Lancome, Adaptive

Lancome, Adaptive

Cena PLN 150.00

Adaptive to podkład przeznaczony dla cer mieszanych. Należy do tzw. inteligentnych podkładów - matuje błyszczące się partie skóry, nawilża i uelastycznia jej przesuszone miejsca. Ma niezwykle lekką, nie zatykającą porów konsystencję.
W ofercie znajdziemy aż 16 odcieni podkładu, który wzbogacono w filtr ochronny SPF 10.

jeden z najlepszych

Uważam ten podkład za jeden z lepszych jakie miałam . Dla mnie podkład bez wad . Tylko 2 usterki ,, techniczne '' mnie wkurzają : 1 - szkoda że przy aplikacji trzeba wylewać podkład z buteleczki - cała się paćkam przed wyjściem :) . Ale za taką jakość gwiazdki nie odejmę bo kupowałam rzeczy w pięknych opakowaniach które okazywały się szmelcem . 2 - ,,odcieni 16 '' chyba ktoś je zobaczył na stronie internetowej , góra w Ameryce ponieważ u nas dostępne są tylko 4 albo 5 odcieni . Ja uzywam w tej chwili odcienia 01 najjaśniejszego ale rozumiem osoby o ciemniejszej karnacji którym pozostaną tylko 2 odcienie do wyboru .Adaptive jest lekki , bardzo dobrze się rozprowadza , wtapia się w skórę . SPF 10 uważam za wystarczający . Jest bardzo wydajny - średnio starcza mi na cztery , pięć miesięcy codziennego używania . Cena przystępna . Podkład lekko kryje a mocniejszy efekt kryjący np. na wieczór mozna uzyskać uzywając większą ( ale delikatnie większą :) ) ilość podkładu .Adaptive przyjemnie pachnie i nie wysusza ( np. Guerlain wysuszał moją buźkę :( ) Adaptive nie matuje straszliwie twarzy , dzięki czemu nie przypomina maski ,przeciwnie - twarz jest rozjaśniona i rozświetlona. Polecam go wszystkim którzy nie chcą powalić mężczyzn absolutnym matem na twarzy ( bo co w takim razie kryje się za maską ? :) ) . To podkład w sam raz dla osób ceniących naturalny i jednoczesnie efektowny wygląd .

delikatny

Przyjemna, nie za gęsta i nie za rzadka konsystencja. Dobrze się rozprowadza, choć czasami trochę smuży, ale niewiele i łatwo robi się na nim poprawki. Dobrze stapia się z cerą, nie tworzy maski. Słabo kryje, nie matuje. Ożywia twarz, sprawia, że buzia wygląda po prostu ładnie. Nie ciemnieje na twarzy. Trwały, wytrzymuje cały dzień, nie odcisnął się na białej koszuli, do której przytuliłam policzek, wytrzymał dotyk mokrej dłoni. Wydajny. Niezły, ale dla mnie za słaby, potrzebuję większego krycia i matu.

w porządku

Nie jest to podkład moich marzeń. Niemniej jednak należy go pochwalić za filtry i lekkość, jakby stapianie się ze skórą. Wady: słabo kryje, nie matuje, raczej dodaje lekkiego połysku (rozświetla?), podkreśla przesuszone partie skóry. Kiepskie opakowanie bez pompki, mały wybór kolorów (najjaśniejszy porcelaine jest dużo ciemniejszy niż analogiczny kolor w palecie teint idole) Myślę, że osoba o mieszanej, raczej bezproblemowej cerze mogłaby być z niego bardzo zadowolona. Dla mojej tłustej skóry póki co nie wymyślono nic lepszego od teint idole:(

dobry

Plus za filtry UV.Słabo ktyjący, lekki, dający naturalny wygląd.Nie matowi i kompletnie nie nadaje się do mieszanej/tłustej cery.Ilość zużytych opakowań: 1/3.

dobry

Mam go od tygodnia i jestem tak urzeczona, że poszły w odstawkę niedokończone tubki i słoiczki z innymi podkładami. Wreszcie Lancome stworzył podkład, który upiększa twarz, a nie jest tylko kolorowym mazidłem.Adaptive jest leciutki i wtapia się w twarz, stając się zupełnie niewidocznym. Jeśli chodzi o jego krycie - cóż, nie jest zbyt duże, ale wyrównuje koloryt skóry znakomicie. Muszę jednak ostrzec wielbicielki matu absolutnego - Adaptive bardzo rozświetla, ktoś przeczulony może powiedzieć, ze nabłyszcza. Nie jest to całkowita prawda - twarz po prostu żyje, jest pełna blasku, wypoczęta i promieniuje zdrowiem.Trzyma się nieco gorzej niż DP, ale na bazie dobrego kremu matującego da się przeżyć cały dzień.Polecam, zwłaszcza, że cena jest odrobinkę niższa niż pozostałych podkładów z wyższej półki - zapłaciłam 134 złPo miesiącu używania zabieram gwiazdkę.Po prostu DP jest lepszy i wydajniejszy.W czasie upałów Adaptive się świeci i odrobinę spływa niestety

OK!

Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, matuje nie tworząc maski, kryje raczej delikatnie, ale jest przez to b.naturalny, duża paleta odcieni. Minusy to brak dozownika i trwałość . Niestety wyglada ślicznie tylko ok.4godz, póżniej znika pozostawiając ślady w przsuszonych miejscach.Sama nie wiem, czy istnieje podkład idealny. Ten na pewno godzien jest polecenia...

trudna sprawa

zaznaczam na wstępie że przetestowałam go tylko w perfumerii. Mam teraz kłopot, Halszka pisze prawdę, podkład wtapia się w skórę i jest niewidoczny, ale czy to dobra cecha podkładu do cery mieszanej, która często ma coś do ukrycia? A ten podkład nie ukryje niczego. Dlatego trzy *

Bardzo dobry podkład - jakością dorównuje Double Perfection Chanel. Nie należy do mocno kryjących. Efekt matowej skóry utrzymuje się dłużej - trwa właściwie cały dzień. Podkład jest lekki, niewidoczny, idealnie wtapia się w skórę.