Deni Carte, Long Life (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Deni Carte, Long Life (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Szybkoschnący, elastyczny lakier do paznokci. Zawiera formułę Long Life, dzięki której jest odporny na ścieranie przez 5 dni. Czas schnięcia - 60 sek. Podstawowa paleta to 38 wyselekcjonowanych kolorów.

Super!

Natknęłam się na nowe stoisko Deni Carte w Porcie Łódź i zakupiłam do przetestowania trzy ich lakiery Extra Strong (czerwony 100, mięta 235 i niebieski 230).

Plusy
+ trwałość - wytrzymują 3-4 dni
+ kolor - zakochałam się w całej palecie od razu jak ją zobaczyłam dobrze, że chłopak powstrzymał mnie od zakupu większej ilości kolorów od razu ;)
+ krycie - nawet w przypadku mięty jest dobre, wystarczy dwa razy nanieść lakier

Minusy
- trochę cena, ale wydaje mi się, że warto zapłacić

Nie oceniam trwałości na półce ponieważ za krótko mam je u siebie.

Podsumowując

Polecam te lakiery, a przynajmniej kolory, które testowałam.

Jeżeli chodzi o cenę to dla mnie duża butelka jest jak najbardziej odpowiednia bo często zmieniam kolor natomiast zauważyłam dużo tańsze lakiery w mini butelkach zatem dla każdej z nas coś miłego :)

jeden z najchętniej kupowanycb

Kolejny udany produkt DC. Wystarczy jedna warstwa, żeby uzyskać piękny efekt. Dobrze się rozprowadza - nie smuży ani nie robi prześwitów. Długo się utrzymuje i nie chodzi tylko o kolor ale o blask, faktycznie się nie ściera. Pierwszy odprysk miałam czwartego dnia, więc jak dla mnie rewelacja:)
Jeśli chodzi o minusy to ciężko było mi wybrać pierwszy kolor, więc kupiłam pięć :) właśnie testuję nr 40 - mięta mmmmm piękny!

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczynam

Dobry

Jak dla mnie magia kolorów - to absolutny plus. Można wybierać i przebierać w odcieniach od jasnych do ciemnych. Dobrze kryje - w zupełności wystarczają dwie warstwy, a w przypadku czerwonego (bodajże nr 30) wystarcza nawet jedna. Cena jest bardzo przystępna, bo na ich stronie są za 5,15 zł.
Dlaczego nie daję pięciu gwiazdek tylko cztery?
Jest to najlepszy jaki do tej pory używałam lakier, ale niestety nie jest to jeszcze to czego szukam jako kwc. Mam na tyle ciężkie do współpracy paznokcie, że każdy bardzo szybko ściera się i odpryskuje:-( Ten jest najtrwalszy jaki do tej pory używałam a mam ich naprawdę sporo.

Ilość zużytych opakowań: mam ok. 15 buteleczek, żadnej jeszcze nie wykończyłam:-)

Polecam!

Dobrze kryjący, szybkoschnący i odporny na ścieranie. Szeroki wachlarz kolorystyczny w wersjach matowych, perłowych i z brokatem. Od niedawna w nowych buteleczkach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone

przyjemniaczek

Posiadam już drugą buteleczkę koloru nr 303, pastelowy niebieski, błękitny coś podobnego.

Opakowanie - standardowa buteleczka, mieści się w każdej torebce, poręczna, pędzelek idealnie rozsmarowuje lakier, idealnie zakrywa cały paznokieć, nie wypada włosie i nie :rozciapierza" się

Kolor - dość szeroka gama kolorów do wyboru, ja wybrałam nr 303, paznokcie trzeba jednak pomalować nim dwa razy, na paznokciach jest dokładnie taki sam jak w buteleczce i z czasem nie zmienia koloru ( nie blaknie na paznokciach )

Cena - 7 zł za 10 ml to dośc niska cena, szczególnie, że lakier dość długo się trzyma

Jakość - lakier na ładny połysk, utrzymuje się czasami nawet do 7 dni, wystarczą 2 warstwy, nie psuje płytki paznokcia, łatwo go zmyć, dość szybko schnie, ma odpowiednią konsystencje, nie jest zbyt rzadki i się nie rozlewa ale też nie jest zbyt gęsty, jest bardzo wydajny

Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie, bardzo wytrzymały. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

może być

Posiadam kolor nr 318 (pastelowy róż z delikatnym shimmerem). Kolor śliczny, ładnie prezentuje się na długich, jak i krótkich szponkach.

Zastrzeżenia mam do pędzelka- jest długi i wąski, dla mnie mało poręczny.

Innym wielkim minusem jest zapach. Po odkręceniu buteleczki w nos uderza smrodek bazarkowego, taniego lakieru! (aż się przypomina dzieciństwo i pierwsze kosmetyczne zakupy na ryneczku heh;) )

Poprzedniczki chwalą za trwałość, a ja niestety muszę za nią obniżyć ocenę. Lakier wytrzymuje na pazurkach przeciętnie 3-4dni, jednak pęka w bardzo nieestetyczny sposób tworząc na powierzchni widoczną siateczkę. A że nie o taki efekt chodzi, po 2 dniach trzeba na nowo paznokcie pomalować.

Poza w/w właściwościami emalia ma wiele zalet
- szybko schnie
- ładnie kryje (wystarczą 2 warstwy)
- ma odpowiednią konsystencję (nie rozlewa się po skórkach, nie jest zbyt glutkowata)
- mocno błyszczące wykończenie

Być może jakość lakieru uzależniona jest również od koloru (?), dlatego pewnie wypróbuję inny odcień.

Używam tego produktu od: około roku

zdecydowanie polecam

używam koloru 36 wisienka...to najlepszy lakier jaki do tej pory używałam ( najdrozsze to Loreal) nie odpryskuje, nie robi smug na paznokciach, dobrze kryje, wystarczą 2 warstwy, zeby paznokcie ładnie wygadały ...osobiscie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Nie, nie, nie, nie

Po prostu nie. Jestem strasznie wybredna, jeżeli chodzi o lakiery. Skusiłam się, bo pani w drogerii mówiła, że klientki biorą i są zadowolone. Za taką cenę, to mogłabym kupić coś na bazarze i miałabym podobny efekt :( Mam kolor czerwony, niestety buteleczka nie zawiera nigdzie naklejonego numerka czy czegoś w tym stylu. Potrzeba 2, 3 warstw, a raz nawet musiałam 4 nałożyć, by nie było prześwitów... Do tego na następny dzień, góra dwa dni czerwony zmieniał się w jakiś odcień pomarańczowego, co równało się z tym, że trzeba było go zmyć, co owocowało w lekko przebarwioną płytkę paznokcia na kolor czerwony... Ogólnie, nie polecam...

Dobry

Mam odcień 29 - perłowo - cielisty.

Dobry lakier. Ma poręczny pędzelek, ładnie kryje, nie tworzy smug. Opakowanie 10ml za niską cenę.

Szybkoschnący nie jest ale za to dosyć długo wytrzymuje na paznokciach.

Godny polecenia.

Używam tego produktu od: prawie 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze