Semilac, Lampa do paznokci LED UV 36W Diament

Semilac, Lampa do paznokci LED UV 36W Diament

Profesjonalna lampa UV/LED o wyjątkowym kształcie diamentu, z eleganckim logo Semilac. Idealnie utwardza lakiery hybrydowe i żele Semilac.

Dodatkowo wyposażona jest w czujnik ruchu z automatycznym wyłącznikiem (aktywny po jednorazowym wciśnięciu przycisku, po dwukrotnym wciśnięciu automatycznie sami włączamy dany tryb).

Urządzenie odznacza się bardzo cichą pracą.

Odczepiany spód to gwarancja jeszcze lepszego odbijania światła oraz komfortowego czyszczenia.

Lampa świetnie sprawdzi się przy codziennym użytku w gabinecie kosmetycznym.

Specyfikacja:
- Wyposażona w 24 diody UV LED.
- Żywotność: 50000 godzin.
- Moc: 36W
- Cztery tryby czasu utwardzania: 10, 30, 60 i 120 sekund.
- Wymiary lampy - max. długość: 17,5 cm, max. szerokość: 21,6 cm, max. wysokość: 10cm

Dostępna w 2 kolorach: czarny i biały.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Fajna lampa. Dobrze utwardza wszystkie lakiery hybrydowe. Ciekawy wygląd w kształcie diamentu. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkt wart swojej ceny.

Super lampa

Super lampa. Spełnia swoje zadanie w 100%, do tego ładnie wygląda. Jedyna rzecz do jakiej można by się przyczepić, to szkoda że nie ma wyświetlacza z odliczanym czasem. A tak to sprzęt idealny jak dla mnie. Jestem zadowolona z tego urządzenia i polecam wszystkim.

• Łatwość obsługi: 5

Jestem z niej bardzo zadowolona i spisuje się o niebo lepiej od lampy Semilac LED UV 24W

Kupiłam lampę, bo poprzednia okazała się totalną porażką i mam na myśli Semilac LED UV 24W, która popsuła się po już półrocznym (!) używaniu. 36W Diament to moja trzecia lampa Semilac na przestrzeni 4 lat. Kupiłam ją za ok. 170 zł.

WYGLĄD I SPOSÓB UŻYCIA LAMPY

Do wyboru w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i białym, ja wybrałam białą. Zapakowana w biały kartonik, folię i osobne miejsce na ładowarkę. Lampa jest spora, mieści się do niej cała ręka i jeszcze pozostaje wolna przestrzeń. Jest to lampa zabudowana z tyłu, światło nie wydostaje się poza lampę. Ma przyczepiany na magnes metalowy spód, można używać jej ze spodem lub bez i działa w obu przypadkach dobrze.

Na górze 4 przyciski - pierwszy to włączania/wyłączania, reszta to czasy, 10 sekund, 30 sekund i 60 sekund. Pierwsza dioda włączania/wyłączania zapala się od razu po podłączeniu lampy do kontaktu. gdy chcemy wybrać konkretny tryb czasu, należy nacisnąć wybrany przycisk dwukrotnie. Lampa również podświetla się i zaczyna utwardzać automatycznie po włożeniu ręki.

DZIAŁANIE I UTWARDZANIE

Nie muszę wspominać, że lampa działa bez żadnych dźwięków. Bardzo dobrze utwardza wszystkie lakiery hybrydowe, również Semilac Hardi, Semilac Base Extend, Semilac 5w1. Nie mam najmniejszych problemów z dobrym utwardzeniem paznokci, nawet tych grubszych warstw przy przedłużaniu paznokcia.

Choć zakupu dokonałam bez zastanowienia, bo potrzebny mi był nowy sprzęt na ,,już", to jestem z tej lampy bardzo zadowolona i mam nadzieję, że posłuży mi długo.