Living Proof, Restore Instant Repair (Krem zapobiegający rozdwajaniu się końcówek)

Krem zapobiegający rozdwajaniu się końcówek Living Proof Restore Instant Repair zawiera między innymi proteiny jedwabiu, dzięki czemu sprawia, że ​​włosy stają się miękkie, aksamitnie gładkie i silne. Skutecznie regeneruje, odżywia i odbudowuje nawet najbardziej zniszczone i suche włosy, głęboko wzmacniając końcówki.

Według badań producenta, zapobiega zniszczeniu nawet do 93 procent końcówek włosów ulegających rozdwojeniu czy połamaniu w trakcie stylizacji. Wzmacnia włosy, sprawiając, że stają się nawet 15 razy silniejsze już po pierwszym użyciu.

Krem Living Proof Restore Instant Repair chroni również przed szkodliwym działaniem promieni UV, nie zawiera silikonu, jest w pełni bezpieczny dla włosów farbowanych – nie niszczy koloru.

serum
wygładzające, ochrona końcówek, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
bez silikonów
z pompką

nie znalazłam lepszego

Jak dotąd, jest to najlepszy produkt zabezpieczający końcówki, którego używałam. Nie obciąża włosów, końcówki nie są zbite w strąki, ale nawilżone i wygładzone. Stosuję zawsze przed suszeniem, a czasami dodatkowo jako wykończenie fryzury. Zdecydowanie zmniejsza puszenie się włosów (co jest dla mnie trochę dziwne, bo zawiera jedwab, a moje włosy protein nie lubią). Zauważyłam też, że końcówki wyglądają dobrze przez dłuższy czas od podcinania (porównując do czasów, kiedy używałam innych produktów). Jest niesamowicie wydajny - używam od maja, a zostało jeszcze sporo w opakowaniu.