Semilac, Lampa UV LED 48/24W

Semilac, Lampa UV LED 48/24W

Pojemność 1 szt

Stworzona z myślą o stylistkach paznokci - profesjonalna lampa LED 24/48W.
Pozwala na wybór mocy, zwiększając tym samym efektywność energetyczną i żywotność urządzenia. Ergonomiczna architektura lampy pozwala na umieszczenie w środku od razu całej dłoni i błyskawiczne utwardzenie poszczególnych warstw produktów aplikowanych na płytce paznokcia.
Magnetyczny spód ułatwia czyszczenie oraz pracę ze stopami, a wysokiej jakości wentylator zapewnia optymalne chłodzenie.
Urządzenie zostało wyposażone w czujnik ruchu, automatycznie uruchamiający proces.
Lampa pozwala na utwardzenie wszystkich lakierów hybrydowych oraz żeli UV marki Semilac.

inne
Zastosowanie
na baterie, do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Moja pierwsza lampa ... i innej nie chcę :)

Jestem olbrzymią szczęściarą, bo tak się zdarzyło, że wygrałam cały zestaw startowy w konkursie lokalnego sklepu, który jest dystrybutorem Semilaca. Częścią zestawu była akurat ta lampa. To pierwsza lampa, która jest moją własnością. Wcześniej miałyśmy z mamą inną lampę, również Semilaca i używałyśmy jej na spółkę.

Lampa jest pięknie, solidnie wykonana. Posiadam ją od roku, plastik nie żółknie, podstawa się nie rysuje. Kabel jest długi, nie musimy raczej się bać o to, że nam go nie starczy. Produkt oprócz czujnika ruchu posiada też 3 tryby czasowe - 5 sekund, 30 sekund oraz 1 minutę. Sprzętu używam jedynie na własne potrzeby, w warunkach domowych, ale jestem pewna, że sprawdzi się również osobom, które zajmują się malowaniem paznokci zawodowo. Utwardzi każdy lakier - próbowałam trzech różnych marek, w mojej kolekcji mam również kolory z drobinkami brokatu i absolutnie nie szło się niczego uczepić :) To wprawdzie dopiero druga lampa, której mam okazję używać, ale myślę, że mogę ją serdecznie polecić.

Hybrydy z domu

Używam tej lampy już od 8 miesięcy, jestem bardzo zadowolona z zakupu. Ma sensor ruchu, więc wystarczy włożyć pazurki do środka i sama się uruchamia. Czas można ustawić na 5, 30 i 60 sek. Lampa ma małe rozmiary, więc nie ma problemu z przechowywaniem. Hybrydy dobrze się utwardzają (Semilac, Indigo, Słowianka, NeoNail). Nawet stopa się mieści :-) Do domowych stylizacji idealna.

Cudo!

Jest to świetna lampa, służy mi już od ponad roku i używam jej regularnie. Jest na prawdę świetna, super utwardza paznokcie w bardzo krótkim czasie. Dobra możliwością w tym urządzeniu jest to, ze możemy wybrać ile czasu maja być paznokcie w lampie. Ja jestem z niej bardzo zadowolona. Jest łatwa w obsłudze. Jak dla mnie Bomba! Polecam????

Bardzo dobra lampa!

Lampę zakupiłam, bo poprzednie mi nie odpowiadały. Ta jest naprawdę bardzo dobra. Na początku opowiem o wyglądzie jest on bardzo schludny, ma biały kolor, który nie żółknie, czasami zdarzy mi się ubrudzić ją gdzieś lakierem, wystarczy odtłuszczacz i wszystko ładnie schodzi. Lampa posiada długi kabel co ułatwia pracę, nie muszę się martwić że spadnie i mogę ją sobie przenosić. Ma magnetyczny spód, który bardzo łatwo się odczepia i można dokładnie ją wyczyścić. Na górze ma otworki przez co się nie nagrzewa. Ma 4 przyciski włącz/wyłącz, 5s, 30sek, 1min. Zapala się od razu po włożeniu ręki. Od środka ma dużo ledów, co pozwala na dokładne utwardzenie z każdej strony, można od razu robić całą rękę. Jest ze mną od 3 lat i nic się z nią nie dzieje, a robię paznokcie non stop. Bardzo dobrze radzi sobie z hybrydą jak i żelami. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Ideał

Lampę mam już od ponad roku. Wszystkie LEDY nadal świeca. Świetnie mi się sprawdza do użytku domowego jak i na klientkach. Bardzo dobrze utrwala lakiery hybrydowe i żele nie tylko firmy Semilac ale też innych które używam. Magnetyczny spód jest bardzo fajny, ponieważ łatwo go można wyczyścić. Kształt lampy jest bardzo dobry, poręczny i zgrabniejszy od tych standardowych prostokątów, które nie mieściły mi się w kufrze.

Rewelacja

Najlepsza lampa! Posiadam taka juz naprawde kilka lat. Ekspoatuje ja sporo. Nigdy nie mialam z nią zadnych problemów. Lampoa po pierwsze jest bardzo ladna i zgrabna. Po 2 posiada wyjmowane dno, dzieki czemu utwardzanie stylizacji hybrydowej na stopach jest naprawde przyjemna, nie trzeba wkładac nogi w lampe i uwazac czy nigdzie sie nie dotkie, tylko ja nakladam lape od góry. Po tzrecie jest naprawde mocna! Wystarczy 5sem na mocy 48W zeby utwardzic niemal wszystkie kolory. Ja osobicie zawsze utwardzam 1min tylko z tego wzgledu ze tyle zajmuje mi malowanie drugiej dloni czy stopy. Naprawde produkt jest godny polecenia!

Świetna

To najlepsza lampa jaka miałam. Owszem nie należy do najtańszych ale nadaje sie do wszystkiego. Jest piekna,ma idealny kształt,nadaje sie do pracy z każdym tworzywem,czujka ruchu,kilka programow,łatwo sie czyści. Polecam serdecznie

Idealna

Nie wiem czego więcej mogłabym chcieć od lampy.
Ta ma po prostu wszystko.
Począwszy od zgrabnego i eleganckiego wyglądu, skończywszy na działaniu.

Mimo niewielkich gabarytów, w lampie bez problemu mieści się cała dłoń, jak i stopa (dodatkowo możemy dla ułatwienia zdjąć spód, który jest "odpinany").
Do wyboru mamy trzy czasy pracy oraz 2 opcje "mocy".
Co bardzo wygodne, lampa reaguje też na ruch i automatycznie włącza się po włożeniu do niej ręki.

Utwardza lakier ekspresowo.

Używam od dwóch lat i nigdy nie miałam z nią najmniejszego problemu.

Nic dodać, nic ująć.

Uwielbiam

Zakochałam się w tej lampie od pierwszego użycia. Zdecydowanie polecam zarówno osobom początkującym, jak i tym, które mają doświadczenie w manicure hybrydowym i żelowym.
Lampa posiada wszelkie ''bajery'', które niezwykle ułatwiają pracę. Ma zdejmowany spód, dzięki czemu dużo łatwiej ją czyścić czy też wykonywać pedicure. Dwa tryby mocy 48 i 24 W, co pozwala oszczędzać ledy, a także uniknąć pieczenia przy utwardzaniu żelu, przełączając w takiej sytuacji na mniejszą moc. Ma trzy tryby czasowe oraz czujnik ruchu - włącza się automatycznie przy włożeniu do niej dłoni. Dużym plusem jest także wbudowany wentylator. Lampa zachwyca również wyglądem. Jest niewielka, lecz wystarczająco duża by zmieścić w niej wszystkie palce. Ma klasyczny desing, idealnie wpasuje się w każdy wystrój wnętrza. Nie jest to sprzęt najtańszy, lecz zdecydowanie warty swojej ceny. Polecam - całkowicie szczerze i bez wyrzutów sumienia.

Dobra lampa

Bardzo się cieszę, że weszłam w posiadanie tej lampy. Jest bez porównania lepsza od moich poprzednich, tanich lamp.

Na wielki plus jest czujnik ruchu i wentylator wewnątrz lampy oraz to, że mieści się do niej cała dłoń.

Niczego sobie też jest sam jej wygląd, wygląda bardzo elegancko, a do tego jest bardzo wysokiej jakości.

Warta ceny :)

Lampy używam od około roku, przez ten czas nigdy mnie nie zawiodła. Wszystko utrwala genialnie, napigmentowane ciemne i jasne kolory się nie marszczą. Bazę utwardzam 5 sek, kolor 30 sek a top 1 minutę. Lampa jest mała, ale mieści też stopę :D ma fajne wyjmowane dno, które z dwóch stron było zabezpieczone folią (fajnie, bo jak z jednej nam się dno porysuje to zawsze wtedy można odkleić folię z drugiej strony i znów jest lustro). Bardzo polecam :)

Cudeńko

Najlepsza lampa do paznokci na świecie <3 Za nic jej nie zamienię. Jest mała, a co za tym idzie nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki niej robienie manicure to sama przyjemność. Szybko utwardza, jest prosta w obsłudze. Posiada długi kabel co też jest dobrym rozwiązaniem. I choć trochę kosztuje, jest to dobra inwestycja. Po prostu cudeńko <3