Avon, Planet Spa, Greek Seas, Conditioning Seaweed Hair Mask (Żelowa maseczka do włosów)

Cena PLN 27.00

Głęboko odzywia i regeneruje włosy, przywraca równowagę skorze glowy. Nadaje włosom połysk, ułatwia ich układnie. Zawiera sól morską i wyciąg z alg.

Nie spełnia oczekiwań...

Hmmm, generalnie jestem fanką większości kosmetyków z AVONU - po prostu je lubię. Ale niestety ta maseczka jest niewypałem...

Bardzo obiąża włosy. Za pierwszym razem myślałam, że t może dlatego, że zbyt długo ją trzymałam (zagapiłam się), ale nawet pro użyciu zgodnie z instrukcją trudno spłukać ten specyfik, a włosy po wysuszeniu są bardzo nieprzyjemne w dotyku, brrr.
Konsystencja żelowa niestety mnie nie zachwyciła - trudno się rozprowadza na włosach - wolę jednak różnej maści olejki do włosów.

Nie powiem, że jej nie polecam, bo komuś innemu może odpowiadać i dla kogoś będzie naprawdę fajna. Jednak nie jest to kosmetyk dla mnie.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy i nie mogę skończyć
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego i ostatniego zarazem

Dobra w swojej klasie

Konsystencja maseczki przy pierwszym użyciu wywarła na mnie dziwne wrażenie (skojarzenie z wodnistym kisielem), jednak po nałożeniu na wilgotne włosy okazało się to zaletą, ponieważ maseczka nie spływa z włosów.
W ciągu minuty jest w stanie nawilżyć włosy (nawet po rozjaśnianiu),jeśli nie zamierza się ich suszyć suszarką i modelować. W przeciwnym wypadku samo zastosowanie maseczki zdecydowanie nie wystarczy.
Sprawdziłam, że maseczkę warto potrzymać dłużej niż deklarowaną przez producenta 1 minutę.
Kosmetyk jest na tyle neutralny, że można go stosować często, jak zwykłą, ale spełniającą swoją rolę odżywkę nawilżającą do spłukiwania. Żadnych cudów nie działa.
Zapach.. jak dla mnie nieco agresywny (zbyt morski).

mieszane uczucia

Po pierwszym użyciu zadałam sobie pytanie "co to jest?". Włosy nie były przetłuszczone - mam taki typ włosów, że naprawdę niesamowicie ciężko je przetłuścić. Ale faktycznie włosy po wysuszeniu były dziwne, takie strąkowate. Za to po wyprostowaniu włosy jak jedwab! Naprawdę nie spodziewałam się, że kosmetyk tak źle oceniany może dać taki efekt... :)

Mógłby być jeszcze lepszy, tak żeby włosy były fajne bez prostowania, ale tak czy siak prostuję więc żadna dla mnie różnica.

Ilość zużytych opakowań: połowa

dno

włosy są jak nie myte od tygodnia - tłuste,ciężki, takie niedomyte.
czy nikt jej nie testował przed wypuszczeniem na rynek? po kilku próbach wyrzuciłam do kosza

****************

Pozytyw jak najbardziej.Dzięki swojej żelowej konsystencji jest bardzo wydajna.Zapach jest ładny i intensywny.Nawilża i wygładza włosy sprawia że dobrze się rozczesują i są bardziej zdyscyplinowane.Nie obciąża

najgorszy produkt planet spa

Ogólnie cała seria greckie morza jest fajna poza ta maseczka nie spełnia żadnych zadań no może poza wysuszeniem i zmatowieniem włosów.
Ciężko się spłukuje, nawet po długim płukaniu włosów nie chce z nich zejść i ma się uczucie niedomytych włosów.
Jedyne co w tej maseczce jest ok to miły orzeźwiający zapach i nic po za tym stanowczo odradzam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie

Bardzo nieudany produkt dobrej linii Planet Spa. Maseczka nie spełnia żadnej z obietnic producenta - nie zmienia kondycji włosów, nie odżywia, nie poprawia stanu skóry głowy. Co więcej - pokrywa włosy obrzydliwym filmem, którego zmycie wymaga ode mnie dwóch umyć głowy. Używałam produktu zgodnie z z zaleceniami a mimo wszystko skończyło się katastrofą. Włosy po użyciu tego produktu są natychmiast do mycia i jeszcze dodatkowo wymagają odratowania. Drogi bubel.

taka sobie

Miałam nadzieję na super maseczkę, bo serię SPA lubię. Ale ta nowa to jakis niewypał. Maska ani nie nawilża włosów jak powinna, ani nie wygładza... taka sobie żelowa maź. Po nałożeniu na mokre włosy robi dobre wrażenie, ale włosy po wysuszeniu są nijakie. W dodatku mało wydajna. Wracam do cudnej oliwkowej :)
Na szczęście dostałam maseczkę więc nic nie straciłam :)

Używam tego produktu od:ok 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 całe

do bani :(

mam grube i gęste włosy a ta maseczka zdecydownie je obciąża. Pozostawia na włosach taki "film" mimo dokładnego spłukiwania, po jej zastosowaniu włosy wyglądały na przetluszczone :(
Nałożyłam ją też na włosy mojej córci (cienkie i delikatne) i było to samo...
bez żalu odesłałam ją spowrotem do avonu...

Używam tego produktu od: już nie używam

spoko

Może być. W sumie jak na produkt avonu który dostałam za zamówienie jest ok. Mam przetłuszczające się włosy a po tym były po umyciu miękkie, pachnące i puszyste. ale tak samo po 1 dniu mam to co zwykle.

Polecam dziewczyną którym włosy nie padają po 1 dniu, bo naprawdę warto..tylko ta cena.. eh wole chyba odżywkę pantene:)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 3/4