Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Cena PLN 9.00

Mocno kryjący podkład w formie pasty. Dość tłusty, bardzo gęsty ale jest w stanie ukryć wszelkie przebarwienia, blizny, rozległe plamy barwnikowe. Świetny do charakteryzacji i makijażu do zdjęć - gorzej sprawdza się na co dzień ponieważ jest trochę widoczny na twarzy. Bardzo wydajny.

tylko jako korektor

ja mieszam go z podkładem Ideal Balanc ,wystarcza go tylko kapeczka- i efekt jest super.Jako pokład nie wiem jak spełnia swoje zadanie-chyba bałby za bardzo widoczny.Jest dobry,ale nie fantastyczny.Fajny korektor,tylko trzeba dobrze natłuścić skórę-inaczej nie ma szans na rozprowadzenie.

ekstra tuszuje

Ech no co tu dużo mówić, jeśli ktoś ma coś do ukrycia ( naczynka, plamki, przebarwienia) nic nie zatuszuje tego lepiej i taniej niż Dermacol. Ja kiedyś używałam głównie Unifiance, no ale co tu dużo mówić, Dermacol jest 7x tańszy i równie skuteczny (nie wiem czy równie hypoalergiczny ale moja cera nie jest alergiczna więc nie mogę tego ocenić) Wszystko co napisane w zgłoszeniu to prawda. Ważne jest żeby dobrze dobrać kolor, ale niestety jest to trudne bo o tester tego podkładu szalenie trudno za co minus - ale zwazywszy na cenę pomyłka nie jest aż tak kosztowna wiec mozna wybaczyć.

Tego podkładu najlepiej jest używać jako korektora (naczynek, przebarwień) ale nie polecam pod oczy - jest ewidentnie za ciężki.

ideał!

Nigdy przedtem nie słyszalam o nim, dopiero po recenzjach na KWC postanoilam kupic w Esentii. Kupilam nr 217, bo przeczytalam gdzies ze odcien wpada w zolty-bez, dla mnie roze odpadaja. Kolor super, odrobinka wystarcza na pokrycie cieni miedzy oczami, skrzydelek nosa i roznych niedoskonalosci. Trzeba stosowac na krem i naprawde odrobinkę!
Wszystkie diory i chanele ida w odstawke!

Straszydełko

Koszmarrrrrr!!!!!!!!
Nadaje twarzy niezdrowy i nieestetyczny wygląd, kolory dziwaczne, legendarnego już genialnego krycia po prostu nie zauważyłam!
Zbiera się w porach i w tej drobniutkiej siateczce naskórka i jest BAAARDZO widoczny.

Za to trwałość koloru jest niesamowita- zabarwienie zlazło dopiero po umyciu mleczkiem HR i preparatem z kwasami :P Wyobrażam sobie, że ten efekt może być wspaniały przy mięciutkiej skórze o delikatnej strukturze, ale z niewielkimi przebarwieniami ;)

dla mnie rewelacja !

Kupiłam pod wpływem Waszych opinii i jestem zachwycona. Rzeczywiście spisuje się na medal! Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam ani nigdzie w sklepach nie widziałam. Co prawda troszke ciężko go dostać ale znalazłam sklepik w którym jest w ciągłej sprzedaży i we wszystkich odcieniach. Jakby ktoś z Olsztyna miał trudności ze znalezieniem go, to polecam sklep kosmetyczny naprzeciwko "COCTAIL BAR", koło antykwariatu :-)

Bardzo dobry !

KUPIŁAM GO pod wpływem doskonałych recenzji i nie załuję. :)
Doskonale kryje wszystko co widzi, wystarczy odrobina, na pokrycie całej twarzy. Bardzo wydajny. Czasami go mieszam z jakims innym, lżejszym podkładem i efekt tez jest bardzo dobry. Sprawdza się w roli korektora.
Gęsty, niesamowicie wdajny I TANI, łatwo dostępny, przynajmniej w moim miescie!
Podpisuje sie pod pochlebnymi recenzjami! ;)

DODAJę: 18.10.2004 Odejmuje 1 gwiazdkę za to, po dotknięciu twarzy palcami zostaje na nich.
Brudzi brzegi, kołnierze bluzek. Łatwo sie jest nim ubrudzić!

niezbędny

Najwspanialszy korektor z jakim miałam doczynienia i co ważne najtańszy :) Wszystkie jego zalety zostały już wymienione i ya się pod tym podpisuje ;)

super!

Rewelacyjny! Bardzo dobrze tuszuje niedoskonalosci, zaczerwienienia i wypryski. Jesli odpowiednio mala ilosc rozsmarujemy na twarzy nie tworzy "maski".
Dla mnie zarowno dobry jako podklad jak i korektor, ktorego nieco wieksza ilosc wklepuje, by jeszcze lepiej maskowal.

świetny korektor

Przede wszystkim jest to swietny korektor a nie podkład. Używam go do maskowania cieni pod oczami i drobnych wypryskow jesli sie pojawią. Świetnie sie spisuje, maskuje bardzo dobrze, wystarczy naprawde odrobina przez co jest baaardzo wydajny.Cena rewelacyjna, zaplacilam za niego 11zl. Troche trudno jest go jednak dostac. Daje mu 5 gwiazdek ale jako korektorowi, bo na podklad jest moim zdaniem za ciezki i nie takie powinno byc jego przeznaczenie. Polecam!

świetny

Używam go od 3 lat.Mialam wszystkie kolory oprócz tych najciemniejszych.Stosuję go jako podkład,idealnie kryje wszystkie przebarwienia, jest bardzo wydajny.Trzeba tylko nauczyć sie go nakladać,bo można przesadzić i twarz wyglada jak maska.polecam gorąco

ilość zużytych opakowań: wiele

To jest to!

Kolejny kosmetyk zakupiony pod wpływem opinii wizażanek. I kolejny trafiony - ten to strzał w dziesiątkę! To jest to czego mi było trzeba!
Używam oczywiście jako korektor na cienie pod oczami, z którymi męczyłam się od lat. Do tej pory uzywałam Avonu, miałam też Revlon Skinlights (miał tez b.dobre oceny), ale jednak Dermacol najbardziej do moich cieni pasuje - pięknie kryje (mam odcień 213) idealnie pasuje do mojej cery i zupełnie nie widać, że coś mam namaziane pod oczami, trzyma się bardzo długo - najdłużej z wszystkich korektorów, które miałam, cena wspaniała, baaaardzo wydajny. No po prostu BOMBA! I gdyby był droższy to tez bym go kupiła!
Daję 5 gwiazdek oczywiście jako korektorowi, bo jako podkład to nie wiem czy też by się tak sprawdził - chyba, że faktycznie pomieszany z kremem do twarzy - wtedy czuję, że mógłby być niezły, ale nie próbowałam jescze bo nie muszę się az tak zasmarowywać.

Niezastąpiony

Oj, dziewuszki, marudzicie niemało :)
Według mnie jest to najlepszy podkłąd jaki kiedykolwiek miałam, a miałam naprawdę różne, te z najwyższej pułki też.
To, że rewelacyjnie kryje to juz każda z was wie, ale, że go na twarzy widać? Kazdy podkład będzie widać, jeśli się go za dużo naniesie. Po pierwsze, Dermacol nanosi się na krem (tak było napisane z resztą na opakowaniu). Po drugie, nie nanosi się go bezposrednio na twarz. Mozna go rozsmarować na wierzchu dłoni a dopiero potem naprawdę w niewielkiej ilości rozsmarowac na twarzy. Jesli się wcześniej użyło kremu, to da sie go rozsmarować na większej powierzchni naprawdę cieniutką warstewką. I właśnie dlatego, że ta warstewka jest straaaaasznie cienka, to podkładu wogóle nie widać!!! Na prawdę go po prostu nie widać. Można się z bliska przyglądac a twarz wygląda wręcz nienaturalnie jednolicie ale nie wiadomo dlaczego. W pory też nie zauważyłam, żeby wchodził, ani, żeby zmieniał kolor. Dla mnie jest dosłownie rewelacyjny. W Esentii kupiłam 4 najjaśniejsze odcienie ( gdzieś nie doczytałam i myślałam, że będą ciemne) i planuję dokupić pozostałe. żapłaciłąm po 8.30 PLN za sztukę, ale zapłaciłabym i z 10 razy tyle.

Używam tego kosmetyku od tygodnia
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...