Nuxe, Exfoliant Doux Aromatique aux 3 Roses (Delikatny peeling aromatyczny do twarzy i dekoltu)

Delikatny aromatyczny peeling bogaty w olejki eteryczne, z rozdrobnionymi łupinkami orzecha włoskiego. Zawiera naturalne wyciągi z 10 różnych roślin o naturalnych właściwościach złuszczających. Dokładnie i delikatnie usuwa martwe komórki naskórka oraz zabrudzenia. Pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, miękką i rozświetloną. Dzięki zawartości odżywczych składników wzmacnia skórę, głęboko ją odżywia i wspomaga naturalne procesy regeneracyjne.
Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet skóry wrażliwej.

Swietny sklad, przecietne dzialanie

Peeling otrzymalam jako gratis przy wiekszych zakupach w postaci 4 probek po 4ml.
Zachwycona przystąpiłam do testów.

+ dobrze peelinguje
+ konsystencja kremowa
+ łatwa aplikacja
+ nie wysycha,
+ łatwo sie zmywa
+ liczne olejki w skladzie
+ dobry sklad
+ łagodny
+ nie podraznia
+ zmiekcza
+ rozswietla
+ nie wysusza
+ bardzo wydajny
+ łagodny dla skory
+ nieco zweza pory dzieki bialej glince

+/- zapach, dosc intensywny, charakterystycznie aromatyczny
+/- formuła idealna dla cer suchych i normalnych na cerach mieszanych i tłustych wrazenie czystosci i oczyszczenia mzoe byc za słabe

- cena
- mimo wszystko dosc przecietny w dzialaniu
- niepraktyczne opakowanie

Peeling zamkniety jest o zgrozo w butelce a posiada konsystencję kremową, dosc gęsta. Opakowanie jest ewidentnym minusem i pierwszą rzeczą zniechęcającą do zakupu.

Zwyczajnie nie praktyczne. Sam zaś peeling jest dobry. Posiada kremową konsystencję, jest bialy z zawieszonymi weń drobinkami zmielonego orzecha.Zapach jak na Nuxe przystało, intensywny aromatyczny.

Dzialanie peelignu jest przyzwoite, sklad bogaty sprawia ze mimo dosc ostrych drobinek, skóra pozostaje zmiekczona, nawilzona i lekko natłuszczona. Efekty te swietnie sprawdza sie przy cerach wrazliwych i suchych, gdyz peeling nie wysusza. Natomiast na cerach mieszanych i tlustych efekt ten niekoniecznie jest pozadany. Peeling

przypomina mi popularny morelowy z YR i w zasadzie gdyby nie sklad, to efekty uzyskujemy podobne. Niestety tutaj to minus, gdyz za taką cenę oczekiwania sa nieco wyzsze, nie dosc ze produkt posiada opakowanie utudniajace aplikację, przecietny peeling to w dodatku zaporową cenę. Jedynie rozni go sklad oraz jakosc tego skladu, co jednak dla mnie nie jest wystarczajacym powodem do zakupu. Peeling zawiera rowniez glinkę białą majaca dzialanie lekko matujace i zwezajace pory, niestety efekty te sa slabsze nizli przy glince zielonej czy marokanskiej.

Podsumowując produkt dosc przecietny.

Polecam zdecywanie fankom Nuxe, osobom ceniących naturalne i bogate sklady, osobom o cerach wrazliwych i suchych oczekujacych od peelingu mechanicznego rowniez pielegnacji. Cery mieszane mogą odczuc niedosyt wszak peeling zostawia film.
Osoby oczekujace dogłebnego oczyszczenia skory mogą sie zawiesc. Nie polecam kupowania w ciemno bez uprzednich testów z probek.

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 4x4ml

średni

Peeling ma kremową konsystencję i malutkie, delikatne drobinki (zapewne zmielone skorupy orzecha włoskiego, jak podaje producent). Dobrze się rozprowadza, podczas masażu nie wysycha. Nie podrażnia skóry.
Po użyciu skóra jest wygładzona, nie zauważyłam jednak spektakularnego efektu oczyszczającego. Nie ma działania matującego.
Zapach niestety nie należy do najmilszych... jest bardzo chemiczny, trochę drażni podczas peelingu. Jest lekko kwaśny. Nie wyczuwam w nim kwiatów.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Bardzo dobry-polecam!

Bardzo dobry produkt!
Kupiłam go tylko i wyłącznie dlatego, że nie mogłam dostać nigdzie mojego ulubionego peelingu morelowego st.Ives

Peeling Nuxe ma również same zalety, chociaż... wątpiłam w niego.Pierwsze wrażenie: taaaki delikatny peeling nie może być skuteczny?! a jednak nic mylnego. Potrafi zdziałać cuda z cerą!

-super kremowa konsystencja
-delikatny ziołowo-owocowy zapach
-czujesz naprawdę świeżutką buźkę
-wspaniale oczyszcza i wygładza
-zapobiega zaskórnikom
-bardzo wydajny (używam 2x w tygodniu,pozostało jeszcze troszkę w opakowaniu kupionym 9mscy temu)

Minusem jest:
- po pierwsze fakt, że jest trudno dostępny.Powinien byc w każdej aptece, a tak nie jest
-cena ok 70zł,hmmm... to dobry kosmetyk i nie żałuję wydanych pieniędzy, ale odnoszę wrażenie że kosmetyki sprzedawane w aptekach mają niesłusznie wygórowane ceny
-opakowanie powinno być wykonane z lepszego tworzywa;grubaśny i toporny plastik-trzeba mocno ścisnąć zwłaszcza przy końcówce produktu, aby wydobyć kosmetyk z tuby

Fajny, delikatny peeling

Przede wszystkim, uwielbiam tę serię Nuxe ze względu na zapach. Nienachalny, delikatny zapach róż jest bardzo, bardzo przyjemny :).

Co do samego peelingu - cóż, mam trochę mieszane odczucia. Na skórze pozostaje przyjemne uczucie czystości, aczkolwiek zgadzam się z innymi recenzjami - na tłustą cerę wymagającą porządnego oczyszczenia (a taką posiadam) drobinki w tym peelingu są zbyt małe.

Natomiast największym minusem tego produktu jest opakowanie - twardy plastik, który ciężko mi ścisnąć nawet dwoma rękoma. Podejrzewam, że bardzo utrudnione będzie wydobycie resztki produktu, nożyczki mogą oprzeć się tak twardemu plastikowi :(.
(Może powinnam trenować bicepsy, żeby nie narzekać na opakowanie :D?)

o.k

[+] zapach
[+] delikatność
[+] wydajny

[-] cena!
[-] za taką cenę spodziewałabym się lepszych efektów
[-] dostępność

Może do mojej grubej skóry [cera tłusta/mieszana] się do końca nie nadaje, znacznie lepszy efekt osiągnęłam peelingiem enzymatycznym z Biochemii Urody.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Super zluszczacz :)

TAK, TAk TAK!!!
KWC-idelany peeling
fantastycznie oczyszcza, delikatnie ale bardzo dokladnie zluszcza naskorek, jest hipoalergiczny, bardzo naturalny
i daje cudowne efekty. Zapach hmm ok tutaj moze nie jest mostrzem ale w koncu NUXE to kosmetyki naturalne wiec nie mozna oczekiwac ze bedzie to zapach Diora ;p ale raczej jakiejs bergamotki, pokrzywy czy rozy :D
Polecam nawet cerom naczynkowym-mimo ze jest to peeling mechaniczny a nie enzymatyczny-zadnej szkody cerze nie uczyni, wrecz przeciwnie.
Po dluzszym stosowaniu 2x w tyg koloryt twarzy jest naprawde olsniewajacy!!!

Używam tego produktu od: 4 lat?
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania-mega wydajny

Świetnie oczyszcza

Kupiłam go, bo miałam wcześniej próbki. Lubię peelingi, które mocno "drapią",a ten jest łagodniejszy, ale bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Idealnie oczyszcza skórę z "brudu", staje się jakby jaśniejsza. Jego zapach jest dość intensywny, przypomina zapach macierzanki. Ja bardzo lubię kosmetyki, które naturalnie pachną! Po prostu jest świetny. Polecam! Nie wszystkich może odpowiada kwestia zapachu, ale to już sprawa indywidualna. Dla osób nie lubiących ostre zapachy - nie polecam. Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Łagodny i skuteczny

Może kiedyś napisałabym- za słaby, bo uwielbiałam kilery takie jak Biotherm Biopur, czy Clinique Exfoliating Scrub. Niestety cera w ostatnich latach zrobiła się o wiele bardziej naczynkowa i powoli musiałam poodpuszczać takie peelingi, czy mocne maseczki oczyszczające. Używałam w zeszłym roku Avene bo ciężko mi się mimo wszytsko rozstać z peelingami mechanicznymi.
Nuxe okazał sie lepszy od Avene, jest tak samo delikatny i nie czuję, że robię krzywdę naczynkom, a zarazem nie jest taki lepiąco żelowy, i czuję po nim większe oczyszczenie i bardziej porządany efekt. Zapach jak na nuxe ok, niedrażniący, peeling jest bardzo wydajny.
Myślę, że produkt naprawdę wart polecenia.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Mój ukochany eeling!

Kupiłam go kierując się Waszymi recenzjami i przyznam, ze z żadnego nie byłam tak zadowolona jak z tego peelingu. Trzymam go jeszcze pare minut na twarzy i spełnia dodatkowe zadanie dobrej maski.
Twarz jest po nim gładziutka, świetnie oczyszczona.
Uwielbiam go!!!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Za słaby dla cer mieszanych

Fajny, delikatny i aromatyczny peeling, jednak w swym działaniu zbyt słaby dla mieszanych cer. Słabo oczyszcza pory, co jest największym minusem.

Rzeczywiście pozostawia skórę gładką i rozjaśnioną - ale dla mnie to za mało.

Zapewne będzie idealny dla cer bezproblemowych.

Bardzo wydajny, trudno go zużyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

POLECAM!!

Bardzo delikatny, a jednak skuteczny. Nieduże drobinki zatopione w gęstym, aromatycznym kremie łagodnie, lecz dokładnie czyszczą skórę, zostawiając ją gładką i świeżą. Pachnie ziołowo, naturalnie, z delikatną nutką róż.
Peeling może nie dla cer mocno zanieczyszczonych, ale dla wszystkich pozostałych jak najbardziej.
Cenę rekompensuje duża pojemność i wydajność: ja używam co najmniej raz w tygodniu na twarz, dekolt i biust, a on ciągle jest i jest...

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Relaks w lesie :)

Na początek chcę zaznaczyć, że moim zdaniem jest to peeling raczej do cer suchych niż normalnych, mieszanych czy tłustych, które potrzebują bardziej dogłębnego oczyszczenia. Rzeczywiście jest delikatny, ma łagodnie złuszczające drobinki, pozostawia skórę gładką, odświeżoną i rozjaśnioną, w moim przypadku nie bardzo jednak radzi sobie np. z "odstającymi" skórkami. To, co mnie w nim urzekło, to zapach. Dla mnie jest kwintesencją idei kosmetyki naturalnej. Początkowo wydawał mi się ostry i drażniący, ale już po chwili masażu zakochałam się w nim bez pamięci :) Dla mnie to zapach mchu, leśnego poszycia, zapach nawet lekko grzybowy:) Niezwykły po prostu aromat naturalnych olejków eterycznych. Żaden inny kosmetyk nie relaksuje mnie tak bardzo. Mimo, że działanie, choć przyzwoite, nie powaliło mnie na kolana, to dla tej chwili odprężenia warto go wypróbować :)