się znów łupież i swędzenie skóry głowy.

KwC !!!Super szampon, mój ulubiony!

Jeden z najlepszych szamponów jakie miałam.Sprawia, że włosy są lekkie i odświeżone.Odejmuje pół gwiazdki za to, że włosy szybko się po nim przetłuszczają, ale to chyba szampon ,który pozostawia moje włosy najdłużej czyste i świeże.

Niezły

Całkiem niezły szampon, jak większość produktów Pantene. Wydajny o miłym zapachu. Delikatnie zwiększa objętość, ale bez przesady, to tylko szampon, więc nie spodziewałam się spektakularnych efektów. Włosy rozczesuje się po nim całkiem nieźle, ale też bez rewelacji jeśli o to chodzi. Ogólnie oceniam na 3 bez zachwytu, ale nie zaszkodził moim włosom, a to już coś.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie jest taki zły ;)

Kupując ten szampon spodziewałam się czegoś lepszego...ale nie jest tak najgorzej. Dobrze myje włosy z wszytkich pianek,żeli,wosków itp. Plus za ładne opakowanie. Włosy normalnie się przetłuszczają a oczekiwałam,że odrobinkę to zachamuje właśnie poprzez nadanie tej objętości. Cena 9zł jest nieadekwatna do jakości. Są lepsze,chocby z Joanny.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

nijaki

Mogłam najpierw przeczytać opinie poprzedniczek zanim kupiłam ten szampon. Niestety zgadzam się z recencjami poniżej. Nie działa nic a nic, objętości nie ma, jedynie co myje włosy, to wszystko. Nie wiem, czy faktycznie robią się po nim kołtuny, bo na końce nakładam maskę, żeby włosy były podniesione u nasady i luźno (zdrowo) opadające, bo z doświadczenia wiem, że tego typu szampony przesuszają włosy. Nie wiem też, czy się elektryzują, choć myślę, że to raczej prawdopodobne. Więc jedynie ich górne partie traktuję volume specyfikami. Nawet po użyciu pianki nie było rewelacji. Już lepszy jest fructis, choć wysusza, ale takie już wady szamponów nadających objętość...Używam tego produktu od: około tygodnia

Szampon i odżywka NIE

Oceniam razem szampon z odżywką (ale 2 produkty, bo wersja szamponu który miałam była bez odżywki), bo używałam ich naraz i nie wiem jakby się sprawdziły osobno. A że producent zaleca stosować razem, więc czuję się usprawiedliwiona.
Seria ma przyjemny zapach, dużą wydajność jak to Pantene.
Niestety jako posiadaczka cienkich włosów marzę o ich większej objętości, a nie o poplątanym sianie, które te kosmetyki robią na głowie! Objętość faktycznie imponująca, ale włosy są po ich użyciu tak sztywne, suche i matowe, niepodatne kompletnie na układanie i poplątane, że jeszcze nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałam.
Daję dwie gwiazdki, bo dało się to jakoś zużyć, ale nie wspominam tego miło i nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: