Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel + oliwka z winogron pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel + oliwka z winogron pod prysznic

Bogaty w olejek z winogron żel intensywnie nawilża oraz poprawia kondycję skóry. Obecność olejku wzmacnia barierę naskórka i jednocześnie zapobiega utracie wody, chroniąc przed wysuszeniem. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że żel pozostawia na skórze warstwę ochronną. Kuszący słodki zapach owoców winogron otula ciało i wprawia we wspaniały nastrój.

Świetny:)

Tak trochę przypadkiem wpadł do mojego koszyka, bo uwiódł mnie jego fioletowy kolorek i przepiękny zapach:) Tak, zapach jest zdecydowanie największą zaletą tego kosmetyku- śliczny, słodziutki, przypominający miód. Czuć go jak rozprowadza się na ciele, czuć w łazience. Konsystencja dość rzadka, ale bardzo dobrze się pieni, a co najważniejsze nie wysusza skóry. Za to dobrze nawilża, lekko natłuszcza i zmiękcza ją. Ja z przyzwyczajenia zawsze po kąpieli używam balsamu, ale myślę, że można się bez niego obyć. Jedyny minus- dość szybko go ubywa:( Poza tym- bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: miesiące
Ilość zużytych opakowań: Konczę pierwsze opakowanie

nice ;)

super produkt :)

+ piękny zapach :]
+ fajna konsystencja
+ nie pieni sie mocno
+ skora jest miekka po uzyciu
+ nie trzeba uzyc balsamu po prysznicu z nim :)
+ cena/ wydajnosc

- zapach szybko ulatnia sie ze skory :( a szkoda.

oczywiscie ze polecam :D

Używam tego produktu od: miesiąc? na zmiane z innymi żelami :)
Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki :)

Piękny zapach

Żel ten zakupiłam po zadowoleniu z żelu z tej samej serii tylko że z olejkiem z bawełny, więc na początek skopiuje tamtą ocenę, gdyż pod wieloma względami się nie różną.. :
Żel stosowałam już jakiś czas temu jednak byłam z niego dość zadowolona, mimo że nie zakupiłam go ponownie, lubię wszelkie nowości pod prysznic gdyż nie wymagam od nich cudów
Pieni się dość dobrze, ładnie oczyszcza i co dla mnie bardzo ważne - nie wysusza. Mimo że zawiera sls w składzie olejki niwelują uczucie ściągnięcia czy łuszczenia.
Wart wypróbowania, kąpiel staje się przyjemna i relaksująca, szczególnie jesienią czy zimą.
Jednak jak dla mnie stanowczo za szybko się kończy.

Usunęłam tylko jedną część recenzji, dotyczącą zapachu, bo owszem niebieska wersja pachnie bardzo przyjemnie, ten jednak mimo wszystko jest o wiele piękniejszy ! Jakby słodki, delikatny.. Na prawdę warto wypróbować !

Cudnie pachnie.

Pierwsza rzecz o jakiej nie sposób nie wspomnieć przy okazji tego żelu, to wspaniały zapach, który utrzymuje się na skórze nawet kilka godzin po kąpieli. Mi na tym nie zależy jakoś specjalnie, bo i tak zawsze używam balsamów, musów itp, ale to zawsze jakaś zaleta :)
Produkt dobrze nawilża, pieni się i użytkuje.
Ja jednak odejmuję:
1/2 gwiazdki- ogólnie za konsystencję, która mimo tego, że dobrze się pieni, jest niemożliwa do zidentyfikowania- płynna, a jednocześnie jakby z... grudkami???
1/2 gwiazdki- za dosyć małą wydajność- mi ten żel wystarcza na dwa tygodnie, bo trzeba używać go dużo.
Ze względu na ciekawą gamę zapachową i przystępną cenę- kupię ponownie!

Używam tego produktu od: Bardzo dawna.
Ilość zużytych opakowań: Dużo, na pewno ponad 5.

żel jest bardzo fajny, dobrze się pieni, ślicznie pachnie i zapach pozostaje na skórze, a pozatym jest wydajny i nie wysusza dzięki oliwce, którą zawiera.

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

Niezły

Dobry żel pod prysznic. W skrócie: dobrze się pieni, przyjemnie pachnie, ma ładne opakowanie, nie wysusza , po użyciu skóra jest miła w dotyku. Daję 3* bo nie nawilża tak spektakularnie jak obiecuje producent. Ot, zwykły żel, który dobrze myje. Teraz mam żel z tej samej serii ale ten z woskiem z mango i uważam że jest lepszy.

Używam tego produktu od:4 mies.

słaby

Na zakup skusiła mnie nazwa żel + oliwka. Myślałam, że podczas mycia nawilży moją skórę a ja w wyjątkowych sytuacjach będę mogła sobie "odpuścić" balsamowanie ciała (bo przecież żel+oliwka na pewno pozostawi po myciu moją skórę miękką i nawilżoną... ;) )
A tu rozczarowanie.

- bardzo źle się pieni
- słabo myje, tzn. nie czuję po prysznicu z tym żelem komfortu takiego, jak bym oczekiwała
- pozostawia na skórze nieprzyjemny film
- gęsta konsystencja i mała wydajność
- zapach sztuczny

+ nie wysusza. w czasie kąpieli czuć, że skóra jest gładsza i nawilżona, ale to tylko krótkotrwałe uczucie. jakby nie było, nie wysusza i za to dostaje plusa.

Reasumując-nie polecam.
Wolę "normalny" żel a potem balsam do ciała ;)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

zwykły żel

Kupiłam ten żel skuszona obiecywaną obecnością oliwki w składzie. Kosmetyk delikatnie myje, nie wysusza ale też nie nawilża spektakularnie (wiem, od tego są balsamy). Bardzo przyjemnie pachnie i ma gęstą konsystencję, przez co jest wydajny. Podsumowując - kosmetyk godny polecenia, ale miałam już lepsze, dlatego nie wiem czy do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

Nawet nawilża

Ciężka sprawa z oceną żelu Lirene. Z jednej strony posiada wadę, którą mają wszystkie przezroczyste żele - koszmarnie źle się pieni. Albo muszę rozrabiac go z wodą, albo lać 1/3 butelki, przez co robi się strasznie niewydajny. Do tego zapach - zupełnie inny pod prysznicem niż w butelce - sztuczny, pełen konserwantów, przeciętny, zupełnie nie przypominający winogron.

Ale jest i druga strona medalu. Spisałabym żel dawno na straty, gdyby nie bardzo pozytywnie zaskakujące uczucie miękkiej skóry po myciu. Jest to co prawda nawilżenie tylko na 2 - 3 godziny, ale zawsze coś. Przyjemnie dotknąc własnej skóry, jest taka miękka :)

Ocenę pozostawiam Wam, mi namieszał w głowie :)

dobry

Żel ma przyjemny zapach, dobrze sie pieni i nie wysusza skóry. J
eśli chodzi o opakowanie to dośc trudno się go otwiera, jest trochę nieporeczne w otwieraniu ale poza tym wszystko ok.
Warto wypróbować ten żel, polecam

Używam tego produktu od:2 tygodni

fajny:)

Własnie sobie przypomnałam, że nie oceniłam tego żelu a sama kiedyś go zgłosiłam do KWC.
Ja musze na wstepie podkreślic, że Lirene to moja ulubiona firma- zarówno balsamy do ciała jak i żele pod prysznic. Moi faworyci to oczywiście czerwona seria:)
Ale ten żel jest również niczego sobie.
Ładny ma zapach, delikatny. Zel jest bardzo wydajny, bardzo dobrze sie pieni.
Narazie mam inny żel w uzyciu. Jesli chodzi o kupno tego żelu, to możliwe, że jeszcze go kupie. Ale chciałabym wypróbwać pozostałe żele tej firmy:)

Używam tego produktu od:jakiś czas temu zuzyłam

gdzie ta oliwka?

żel ładnie pachnie, świeżo, trochę owocowo ale nie landrynkowo, jakaś wariacja na temat zapachu winogron
ładnie myje, nie wysusza ale na pewno nie nawilża, dla suchej skóry nie wystarczy i nie zastapi balsamu
obietnice o intensywnym naiwlżaniu i ochronie to bajki
konsystencja trochę rzadka, lejąca
nie kupię już - na rynku jest tyle lepszych i czekających na wybróbowanie

Używam tego produktu od: w lecie 2008