NeoNail, Base Extra Cover (Kryjąca baza pod kolorowy lakier hybrydowy)

NeoNail, Base Extra Cover (Kryjąca baza pod kolorowy lakier hybrydowy)

Cena PLN 39.99

Base Extra Cover to bardzo gęsta, kryjąca baza do stosowania pod kolorowy lakier hybrydowy. Dzięki beżowo-różowemu wykończeniu idealnie sprawdza się pod jasne, pastelowe odcienie lakierów hybrydowych.
Z tym produktem nie tylko przedłużysz i zbudujesz paznokcie, ale również wyrównasz koloryt płytki paznokcia.
Baza jest również idealnym rozwiązaniem do wykonania french manicure czy Babyboomer, gdyż nie wymaga już aplikowania dedykowanego różowego bądź beżowego koloru, a jedynie samej końcówki french na wolnym brzegu paznokcia oraz topu na zakończenie całej stylizacji.

lakiery hybrydowe, lakiery podkładowe
ochronne

Cudo!

Nie przepadałam za hybrydowymi bazami do przedłużania paznokci, wolę klasyczne żele budujące, jednak skusiłam się na tę bazę i jestem bardzo zadowolona! Przede wszystkim baza jest bardzo gęsta więc szybko i sprawnie da się nią zbudować paznokcia. Nie spływa, jest dość plastyczna. Po utwardzeniu jest bardzo twarda i trwała. Ma piękny różowy kolor, nie wymaga nakładania koloru ponieważ jest kryjąca i uzyskujemy nią piękny, blady róż na naszych paznokciach. Ma ładny zapach.
Uwielbiam nią uzupełniać odrost, robi się to błyskawicznie! Żadnym produktem tak wygodnie nie uzupełniałam mojego mani. Baza jest dość wydajna. Zdecydowanie polecam!