Avon, Skin-So-Soft, Nawilżający olejek do ciała w spray-u

Avon, Skin-So-Soft, Nawilżający olejek do ciała w spray-u

/stara wersja, dostępna w sprzedaży do końca 2004 r./
Żaden balsam do ciała czy krem nie zapewnił mi tak jedwabistej skóry. Olejek nie jest tłusty, łatwo się nakłada (spray) i błyskawicznie wchłania. Jedyny minus to intensywny, słodko-kwiatowy zapch, do ktorego można się jednak przyzwyczaić.

super

Dla mnie najlepszy nawilżający olejek jaki miałam,po prostu cudo.Oliwka jest dla mnie za tłusta a ten olejek jest na prawde w sam raz :)

Piękny zapach nic więcej

Mam ten kwiatowy, jeżeli chodzi o zapach to na początku jest bardzo intensywny ale podoba mi sie. Wygodny w użyciu ale niestety na dłuższą metę odpada (wysusza skóre).

Zdecydowane NIE!

Rozczarował mnie, spodziewałam się czegoś lepszego. Miał nawilżać, a nie nawilża. Powiem więcej- jak go psiknę na nogę, to owszem- poślizg jest (ale tego wymaga się od olejków), ale skóra robi się SUCHA (?!). Jednym słowem tym produktem Avon przeszedł sam siebie :(
Poza tym zapach taki jakiś niezafajny.... No co tu ukrywać- śmierdzi alkoholem przez co trzymam go z dala od ognia ;)
Dostał by jedną gwiazdkę, gdyby nie to, że dziad jest cholernie wydajny. Jedyna zaleta (choć w moim przypadku wada) tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Taki miły przeciętniak

Spodobały mi się jego walory jeśli chodzi o natłuszczanie i nawilżanie skóry , doskonały po kąpieli , jednakże mnie bardziej zadawalają tradycyjne oliwki.Zapach całkiem znośny a aplikacja mi nie przeszkadza , ogólnie trzy gwiazdki.

katastrofa

Beznadziejny zapach (leśny), wyczuwalny zapach alkoholu, konstyntencja wody.
Preparat ten ( oliwka....akurat!!) nie nadaje sie do niczego ( może do dezynfekcji ale to w ostatecznoćci:)) Po tygodniowym stosowaniu postanowiłam zerknąć na skład bo coś mi nie grało. I tu moje zaskoczenie- nie było nic oprócz tłuszczu (palmitynowego bodajże) alkoholu,perfumu oraz wody. Tyle ile wiem z lekcji chemii to alkohol zapobiega wchłanianiu się tłuszczów(dlatego pozostawia tłustą warstwe na powierzchnie:(). Z tego wynika że ten preparacik to jeden wielko bubel. Cuż
z tego, że nawilży nam nskórek (który i tak jest często wymienianyna nowy) jak nie nawilży on głąbszych wararstw skóry:(. Zanim zdecydujesz sie wydać pieniązki na to "cudo" zastanów się- NIE WARTO
Używam tego kosmetyku od / ilość zużytych opakowań: połowa
Recenzja: ...

nieładnie pachnie-zielony

zapach ma jakis taki dziwny (nie przypomina lasu tylko jakies dziwne męskie perfumy-bleeeeee), ale dobrze nawilza skórę , chociaz jeżeli za dużo sie napsika to się lepi i słabo wchłania- ochida! czekam tylko aż się skończy!Według mnie zapach ma dla mężczyzn!

ech, a tak ładnie pachnie

hmmmm....no zdecydowanie nie jest to Kosmetyk Wszech Czasów....właściwie ma tylko jeden plus: pięknie pachnie (różowy). A minusy?
-szalenie trudno go rozsmarować
-nie nawilża(wręcz wysusza), za to
-zostawia tłustą warstwę
-dla mnie zielona wersja pachnie jak domestos ;)
-ma alkohol

nie zachwyca...

Niestety rozczarowałam się tym kosmetykiem - miał nawilżać, a moja skóra jak była tak nadal jest sucha .
Miał się szybko wchłaniać i rzeczywiście szybko się wchłaniał - po 3-krotnym powtórzeniu czynności spryskiwania skóry tym sprayem skóra nadal była nie nawilżona, a ja poszłam do łazienki po inny balsam, który sprawił, że moje ciało w końcu było nawilżone.
Buteleczka wyposażona jest w atomizer - który praktyczny jest owszem, ale tylko przy kilku pierwszych próbach, przy następnym użyciu, trzeba sprytnie manewrować buteleczką i przechylać ją w różne strony aby wypryskać zawartość buteleczki do końca...
Zapach - ten jest piękny, ale to chyba tylko jedyna zaleta tego sprayu...

Hmmm...

Cóż, mam ten leśny - zapach bardzo mi się podoba, lecz działanie tego olejku - zgroza! Podobno jest preparatem nawilżającym więc do do diabła robi tam alkohol??? Jak popsikałam tym dziadostwem nogi po goleniu, to musiałam zasówać do łazienki myć nóżki, tak mnie szczypały. Efekt nawilżenia jest słabiutki, po kilku godz. skóra domaga się kolejnej dawki preparatu, co w przypadku oliwki jest rzeczą przeważnie niespotykaną. Taki sobie, jak nie ma na co kasy wydać to można go kupić. Wysoka ocena za zapach:)

kiedyś lubiłam

Zmieniam opinie i gwiazdka w dół. Na początku bardzo go lubiłam i szczerze sie zdziwilam tyloma negatywnymi opiniami. Dla mnie był super. Jest bardzo poreczny w uzyciu, wystarczy sie psiknac i juz. Nie traci sie czasu na rozsmarowywanie. W dodatku bardzo szybko sie wchlania Kwiatowy zapach mi odpowiadał, ale leśny już nie bardzo. Po dłuższym stosowaniu stwierdzam, że raczej słabo nawilża.

ilość zużytych: 1 i pół

okropny:(

Daję tylko * ponieważ produkt ten posiada stanowczo zbyt wiele wad:- zbyt tłusta konsystencja- bardzo słaba wchłanialność- zapach pseudo-leśny- okropny, duszący, zbyt intensywny, po prostu brzydki:(:(- jakość nawilżenia bardzo kiepska- mimo końcówki do spryskiwania [która i tak w połowie opakowania popsuła się!} olejek trzenba rozsmarowywać, nie da sie równomiernie ładnie spryskać ciałaNikomu nie polecam tego produktu, na prawdę szkoda pieniędzy!!!!! Ilość zużytych opakowań: 1, z wielkim trudem

Dobry!

Moim zdaniem to dobry produkt :) Ekspresowo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, co jest dla mnie wielką zaletą :) Można się "psiknąć" gdzie potrzeba i od razu ubierać ubranko. Po aplikacji pozostaje trwały, śliczny, kwiatowy zapach. Nie miałam problemów z naniesieniem, skóra jest dobrze nawilżona i ładnie lśni. Jedyny minus to to, że gdy go używam go po depilacji skóra bardzo piecze. Sądzę, że to przez domieszkę alkoholu :(