Oriflame, Nature Bath & Shower, Shower Gel with Toning Pink Grapefruit & Ginkgo (Żel pod prysznic z różowym grejpfrutem i miłorzębem)

Żel oczyszcza i orzeźwia skórę. Ekstrakt z różowego grejpfruta lekko ją napina, a miłorząb zwalcza wolne rodniki.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, lauteth-3, parfum, glycerin, peg-7 glyceryl cocoate, sodium citrate, benzophenone-4, panthenol, ginkgo biloba extract, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, citrus grandis extract, propylene glycol, CI 16035, CI 17200

Cena: 9,90zł / 200ml

/pa/

ok

Żel jak żel, nie oczekuję nie wiadomo czego...Ładnie pachnie, pieni się. Poręczne opakowanie. Jedyny minus to niewydajność, szybciutko go ubywa. Ale jest ok.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Plus za peeling.

Bardzo fajnie, świeżo pachnie, dobrze oczyszcza i ma grube peelingujące granulki, porządne i w sam raz do ciała.
troszkę słabo sie pieni ale ogólnie nawilża, dobrze myje i ładnie pachnie.
Za taka cenę można się skusić. :)

jestem na tak

Wprawdzie nie jest to najlepszy żel jaki miałam ale i tak jest godny polecenia.Nie oczekuje po żelach pod prysznic specjalnych efektów - dla mnie ma myć i ładni pachnieć.Nie może też szkodzić czyli wysuszać czy podrażniać skórę.
Żel z grejpfrutem i miłorzębem jest wystarczająco gęsty wręcz galaretkowaty , ma intensywny zapach prawdziwego różowego grejpfruta, nie wysusza skóry .
Kupiłam w promocji wraz z kremem więc nie kosztował dużo.Warto go spróbować ze względu na zapach.

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Soczysty, apetyczny

Żel spełnił moje oczekiwania.
Kiedy w moim domu pojawiło się mydło o zapachu grejpfruta Luksja, zapragnęłam innych kosmetyków o tym zapachu.
W tym samym czasie mama dostała właśnie ten żel, ponieważ raczej nic nie kupuję z Oriflame nie wiedziałam że mają coś takiego w swojej oferciei.
Żel jak dla mnie jest gęsty, ładnie, soczyście pachnie. Nie czuję w nim chemii, raczej soczysty grejpfrut.
Pieni się przyzwoicie, dobrze myje ciało, odświeża.
Nie jest niestety zbyt wydajny. Jedno opakowanie wystarczyło na ok 3 tygodnie.

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie

Nieciekawy

Niestety, jest to kolejny mało fajny żel pod prysznic z serii Nature Oriflame. Przede wszystkim jest zbyt rzadki, przez co jest koszmarnie niewydajny. słabo się pieni i trochę wysusza skórę.

Zapach może być, aczkolwiek spodziewałam się czegoś bardziej soczystego i intensywnego. Ten grejpfrut nie pobudza, nie dodaje energii, jest taki zwkły.

Zupełnie zwyczajny żel pod prysznic, który nie robi nic poza myciem skóry i to w mało przyjemny sposób. ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

taki sobie.

Właściwie już jakiś czas kupuję w oriflame, bo moja koleżanka jest konsultantką i jak widzę, że coś z kosmetyków mi się kończy to zamawiam, bo wiem, że dostawa będzie do domu i nie muszę latać po rossmanach, bo czasami mi się po prostu nie chce ;-) Ale właściwie jeszcze żaden produkt Oriflame mnie nie zachwycił. Są drogie i hmmmm... przeciętne.
Gdyby ten produkt nie był w promocji, nie kupiłabym go, bo dla mnie żel 200ml to zdecydowanie za mało! Świetnie pachnie - to fakt, ale żeby się czymś szczególnym wyróżniał - to nie!
Nie jest zły, ale szału nie robi, no i jakoś tak super dobrze się nie pieni. Pachnie na mnie dość długo, bo mam z tej serii też body cream więc podwajam swój zapach ;-)

w sumie to nawet 5zł bym za niego nie dała.

Używam tego produktu od : miesiąca

taki sobie

Ładny świeży zapach ale długo się nie utrzymuje na skórze...
~`małe opakowanie
~` dość rzadki więc na długo nie wystarcza
W sumie taki zwykły żel pod prysznic nic specjalnego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca