Bell, Push Up Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Bell, Push Up Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Maskara zawiera woski otulające rzęsy - precyzyjnie pokrywające je od nasady, aż po same końce. W efekcie rzęsy zwiększają swoją objętość na całej długości.
Lekka i elastyczna formuła tuszu unosi rzęsy, pozostawiając je naturalnie miękkimi.
Dzięki specjalnie zaprojektowanej szczoteczce tusz nie skleja rzęs i sprawia, że są jednocześnie maksymalnie pogrubione.
Maskara stworzona dla Pań pragnących uzyskać oszałamiający efekt sztucznych rzęs.

polecam

Tusz moim zdaniem fajnie pogrubia, zwlaszcza druga warstwa, plusem jest takze cena i mocna czern, ktora sobie cenie:) Tusz nie podraznia, nie osypuje sie.
Oczywiscie zawsze musi byc ALE-tusz moze sklejac rzesy, dlatego trzeba malowac sie ostroznie

taak

tani, przxyjemny, dobrze napigmentowny tusz z mega fajną szczoteczką, która nie tylko precyzyjnie rozdziela wloski rzęs ale także unosi je do góry, dają efekt wachlarzu.
Jest bardzo wydajny, nie pozostwia grudek, nie rozmazuje się, nie podraznia oka. Makijaz rzes wygląda perfekcyjnie i utrzymuje się bardzo długo

Takie 3/5

Tusz sam w sobie w kategorii średniak: ani jakoś specjalnie nie unosi rzęs, ani nie wydłuża, ani nie pogrubia, trochę skleja. Za to szczoteczka to w mojej ocenie majstersztyk. Po zużyciu tuszu szczoteczkę zachowałam i używam z innym tuszem Bell. To połączenie dało mi tusz idealny ;)

Obciąża rzęsy

Tusz zakupiłam z ciekawości - w Biedronce ma bardzo przystępną cenę (około 10 złotych), jest cały czas dostępny, poza tym posiada słodkie, różowe opakowanie. Postanowiłam zatem zaryzykować i dać mu szansę.

Po pierwszym użyciu zauważyłam, że szczoteczka bardzo precyzyjnie rozczesuje rzęsy i je rozdziela. Tusz dobrze się rozprowadzał, dobrze pokrywał każdy, nawet najmniejszy włosek. Efekt był jednak dość delikatny.

Po kilku użyciach stwierdzam, że jego działanie jest jednak nie do końca satysfakcjonujące - po kolejnej aplikacji zauważyłam, że rzęsy wcale nie są ładnie pogrubione ani podkręcone. Z pewnością nie jest to "oszałamiający efekt sztucznych rzęs" o których wspomina producent. Wyglądają wręcz ciężko, są przytłoczone czarną substancją, która mocno do nich przykleja. Przy każdym mrugnięciu okiem czuć, że mamy coś zaaplikowane na rzęsach. A takiego efektu nie lubi nikt.

Po kilku godzinach od użycia, tusz kruszy się i można zaobserwować jego delikatne, osypane drobinki na skórze, tuż pod dolną powieką. A szkoda.

Ze względu na niesatysfakcjonujące w moim odczuciu działanie, chyba więcej do niego nie powrócę.

Tusz do rzęs Bell

Tusz marki Bell pięknie podkreśla rzęsy: nie tylko je pogrubia ale także wydłuża. Nie kruszy się ani nie obsypuje. Jest intensywnie czarny . Ma bardzo fajną szczoteczkę, którą bardzo łatwo nałożyć tusz w kącikach oczu. Nie wysycha a więc starcza na bardzo długo.

Cudotwórca <3

Uwielbiam ten tusz , jest dla nie jedną z tych nietypowych perełek za niewielkie pięniądze (tak jak mascara z Lovely <3 ) Pięknie "otwiera" oko,rozczesuje i pogrubia rzęsy a na dodatek pokrywa j idealnie czarną czernią.Jak dla mnie bomba i będę do niego wracać.

Oszuścik :)

Tusz kupiłam w Biedronce - piękne opakowanie, obiecujące zapewnienia producenta i super szczotka. Pierwsze użycie - WOW! Rzęsy do nieba, pogrubione, idealnie rozdzielone, KWC!

I takie wrażenia tylko po pierwszym użyciu, niestety. Tusz zaczął niemiłosiernie sklejać, dosłownie obklejał rzęsy czarną masą. Próbowałam wyczesywać produkt, ale efekt był opłakany - owadzie nożki i nierównomiernie rozłożony produkt na rzęsach.

Myślę, że gdyby się bawić w wycieranie szczoteczki co chwilę, to byłby bardzo dobry. Ale na co dzień nie mam czasu na takie zabawy, a moje cienkie rzesy są bardzo podatne na sklejanie, więc się z tym tuszem nie polubiły.

U mnie się nie sprawdził, po 2 tygodniach wylądował w koszu.

super :)

Do zakupu tuszu zachęciły mnie 3 rzeczy - cena, śliczne opakowanie i szczoteczka :D oj, no może trochę obietnice producenta :) tusz sam prosi się o przetestowanie, jak się spisał?

+ cena
+ opakowanie, pięknie :)
+ szczoteczka
+ rozdziela
+ wydłuża i pogrubia
+ nie skleja rzęs
+ nie osypuje się

Tusz jest bardzo dobry, zużyłam kilka opakowań, ale na rynek wchodzi tyle nowości, tyle do przetestowania, że ciężko pozostać wiernie tylko przy tym jednym :) ale gdy tylko będzie możliwość na pewno do niego wrócę!

bardzo wydajny tusz do rzęs

Zakupiłam ostatnio tusz do rzęs, bardzo wydajny, dobrze tuszuję i podkręca rzęsy jestem naprawdę zadowolona cena też super. Na prawdę polecam nie wysusza się i super podkręca rzęcy

Suuper

Ten tusz używam od jakiś 3lat i jestem z niego maga zadowolona. Wydłuża pogrubia rzęsy, a po zalotce utrzymuje podkręcenie. Ma bardzo czarny kolor. Ja mam rzęsy długie więc mam śliczną firankę po nim. Polecam :)

Podumuwując nie jest to rewelacja czy coś godne podziwu, ale jeśli by porównać z taką ceną - jest OK

Na początku, gdy go dostałam od mojej mamy pierwszy efekt był super. Nie sklejał rzęs, ładnie je pogrubił no ogólnie spoko. Wariacje zaczęły się później, ale nie dużo później (żeby nikt nie powiedział że po rocznym tuszu oczekuje cudów :P ) Tusz zaczął się kruszyć, moje rzęsy były jakieś takie przytłoczone no podsumuwując wyglądałam jak jakaś 13latka, która dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem.

Używam tego produktu od: grudzień 2015

beznadziejny

Skusiłam się na ten tusz czytając niektóre pozytywne opinie, postanowiłam więc zaryzykować. Tym bardziej,że nie był zbyt drogi. Pierwsze 3 aplikacje były ok, jakoś sie nakładało. Ale później było już tylko gorzej.

Minusy:
- skleja rzęsy
- opakowanie nie dozuje tuszu, na szczoteczke wychodzi praktycznie cały tusz z tubki, co uniemożliwia malowanie

Podsumowując: po ok 5 aplikacjach tusz wylądował w koszu, bo nie nadawał sie do malowania.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie