Pettenon Cosmetici, Dolce Latte, Maska z proteinami mlecznymi

Pettenon Cosmetici, Dolce Latte, Maska z proteinami mlecznymi

Dzięki zawartości mlecznych protein ta maska dostarcza nawilżenia wszystkim rodzajom włosów, pozostawia je miękkie i odżywione. Maska nadaje się także do włosów po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej. Produkt profesjonalny.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
nawilżające, regenerujące, wygładzające
w słoiku
lekkie

Zadowolona

Zgadzam się ze wszystkimi dobrymi recenzjami, że:

- nawilża
- nadaje objętość
- przepiekny zapach
- przyzwoita cena
- cudownie komponuje się w połączeniu z drożdżami
- poprawia kondycję włosów
itd.

Aczkolwiek jest dość ciężka, czasami wypadają mi po niej włosy, czasami włosy są po niej przetłuszczone, więc wymyśliłam na to sposób, że mocze włosy (nie myje) nakładam na mokre odżywkę trzymam okolo 35minut, spłukuje i myje szamponem.

Ogólna ocena 5,5

Ilość zużytych opakowań: Jedno duże (1000ml)

dobra maska

Używam tej maski na mocno rozjaśnione, przesuszone włosy. Trafiłam na nią poszukając maski mila, ale tamtej nie było, więc sprzedawczyni wcisneła mi tę. Ogólnie jestem zadowolona - maska dobrze pielegnuje włosy, nie trzeba jej długo trzymać żeby zauważyc efekty, nie obciąża i nie przetłuszcza. Włosy dobrze się rozczesują, a zapach na nich utrzymuje się długo.
Maska ta jest wydajna, litrowe opakowanie starcza na kilka miesięcy przy 3 krotnym stosowaniu w ciągu tygodnia (używam po każdym myciu), cena jest odpowiednia.
Jesli chodzi o zapach, na początku bardzo mi się podobał - mleczny i słodki. Jednak przy drugim opakowaniu powoli zaczyna mnie mdlić. Po skończeniu tego opakowania będę szukała mili, ale jeśli jej nie znajdę najpewniej wrócę do tej, gdyż w porównaniu do masek/odżywek drogeryjnych, dolce latte jest najlepsza.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 1000 ml, początek drugiego

Jedna z moich ulubioncyh masek

- nawilża
- nadaje objętość
- przepiekny zapach
- przyzwoita cena
- cudownie komponuje się w połączeniu z drożdżami
- poprawia kondycję włosów

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Rewelacja;)

Maska rewelacyjna, mój kochany ulubieniec, moje długie farbowane (blond) włosy ją uwielbiają;)

+konsystencja nie spływająca z rąk,
+super zapach,
+super odżywione włosy,
+świetnie się rozczesują,
+włosy nie rozdwajają się
+minusów brak,
+dziewczyny pamiętajcie, że po zużyciu opakowania 1000ml trzeba przez jakiś czas zmienić maskę na inną, gdyż włosy przyzwyczajają się do niej;

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie 1000ml

Mój śmierdzący ulubieniec :D

+nawilża
+do wszystkich rodzajów włosów
+włosy są miekkie i odżywione
+ułatwia rozczesywanie
+jest to produkt profesjonalny
+wygodne opakowanie ( troche duże 1000 ml ) ale i tak wygodne

- baaardzo śmierdzi ( taki dobry produkt , że
mogli się postarać i zadbać również o zapach )

Ilość zużytych opakowań: 1/100 opakowania 1000ml :D

Dobra

Uzywam tej maski z odstępami od kilku lat i ciągle do niej wracam:)
Lubię budyniowo-śmietankowy zapach
Latwo się rozprowadza
jezt bardzo tania-10 zł za opakowanie 200 czy 250ml
efekt widoczny od razu- włosy miekkie, sypkie, łatwo się rozczesują

Maskę nakłądam jednak na włosy na ok 3/4 długości, ponieważ przy nałożeniu na skórę głowy włosy są przyklapnięte i szybciej się przetłuszczają- zreszta jak po każdej masce:)
Używam ok 4 razy w tygodniu- nakładam na 2-3 min, na dłużej nie mam siły:P
( gwiazdkę odjełam, żeby zostawić ją dla maski cud:P)
Końcówek rozdwojonych nie naprawi ;p na to pomoże tylko ścięcie takowych:P Q wielkiemu zdziwieniu co niektórych...

Podsumowując:
stale gości w moim domu i na razie tak zostanie:)Z czystym sumieniem polecam do wypróbowania:)

Dobra

Bardzo fajna maska o prześlicznym zapachu. Kocham ten mleczno - waniliowy aromat. Działanie ma równie dobre co zapach - fajnie nawilża włosy - są miękkie i dobrze się rozczesują. Odpowiednio nałożona nie obciąża włosów, acz przyśpiesza ich przetłuszczanie. Z tego powodu stosowałam ja raz na tydzień. Generalnie, bardzo przyzwoity produkt za niewysoką cenę. Wydajnośc przeciętna

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Niezła

Całkiem fajna odżywka.
Włosy są po niej gładkie i miękkie, po dłuższym stosowaniu widać poprawę ich stanu. Ładnie pachnie, choć na dłuższą metę ten zapach zaczyna męczyć... niestety nie jest dla mnie idealna, bo nie opanowuje moich puszących się końcówek... wydaje mi się też, że przyśpiesza przetłuszczanie :/
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

dobra

Plusy:
włosy po niej świetnie się rozczesują i są miękkie
piękny zapach
wydajna
niska cena ;)

Minusy: jako takich nie zauważyłam,chociaż na rozdwojone końcówki za wiele nie pomogła

Ogólnie jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

bardzo fajna maska!

+ Piekny zapach, zgadzam sie :) i wlosy, i lazienka slicznie pachna ;)
+ Wygladzenie...wow! To moja pierwsza maska, ale nigdy nie spodziewalam sie takiego efektu.. Po uzyciu maski suszylam wlosy upiete w male koczki, i efekt byl naprawde swietny! Wlosy mialy ciemniejszy, glebszy kolor, blyszczaly i pieknie sie ukladaly!
+ Nie przetluszcza wlosow

*** Mam wrazenie, ze jest ciezka

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

✰ ✰ ✰ ✰

Produkt dość ciężki do oceny- działanie doraźne, w formie poskramiania, wygładzani i dyscyplinowania włosów super, jednak raczej brak działania długofalowego w postaci poprawy kondycji i nawilżenia, które pozostaje po zaprzestaniu używania.
Była to moja pierwsza w życiu maska, więc siłą rzeczy zrobiła lekką rewolucję. Sprawiła, że całkiem odstawiłam prostownicę, bo tak jak napisałam wcześniej ujarzmiła długie, puszące się włosy- przestały się elektryzować, wyglądać momentami jak siano i brzydko reagować na wilgoć w powietrzu. Wielki plus za to, że przy tym całym działaniu nie obciążała zupełnie w ogóle i nie powodowała szybszego przetłuszczania, chociaż kładłam na włosy bardzo wysoko ku głowie. Super ułatwia rozczesywanie, a to dla mnie bardzo istotne, bo mam włosy z tendencją do przesadnego wypadania i przez ewentualne plątanie tracę ich sporo. Nakładłam ją przy każdym myciu tj. co drugi dzień na 5-10minut. Pachnie cudnie, zapach utrzymuje się na włosach... i w łazience ;) Wielki wygodny słój za przyzwoitą cenę, aczkolwiek mi nie starczył jak innym użytkowniczkom na całą wieczność- na jakieś dwa miesiące z okładem. Pewnie kupie jeszcze - ciężko znaleźć dyscyplinującą maskę która nie obciąża.

Nie powala

Maska jak maska. Nic szczególnego z moimi włosami nie robi, nie wygładza, nie nawilża. Zapach ma wspaniały i świetnie nadaje się jako baza do domowych masek.

+ zapach!!
+ cena (20zł za litr w sklepie fryzjerskim)
+ fajna gęsta konsystencja
+ opakowanie w którym dokładnie widać ile zostało i można zużyć wszystko do końca

- sama w sobie właściwie nic nie robi z włosami
- jeśli zbyt długo trzyma się ją na włosach zaczyna wydzielać niemiły, chemiczny zapach

Być może kupię ją ponownie właśnie ze względu na ten obłędny zapach.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: odrobina z 1l