Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Balsam brązujący do ciała z kompleksem nawilżającym 24h `Antycellulit`

Cena PLN 13.00

Formuła brązującego balsamu do ciała zawiera kompleks brązująco - nawilżający, który nadaje skórze równomierną opaleniznę oraz nawilża ją przez cały dzień. Polecany w szczególności do skóry pozbawionej kolorytu. Ujędrnia oraz wspomaga spalanie tłuszczu znajdującego się pod skórą, zapobiega powstawaniu cellulitu, modeluje i działa liftingująco. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom już po kilku godzinach od zastosowania tworzy piękną opaleniznę oraz pomaga zachować skórze właściwy poziom nawilżenia. Codzienne stosowanie gwarantuje uzyskanie naturalnej opalenizny bez pomarańczowych smugi efektu wysuszenia skóry.
Potrójne działanie:
- nadaje skórze piękną i zdrową opaleniznę
- intensywnie nawilża przez 24h
- ujędrnia i przedłuża opaleniznę
Do skóry normalnej, suchej i wrażliwej.

Najlepiej brązujący balsam!

Kupiłam go z ciekawości, ponieważ po wybróbowaniu balsamów brązujących Garniera, Avonu, Johnsona nie znalazłam takiego, który spełniałby moje oczekiwania. Balsam Eveline spełnia je w idealnie:
* bardzo szybko skóra przybiera kolor opalenizny - smaruję się wieczorem i już rano jestem lekko opalona; im dłużej się smaruję, tym lepszy efekt,
* kolor nie jest jakiś żółty, czy pomaranczowy, tylko jak prawdziwa wakacyjna opalenizna,
* nie zostawia żadnych smug, zacieków,
* świetna kremowa konsystencja, łatwo wsmarować balsam i szybko się wchłania,

Jak w przypadku każdego samoopalacza i balsamu brązujacego, po paru godzinach czuć ten specyficzny zapach, jednak wystarczy kąpiel i po kłopocie. Zdarza się, że brudzi ubrania. Głównie te białe i głównie bieliznę (stanik).

Jak dla mnie jest to jednak najlepszy z balsamów brązujacych. Niestety ciężko jest go dostać. Nie ma go w rossmanie. Kupiłam go w małej drogerii.

ok

Balsam kupiłam z ciekawości, opala i ujędrnia...Konsystencja gęsta, kolor szarawy, zapach-niezbyt, jak w większości kosmetyków samoopalających. Bardzo szybko opala-dla mnie po 2 użyciach opalenizna jest wystarczająca i spokojnie odstawiam go na tydzień. Ładnie schodzi, nie płatami, nie pozostawia też smug. Efektów ujedrniająco-wyszczuplających nie zauwazyłam. Dobrze nawilża, nie potrzebowałam już drugiego balsamu. Tylko ten zapach, ciągnął się za mną cały dzień. Ogółem jest to niezły kosmetyk kolorujący.

Super brązuje :)

Kupilam poniewaz zaciekawil mnie efekt brazowienia plus antycellulit. Skończylam prawie jedno opakowanie i moge powiedziec ze:
-opala bardzo szybko na piekny zlocisty kolor
-szybko sie wchlania
-bardzo dobrze nawliza
-zapach znośny
-skóra po uzyciu jest przyjemnie napieta
-niestety zadnych wlasciwosci antycellulit nie zauwazylam ale zdaje sobie sprawe ze 1 opakowanie nie da efektu.

Ogolnie to polecam bo skora po jego uzyciu jest ślicznie opalona i ujedrniona :)

Używam tego produktu od:pare tygodni
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze