Pharmaceris, A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Pharmaceris, A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Cena PLN 23.00

Peeling polecany dla skóry delikatnej, nadwrażliwej, podatnej na podrażnienia i alergię, szarej oraz zmęczonej.
Działanie:
Zawarte w peelingu naturalne enzymy proteolityczne doskonale usuwają martwe komórki naskórka bez konieczności tarcia. Peeling wygładza i lekko rozjaśnia skórę wyrównując jej koloryt. Formuła wzbogacona została o higroskopijne cząsteczki wzmacniające właściwości nawilżające peelingu. Preparat regeneruje skórę zwiększając jej zdolność do przyswajania substancji aktywnych zawartych w kremach.
Zaawansowane formuły IMMUNO-PREBIOTIC oraz LEUKINE-BARRIER ukierunkowane są na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Stymulują wzrost ochronnej, fizjologicznej mikroflory naskórka, zmniejszając nadwrażliwość skóry. Aktywnie zapobiegają podrażnieniom, zaczerwienieniom, świądowi oraz pieczeniu, wpływając na zdrowy wygląd i stan skóry.

Świetny

Jestem szalenie zadowolona z tego peelingu. Mam bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień i zaskórników skórę, która peelingów mechanicznych praktycznie w ogóle nie toleruje.
Pharmaceris jako nieliczny - w dodatku w tak przystępnej cenie - nie wywołuje podrażnień ani nie powoduje stanów zapalnych, co dla mnie jest absolutną podstawą pielęgnacji. Jest na tyle łagodny, że z powodzeniem nakładam go pod oczy - zero podrażnień. Ładnie rozjaśnia koloryt skóry, jest bardzo delikatny, nie mam zbyt dużych problemów z jego zmywaniem. Wydajność w stosunku do pojemności opakowania jest dobra (używam raz lub dwa razy w tygodniu, i to w niemałych ilościach).
Strasznie się cieszę, że trafiłam na ten kosmetyk, prędko z niego nie zrezygnuję. Przy systematycznym stosowaniu można zobaczyć pozytywne zmiany w wyglądzie skóry. Jedyne co firma mogłaby poprawić to zapach (albo w ogóle zrobić go bezzapachowym), ale to już kwestia estetyki, która nie wpływa na rezultaty stosowania produktu.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Ulubiony ;)

Peelingu używam od ok. miesiąca i jestem zadowolona z jego działania ;)
Delikatnie złuszcza naskórek,
nie podrażnia,
oczyszcza,
nawilża(!?)
wydajny
fajna konsystencja

Sprawdza się na mnie znakomicie!

od dawna razem

Peeling został mi polecony przez kosmetyczkę po wizycie w Instytucie Eris-a, jako jeden z produktów do domowej pielęgnacji.
Używam go od 2008 roku, jest to mój TOP produkt. Nie znalazłam dla niego zamiennika, który za tak atrakcyjną cenę spełniałby swoją rolę.

Warto zwrocic uwagę , że jest to kosmetyk do cery wrażliwej/suchej. Jeżeli w poprzednich recenzjach czytam, że jest \'zbyt słaby\', a piszą to posiadaczki cer tłustych/mieszanych. Powinny sięgnąć po inny kosmetyk. Oczywiście moim zdaniem powinien się nadać też dla innych cer. Myślę, że trudno się przyzwyczaić komuś , kto od lat stosuje peelingi mechaniczne. Ja jestem wrogiem takowych.

Polecam, świetny produkt na rynku polskim!

Używam tego produktu od: 2008 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka (nie pamietam)

Skóra jest gładziutka :)

Chociaż uwielbiam peelingi mechaniczne, to niestety nie mogę ich używać ze względu na dużą wrażliwość mojej skóry i skłonność do podrażnień oraz zaczerwienień (z reguły bez powodu). Peeling jest bardzo delikatny, ale niesamowicie oczyszcza - trzymam go nieco dłużej niż zaleca producent ;) czasem nawet kwadrans, i skóra jest cudownie gładka i zaróżowiona (a to znak, że peeling działa). Ogólnie bardzo polecam!

Używam tego produktu od: styczeń 2011
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

lubię

produkt przyzwoity,spełnia swoje zadanie. Po około dziesięciominutowej aplikacji,cera jest gładka,a suche skórki zredukowane do minimum. Nie ma mowy o jakiś podrażnieniach czy pieczeniu. Wydajny mimo małego opakowania.Dla bardzo wrażliwej cery idealny,jednak dla mojej wrażliwej,trochę zanieczyszczonej cery efekt złuszczenia martwego naskórka jest troszkę za słaby.Dlatego będę szukała dalej.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Bardzo przyzwoity

Po długim okresie stosowania peelingów mechanicznych, które ogólnie rzecz biorąc wyrządzały mojej skórze więcej szkody niż pożytku, zdecydowałam się na zakup peelingu enzymatycznego. Wybór padł na Puri-Sensipil i zupełnie tego nie żałuję.

Produkt jest subtelny w swym działaniu, ale przy mojej niezbyt problematycznej cerze świetnie spełnia swoje zadanie - delikatnie złuszcza naskórek, nie podrażnia, nie zapycha. Po zastosowaniu skóra jest miła w dotyku, przyjemnie miękka i nawilżona.
Ma dobrą konsystencję, dobrze się nakłada, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Choć kosmetyk ma aspiracje do osiągnięcia 5, przyznaję solidne cztery gwiazdki z plusem, bo na razie nie mam porównania w stosunku do innych peelingów enzymatycznych.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

Średni

Kupiłem ten pelling ze względu na to, że mam cere potrądzikową (jestem po terapi retinoidami) i nie chcę jej męczyć pellingami mechanicznymi tym bardziej, że mam teraz cere mieszaną w kierunku suchej i między innymi dlatego, że lubię marke Pharmaceris.

Co do efektów to wydają mi się zdecydowanie za słabe nawet przy używaniu produktu regularnie. Owszem pelling miał działać delikatnie, ale jak dla mnie jest za słaby. Delikatnie złuszcza naskórek, wygładza, ale dla mojej cery po przejsciach, gdzie miejscami jest mocno wysuszona nie działa tak jakbym tego sobie życzył. Dodam tylko, że inne kosmetyki do mojej codziennej pielegnacji skóry nie mają wpłwu na działanie tego peelingu, bo używam takich gdzie nie ma alkoholu w składzie, ani żadnych innych składników drażniących, wysuszających itp.

Plusy;
-Nie zpycha
-Nie uczula
-Mimo, że jest go mało (tylko 50 ml) to jest dosyć wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 50 ml

zbyt delikatny

mam cerę wrażliwą,naczynkową, z tendencją do swędzenia. zaczęłam go używać ponieważ miałam zbyt wrażliwą skórę do peelingu mechanicznego. Owszem nie wysusza, jest bardzo wydajny i delikatny. Jednak teraz kiedy moja cera poprawiła się jest za delikatny, potrzebuje czegoś mocniejszego. Dlatego więcej już go nie kupię i mam zamiar poszukać innego peelingu enzymatycznego...

Może być

Mam względnie wrażliwą cerę, więc jak trafię podczas testowania na kosmetyk który nie podpasuje mojej cerze to mam zaczerwienienia, pieczenia etc. Dlatego od jakiegoś czasu postanowiłam wybrac nieco bardziej subtelniejsze wersje swoich kosmetyków.

Odnośnie tego peelingu mam mieszane uczucia. Widać ,że kosmetyk działa ale nie jest to na zasadzie WOW jakiego doznawałam uzywajac "normalnych" peelingow, czego bardzo mi brakuje. Oczyszcza delikatnie cerę wiec nie ma sie co spodziewac nie wiadomo jakiego efektu. Jest wydajny.Do ideału jednak troche mu brakuje dlatego 4 gwiazdki przyznałam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Wrażliwy typ

Peeling doskonale się sprawdzał, kiedy nie miałam większych problemów z cerą i potrzebowałam łagodnego oczyszczenia. Nie podrażniał ani nie wysuszał. Ładnie wygładzał skórę. Teraz jest zbyt delikatny. Potrzebuję peelingu, który dokładniej oczyści strefę T.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Bardzo przyzwoity!

Delikatny, absolutnie nie podrażnia skóry, ma przyjemną żelową konsystencję, jest bardzo wydajny. Ładnie oczyszcza skórę (chociaż mógłby bardziej ale jak sama nazwa wskazuje jest delikatny :-) ),sprawia, ze skóra jest gładka i miękka w dotyku. Efekty serum lub maseczki po tym peelingu są naprawdę widoczne!

Delikatny

Peeling jest bardzo delikatny, jak dla mnie chyba za delikatny. Spodziewałam się jakichś spektakularnych efektów, a takich nie zauważyłam. Wygładza twarz, ale jak dla mnie za mało. Do wrażliwej cery będzie super bo nie sądze żeby mógł zaszkodzić komukolwiek. Ja widocznie nie mam, aż tak wrażliwej cery jak myślałam. Peeling jest bardzo wydajny, mi wystarczył na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy