A-Z Medica, Rainforest Wax, Maseczka do włosów blond i siwych

A-Z Medica, Rainforest Wax, Maseczka do włosów blond i siwych

Maseczka odżywcza Rainforest Wax do włosów blond i siwych. Wyciąg z orzecha brazylijskiego zapobiega nadmiernej utracie wilgoci oraz zwiększa o ponad 30% ochronę włosów przed utratą koloru. Olej z buriti to źródło beta-karotenu oraz kwasu oleinowego. Limonka działa na naturalny kolor włosów, ma właściwości rozjaśniające. Ekstrakt z miodu działa regenerująco i nawilżająco. Dodatki kondycjonujące zapewniają włosom miękkość, lepsze układanie oraz łatwiejsze rozczesywanie, co zmniejsza narażenie na uszkodzenie w trakcie zabiegów fryzjerskich.

podtrzymujące kolor, termoochronne, nawilżające, regenerujące
w słoiku
Odcienie
jasne
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych

na 4+

Mam wlosy w polowie naturalne odrosty a w polowie jeszcez rozjasnione. Na naturalne dziala dobrze-tzn. sa one lsniace miekkie i niestety przyklapniete. Maja jednak ladny polysk. Na te rozjasnione i wysuszone-w sumie nie dziala. Mysle ze nalezy ja stsoswac nie za czesto gdyz obciaza a z kolei efekt uzyskuje sie dopiero po 30 min wiec nie ma opcji na posiadanie puszystych wlosw po ciezkiej maseczce.

Maska do włosów jest zapakowane w plastikowy pojemnik o gramaturze 250 ml.
Produkt zamówiłam w jednej z aptek. Maseczka jest gęsta, o kolorze żółtym i nawet przyjemnym zapachu. Dobrze się ją rozprowadza po włosach. Maskę nakłada się na 15 -30 minut, po czym zmywamy ją letnią wodą. Nie ma problemu z myciem jej. Ja używam jej 1-2 razy w tygodniu, zależy ile mogę poświecić rano czasu na taki zabieg. Bardzo dobrze rozczesuje się włosy po tej maseczce. Włosy są miękkie dotyku, lśniące, nawet ładnie rozjaśnia blond włosy, regeneruje. Ja jestem zadowolona z tej maski.

Robi cuda

Mam bardzo zniszczone, wielokrotnie rozjaśniane włosy. Jestem w trakcie zapuszczania naturalnych, farb juz nie ruszam i skupiam sie na pielegnacji. Jednak do tej pory maks co mogla mi dac maska to byl przyklap i uczucie nieświeżych włosów...
Tę dostałam i początkowo zupełnie mi nie przypadła do gustu. Trzymałam ją jakoś z 10 minut, myślałam, że styknie, ale efekt był dziwny... włosy wyglądały na bardziej wysuszone niż przed nalozeniem. Myslalam, ze moze moje sa tak beznadziejnym przypadkiem albo po prostu sie z nia nie polubily.
Jednak ostatnio nalozylam ja na minut 30. Splukalam ciepla woda (tak jak kaze producent) i efekt mnie oszolomil :D Sypkie, delikatne, milutkie w dotyku oraz (co jest nieslychanym plusem) nieprzyklapniete, wrecz nabraly troche objetosci u nasady! Teraz uzywam jej dwa razy w tygodniu, co zupelnie wystarcza (mimo, ze wlosy myje codziennie). Polecam!!!! Polecam tez stosowanie sie do zalecen producenta :)

Cudo!

Na plus:
+cena
+działanie-moje włosy są po niej cudownie miękkie, błyszczące, dociążone, wydobywa u mnie mocniejszy skręt loków
+cena
+zapach-taki niespotykany ale przyjemny

Na minus:
-maseczka jest w plastikowym słoiczku, do którego ciężko włożyć rękę po końcówkę produktu

Takie działanie ma u mnie niewiele produktów, dlatego ta maseczka jest jednym z moich hitów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zasłużona 5tka z plusem!

Waxa Rainforest kupiłam ze względu na moje rozjaśnione od połowy włosy - ombre - które niestety dość mocno na tym ucierpiały. Nie są zniszczone, jednak mimo starannej pielęgnacji, wciąż było jakieś "ale".

Maseczkę kupiłam za niewielkie pieniądze (około 14zł) w aptece. Po stosowaniu przez 1,5mca raz, czasem dwa razy w tygodniu stwierdzam, że to świetny produkt.
+przede wszystkim maska świetnie nawilża włosy. Staram się trzymać zawsze przynajmniej 30minut pod czepkiem i ręcznikiem
+włosy po zastosowaniu są miękkie, bardzo przyjemne w dotyku
+wygładza
+pięknie nabłyszcza - jasna partia włosów nabrała blasku
+podkreśla kolor włosów
+włosy idealnie się rozczesują, dobrze się układają
+poprawiła wygląd mojego "ombre" :jupi: Włosy wyglądają zdrowo, końcówki są dopieszczone maksymalnie. Mam wrażenie, że ich stan się lekko poprawił, ale nie jestem pewna czy to tylko dzięki tej masce, bo stosowałam również regenerujący balsam Seboradin.
+łatwo się aplikuje i spłukuje
+nie podrażnia
+tania
+wydajna
+zapach

Co do rozjaśniania - niestety nie potrafię określić czy rozjaśnia czy też nie :) Na pewno pięknie podkreśli blond włosy.
Bardzo dobry produkt, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Używam tego produktu od: Około 1,5mca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Dobra :)

Moja pierwsza maska do włosów na jaką się skusiłam ;)
Zalety:

-Zapach
-Rozjaśnia
-Nawilża bardzo mocno
- Ułatwia rozczesywanie
- Fajna konsystencja
-Włosy są sypkie
-Błyszcżace, zdrowo wyglądają
-świetna w połączeniu z odrobiną wody i oleju (koko, lub oliwy z oli.) taki spray na lato sobie robie :D

+/- Cena i Dostępność

Wady:
-Obciąża włosy.. no niestety :<

dobra do blondu

Moim zdaniem jest to maseczka do włosów, ktore są bardzo zniszczone i suche; w przypadku moich, blond włosów po farbowaniu sprawdziła się bardzo dobrze:

Zalety:

+ maseczka nawilża włosy aż za bardzo; ma gęstą, mocną konsystencję, co powoduje, że trzeba używać jej bardzo niewiele na włosy; najlepiej posmarować głównie przesuszone końce; efekt jest jednak widoczny po kilku zastosowaniach;

+ włosy są miękkie; podatne na stylizację; wyraźnie wygładzone i delikatne; łatwiej się je rozczesuje;

+ maska delikatnie rozjaśniła mi włosy;

+ nie wywołuje podrażnień, łupieżu;

+ cena;

+ wydajność;

Wady:

- przez dosyć gęstą konsystencję wlosy są trochę obciążone i niestety wymagają dosyć długiego płukania i dokładnego umycia; maska pozostawia sporo śladów na włosach;

- stosowanie jej jest czasochłonne;

Maska pomogła moim włosom odzyskać dawny blask i zregenerować się; z uwagi na to, że jednak bardzo je obciąża nie polecam stosować częściej niż 2 razy w tyg;

Używam tego produktu od: dobra do blondu
Ilość zużytych opakowań: cztery

SUPER

+ Błyszczący, zdrowy wygląd
+ Miękkie w dotyku
+ Moje naturalne blond włosy rozjaśniła do tego stopnia, że powstały świetne pasemka :)

- lekko oklapnięte

Ogólnie podsumowując jestem zadowolona i kopiłabym ten produkt jeszcze raz! Polecam zwłaszcza dla naturalnych blondynek takich jak ja. Jeśli nie chcecie sobie dziewczyny niszczyć włosów, jest to świetna alternatywa dla wszystkich Was, które chciałyby zdrowo rozjaśnić włoski :)

Używam tego produktu od: tygodnia

ciekawa :)

+ idealnie podkreśla blond wlosy
+ włosy po niej były nawilżone
+ piękny zapach

- włosy były lekko oklapniete
- plątały sie troszke ;/

ale zalezy też od włosów wszystko, ale ogólnie maska nie jest zla :)

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

zdecydowanie Nie

Już wiem, że kupując ten produkt popełniłam duży błąd, odczułam go po pierwszym użyciu. Skusiłam się na tę maskę z uwagi na cenę (bodajże 10zł), kiedyś miałam okazję wypróbować maskę WAX, ale inne firmy, nie pamiętam jakiej, nie pilomax, tylko ta druga.. (nie mogę sobie przypomnieć) strasznie byłam z niej wtedy zadowolona i myślałam że z tej również będę. Niestety zawiodłam się. Mam włosy blond, nie farbowane.
- maska bardzo obciąża włosy
- nie zauważyłam żeby je rozjaśniła, wręcz mam wrażenie że przyciemniła
- włosy szybko się przetłuszczają i szybko przylegają do głowy
- opakowanie kiepsko się zamyka
na + mogę zaliczyć przyjemny taki miodowy zapach

mieszane odczucia

maska jest dobra- wygładza strukturę włosa i faktycznie sprawia że kolor blond staje się świeży i błyszczący- naturalny, nie farbuje włosów

mam włosy cienkie dlatego maska stosowana jak typowa maska na 20 min obciąża moje włosy :(

sprawdziła sie jako zwykła odzywka nakładana na 2 min na długość włosa

produkt jest wydajny

minusem jest opakowanie które sie brudzi i ma kiepskie zamknięcie

myślę że sprawdzi się przy grubych włosach

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

bardzo dobry

Od dawna szukalam czegos co by choc troche pogrubilo moje wlosy. Mam dlugie ale za to baardzo cienkie. Ostatnio na wizazu natrafilam wlasnie na maske WAX, bylo dla niej duzo pozytywnych opinii wiec postanowilam sprobowac. Najbardziej przekonalo mnie do zakupu to, ze podobno dzieki niej szybciej rosna wlosy, niestety do tej pory nie zaowarzylam tego u siebie, a zalezalo mi na tym bo strasznie lubie dlugie wlosy i swoje tez juz od dluzszego czasu zapuszczam. Zaowarzylam za to ze przybylo mi troche nowych BABY HAIR. Zaraz po zdjeciu maski i wysuszeniu wlosow moje wlosy byly gladkie i mieciutkie. Zapach tez ma moim zdaniem ladny. Ja jestem na TAK ! :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie