Pharmaceris, A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Pharmaceris, A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Cena PLN 23.00

Peeling polecany dla skóry delikatnej, nadwrażliwej, podatnej na podrażnienia i alergię, szarej oraz zmęczonej.
Działanie:
Zawarte w peelingu naturalne enzymy proteolityczne doskonale usuwają martwe komórki naskórka bez konieczności tarcia. Peeling wygładza i lekko rozjaśnia skórę wyrównując jej koloryt. Formuła wzbogacona została o higroskopijne cząsteczki wzmacniające właściwości nawilżające peelingu. Preparat regeneruje skórę zwiększając jej zdolność do przyswajania substancji aktywnych zawartych w kremach.
Zaawansowane formuły IMMUNO-PREBIOTIC oraz LEUKINE-BARRIER ukierunkowane są na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Stymulują wzrost ochronnej, fizjologicznej mikroflory naskórka, zmniejszając nadwrażliwość skóry. Aktywnie zapobiegają podrażnieniom, zaczerwienieniom, świądowi oraz pieczeniu, wpływając na zdrowy wygląd i stan skóry.

bardzo dobry

Kupiłam go na internecie w tańszej cenie. Ogólnie jestem zadowolona. Ma konsystencje wodnistą, więc jest dość wydajny. Łatwo się go rozprowadza, w zasadzie jest bezzapachowy. Mam skóre naczynkową, ze skłonnościami do przesuszania się i jednocześnie błyszczenia strefy T. Przyznam że co prawda nie usunął on wszystkich moich suchych skórek, jednak skóra po nim jest miękka, nawilżona i odpowiednio napięta. Nie podrażnia mojej skóry i nie uczula.
Plusy:
>sprawia że skóra jest aksamitna, miękka w dotyku
>nie uczula
>jest wydajny
Minusy:
>cena
>nie do końca radzi sobie z wszystkimi skórkami

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zbyt delikatny jak nawet na enzymatyczny

Produkt nie uczula naszej skóry, na pewno jej nie zaszkodzi: nie zatyka porów, nie wysusza skóry, ma przyjemną konsystencję i zapach.....ale.....poza tym niewiele więcej. Ja nie czuje żadnego oczyszczenia, złuszczenia, no może jakieś krótkotrwałe nawilżenie. Na pewno nie jest wart swojej ceny, chociaż podejrzewam, że dla skrajnych atopowców może być strzałem w dziesiątkę.
Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 1 nie skonczylam

Nie zamienię na żaden inny

Z moją cera mieszaną już wiele razy przekonałam się, jak bardzo muszę uważać w doborze kosmetyków (zarówno tych do makijażu jak i do pielęgnacji skóry).
Jednak ten peeling okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jest bardzo delikatny, po nim moja skóra nie jest sztucznie napięta i przede wszystkim pozostawia ją nawilżoną i odżywioną.
Jest to jeden z lepszych peelingów jaki używałam.

Delikatny.

Jakiś czas temu przerzuciłam się na peelingi enzymatyczne, ze względu na rozszerzone naczynka, z którymi muszę obchodzić się delikatnie.
A że lubię markę Pharmaceris, zdecydowałam się na ten produkt.
Peeling rzeczywiście ładnie radzi sobie z oczyszczaniem cery, jednocześnie nie podrażnia ani nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych.
Ponadto jest to produkt apteczny, polski, w dosyć przystępnej cenie, choć wiadomo- każdy może mieć inne zdanie ;)
Wiadomo, jeżeli ktoś ma cerę normalną lub tłustą i lubi dokładnie \'wyszorować\' twarz, to nie doceni działania tego kosmetyku.
Dla alergików lub osób z wrażliwą cerą będzie super ;)

dla alergików- super.

Nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić skutecznosci tego peelingu w skali 1-10, ale mogę go polecić głównie ze względu na:

- cena ok,
- nie podrażnia, jest idealny dla wrażliwej cery,
- bardzo wydajny,

Jest to moj faworyt, poniewaz zatrzymał szaleństwo mojej cery. Podrażnienia zniknely. Dalej bede obserwowac :).

Używam tego produktu od: 1mies
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Jest dobrze.

Nie mam dużego doświadczenia z peelingami enzymatycznymi wcześniej używałam jedynie Saampar i Lirene. Ten podoba mi się dużo bardziej niż dwa poprzednie. Mam bardzo wrażliwą i naczyniowa cerę i chyba dlatego na mnie działa. Po nałożeniu czuję lekkie szczypanie. Gdy go zmyje wacikiem buzia jest rozjaśniona, promienna i miękka. Podoba mi się ten efekt. Będę szukać dalej, ale do tego peelnigu zawsze mogę bezpiecznie wrócić. Plusem jest również ogromna wydajność i bardzo niska cena w stosunku do jakości. Polecam.
Edycja:

Im dłużej go stosuję tym bardziej go lubię. Przyznam, że przy regularnym stosowaniu, daje super efekty. Skóra jest zdecydowanie gładsza i jaśniejsza. Myślę, że szukanie peelingu idealnego zakończyłam:) Dodam jeszcze, że jeśli ktoś nie ma wrażliwej cery to peeling raczej go nie zadowoli. Sprawdza się przy cerze wręcz nadwrażliwej.

na mnie nie dziala WOGóLE

Wyczytałam w madrej gazecie że do cery mieszanej i trądzikowej warto uzywać takowych peelengów, więc zasięgnęłam rady w drogerii i kupiłam ten!

w opisie jest- delikatny ale nie myslałam że delikatny ma oznaczac niewyczuwalny!

żadnego efektu! zamrnowane pieniądze - nie polecam!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

trudno orzec, co to robi

Dołączam do osób pytających, co ten kosmetyk właściwie robi. Bo chyba nic ;) Ale to zdaje się typowe dla peelingów enzymatycznych. Jedyny, który działał, to był pomarańczowy AA - już od dawna nieprodukowany.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nie !

Początkowo byłam zachwycona, bo miałam niewiele suchych skorek i ten peeling dobrze sobie z nimi radził i nie podrażniał.

- kiedy problem suchych skórek się pogłębia, ten peeling nie robi z nimi zupełnie nic
- czuję uporczywe swędzenie podczas użycia
- peeling nie robi absolutnie nic w 5-8 minut jak to zaleca producent
- dostałam od niego strasznej wysypki na policzkach, która nie znika od kilku dni
- cena

Nie polecam właścicielkom cery, która lubi płatać figle w kwestii reakcji alergicznych.

Używam tego produktu od: stycznia 2012
Ilość zużytych opakowań: dwa

ulubiony

zachwycona większością produktów Pharmaceris z serii A, postanowiłam zakupić również peeling. wcześniej używałam peelingów mechanicznych, które, jak zdążyłam się zorientować wyrządzały mojej skórze więcej krzywdy niż pożytku. czasami nakładam peeling na całą noc, albo na kilka minut, po czym zmywam wacikiem nasączonym tonikiem, albo szmatką muślinową. plusy:
- działanie: peeling delikatnie, ale skutecznie złuszcza naskórek,
- skóra po użyciu jest miękka i gładka,
- nie wysusza,
- jest wydajny,
- cena adekwatna do wydajności i jakości
jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno nieraz do niego wrócę :)

Co to wogóle jest?

Nie rozumiem zachwytów nad tym pseudo peelingiem, jest okropny...

Do rzeczy:

Minusy:
- śmierdzi
- kleisty
- pozostawia na skórze lepką wartwę
- nie oczyszcza

Plusów niestety się nie doszukałam, a tubka wylądowała w koszu. Nigdy więcej Pani Eris!

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Najlepszy z najlepszych!!!

Myślałam, że peelingu Oriflame Radiance już nic nie zastąpi, ale w zeszłym roku na imieniny dostałam to właśnie cudeńko. Podeszłam do niego z rezerwą, bo nie sądziłam, że może być coś lepszego od Radiance i przeżyłam mega pozytywne zaskoczenie :) To najlepszy peeling enzymatyczny jakiego używałam.
Ma same plusy:
+ działa (usuwa obumarły naskórek i suche skórki)
+ wydajny (jedno opakowanie wystarczyło mi na 11 m-cy przy regularnym używaniu raz w tyg (wiem, że podbierał mi go mój mąż :))
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ nie ma barwników, zapachu itp
+ przy takiej wydajności cena nie przeraża
Polecam nawet największym wrażliwcom :)

Używam tego produktu od: od maja 2011