Frutti di Bosco Professional, This is It, Volume Powder (Puder do stylizacji włosów)

Puder stylizujący do budowania struktury włosów. Lekki, wielozadaniowy, puder matujący, idealny do zwiększenia objętości włosów podczas wykańczania każdej fryzury. W przypadku kosmetyków firmy Frutti di Bosco Professional stylizacja idzie w parze z pielęgnacją. Twoje włosy będą zdrowe i zachowają dobrą kondycję. Kosmetyk nie zawiera glutenu, siarczanów i parabenów. Nie był testowany na zwierzętach.

pudry do włosów
nadające objętość
lekkie
Utrwalenie
mocne
z aplikatorem, w butelce

Bardzo dobry puder, chyba najlepszy ze wszystkich, które używałam.

Podczas jednej z wizyt w salonie fryzjerka użyła pudru, by podnieść moje włosy u nasady, jednocześnie nadając im kształt. Efekt był na tyle zadowalający (utrzymywał się do kolejnego mycia, nie obciążając przy tym włosów), że postanowiłam kupić puder do własnego użytku. W tym momencie nie wyobrażam sobie stylizacji bez niego.
Puder jest bardzo sypki, wystarczy niewielka ilość proszku między kilkoma pasmami, by nadać włosom objętości. Nie obciąża przy tym, ani nie przetłuszcza głowy.
Jak każdy tego typu produkt, tak i ten powoduje, że włos w miejscu aplikacji jest szorstki w dotyku - coś za coś, mi to nie przeszkadza.
Co do wydajności trudno mi powiedzieć, bo używam jednego opakowania od prawie 2 miesięcy 2 razy w tygodniu i jeszcze się nie skończył.
Cena, jak na profesjonalny kosmetyk też nie jest wygórowana. W internecie kupiłam go za ok. 25 zł.

Na ten puder trafiłam gdy poszukiwałam czegoś więcej niż pudry z rosmanna. Zdecydowanie najlepszy z jakiego korzystałam. Nie skleja tak mocno włosów jak inne, robi spory push up, nie trzeba go dużo nakładać i co najważniejsze nie robi efektu hełmu. Ma przyjemny zapach. Łatwo się go wypłukuje z włosów, nie potrzeba mocnych szamponów.

Polecam!

Opinia

Szukałam pudru do włosów I znalazłam Frutti di basco profesjonal. Jak dla mnie super. Użyłam go kilka razy ale nadaje się do różnych rodzaji włosów. Nie swędzi po nim głowa. Nadaje włosom objętość i uniesienie.

Rewelacja w stylizacji włosów

Świetny produkt do stylizacji włosów.
Nadaje fantastyczną objętość włosów - nawet podczas upałów, gdy głowa się poci.
Jestem właścicielką włosów cienkich, ale dzięki temu pudrowi moja fryzura ma moc i objętość. Jest bardzo wydajny i nie zostawia niechcianych śladów na włosach.
Po zastosowaniu produktu włosy stają się tempe w dotyku, ale coś za coś. Stosując kosmetyk wskazane jest mycie głowy codziennie ponieważ po nocy włosy są ciężkie w stylizacji, a skóra głowy może swędzić. Widok mojej fryzury sprawia, że te mankamenty w ogóle mi nie przeszkadzają. Serdecznie POLECAM..