L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Limited Edition Cannes (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Oczy są zwierciadłem duszy. A za każdym spojrzeniem kryje się inspirująca historia. Za Twoim również. Tusz do rzęs Volume Million Lashes Classic. Objętość miliona rzęs! Unikalna formuła tuszu i opatentowana silikonowa szczoteczka Millionizer dla efektu miliona rzęs: rzęsy jak zwielokrotnione, 3x grubsze i rozdzielone. Uniwersalny i naturalny look.
Dla najlepszych efektów Aplikuj tusz przy pomocy dynamicznych ruchów w prawo i lewo, kierując się ku górze. Rozprowadź tusz od nasady aż po same końce. Nie pozwól na wyschnięcie tuszu pomiędzy nakładaniem jego kolejnych warstw - w ten sposób osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty malowania rzęs.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Bardzo dobry tusz do rzes. Ekstremalnie pogrubia rzesy, pieknie je rozdziel dzięki supwr szczoteczce, nie pozostawia grudek. Idealnie czarne, pogrubione rzęsy. Jak dla mnie rewelacyjny tusz do rzes.

Rewelacyjny efekt

Maskara jest fenomenalna. Zawiera szczoteczkę silikonowa, dzięki której z wielką przyjemnością tuszuje się rzęsy. Już od pierwszego użycia mogę śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych tuszy jakie miałam. Mam rzęsy wywinięte ku górze i pięknie jest wydłuża. Dodatkowo rozdziela każdą rzęsę osobno, co daje koci efekt. Również je pogrubia, ale nie zostawia żadnych grudek. Nosząc tusz cały dzień, nie muszę nic poprawiać, nie osypuje się. A jedynie rzęsy są pięknie wydłużone i bardzo czarne.

Efekt sztucznych rzęs

Rozdzielone, gęste, czarne i długie rzęsy. Jestem bardzo na tak. Silikonowa szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy. Wydajne opakowanie, starcza na długo. Nie kruszy się ani nie osypuje.

Tyle zachwytów o nic

Kupiłam go wreszcie na promocji, bo tyle o nim słyszałam peanów pochwalnych. Ale powiem tyle, że to samo robi taniutki tusz z Eveline. ładnie rozdziela, wydłuża rzęsy, nie skleja. Ma piękne opakowanie. Na szczoteczce nie zostaje nadmiar tuszu. Lubię go, ale nawet na promocji cena mnie nie zachęca.

Miłe wspomnienia

Tuszu używałam jakiś czas temu ale dokładnie pamiętam, że to był mój wielki początek z marką Loreal jeśli chodzi o maskary. Tusz otrzymałam w prezencie a dzięki temu odkryłam coś odpowiedniego dla moich rzęs, które są średniej długości, podatne na podkręcenie a ich objętość no do wielkich nie należy. Mimo wszystko są ok i nie mogę na nie narzekać.

Tusz posiada silikonową szczoteczkę, która daje efekt wydłużenia i podkręcenia rzęs. Jeśli chodzi o pogrubienie spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu aczkolwiek mi on odpowiada. Tusz nie odbija się na powiece, nie osypuje ani nie rozmazuje.

Często do niego wracałam i długi czas gościł w mojej kosmetyczce. Aktualnie na rynku jest tyle nowości, że niestety nie zaznał u mnie miejsca na stałe.

dla mnie w porządku

Kolejny tusz od Loreal, który wpadł mi oko na zakupach. Zdecydowałam się zakup, ponieważ tusze tej marki ogółem wydają mi się być jednymi z lepszych przynajmniej w tym przedziale cenowym.

Tusz jest całkiem okej, ale uważam, że tę firmę stać było na więcej. Nie do końca wiem czy mogę powiedzieć, że wydłuża i pogrubia rzęsy. Na pewno plusem jest to, że ich nie obciąża i nie skleja, oraz nie roluje się. Jednak liczyłam na lepszy efekt jeśli chodzi o pogrubienie moich rzęs. Nie mam pojęcia czy to niedopracowany kształt szczoteczki czy bardziej wina tego, że jest silikonowa (?)
Temu tuszowi dałabym 5/10 nie jest ani fatalny, jest wydajny, nie wysycha, i dobrze się trzyma na rzęsach, ale jednocześnie brakowało mi efektu wow

Nie dla mnie

Silikonowa szczoteczka wyglądała obiecująca dopóki jej nie użyłam. Rzęsy nie zostały ani wydłużone ani pogrubione. W prawdzie nie sklejaly się, ani nie odbijaly na powiece jednak mialam wrażenie jakbym nie miała wcale pomalowanych rzęs. Nie polecam

bardzo dobry

To już kolejny mój tusz z serii Volume Million Lashes. Ten także bardzo przypadł mi do gustu. Silikonowa szczoteczka jest bardzo wygodna w użyciu. Tusz dobrze się nakłada, ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy, nie skleja ich. Jest bardzo wydajny, nie osypuje się. Kolor jest intensywny i mocny. Opakowanie jest eleganckie, estetyczne, przyciąga wzrok i ładnie się prezentuje.

Volume milion lashesh

Super tusz, który ładnie wydłuża i rozczesuje rzęsy, długo się trzyma nic się nie obsypuje ani nie kruszy jednak ma jedną wadę a mianowicie lzawia mi po nim oczy.. A szkoda bo naprawdę super się sprawuje.

Rzęsy stają się piękne

Tusz mieści się w estetycznym opakowaniu. Połączenie czerwieni i złota jest bardzo eleganckie. Tusz ma wygodną szczoteczkę, którą można uzyskać świetny efekt. Rzęsy po umalowaniu tym tuszem są rozdzielone, pogrubione i lekko uniesione. Jednym słowem są piękne. Tusz nie tworzy grudek, nie rozmazuje się, nie kruszy. Wytrzymuje cały dzień. Ma wszystko, czego oczekuję od dobrego tuszu do rzęs. Cena nie jest najniższa, ale mimo wszystko jest to kosmetyk godny wypróbowania. Będę do niego wracać. Warto spróbować!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rewelacyjny!

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrym tuszem do rzęs. Cena niestety jest za wysoka jak dla mnie, ale myślę, że naprawdę warto go kupić.
Nie skleja rzęs, pogrubia i wydłuża. Same w sobie wyglądają naturalnie i człowiek zapomina, że ma na swoich rzęsach kosmetyk, gdy przegląda się w lustrze. Polecam w 100 %

Ulubiony

Tusze z tej firmy nie mają sobie równych, zarówno samo opakowanie, następnie szczoteczka jak i sam produkt są na wysokim poziomie. Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy, absolutnie ich nie sklejka, delikatnie pogrubia i daje intensywnie czarny kolor. Jest bardzo trwały przez kilka godzin pozostaje w nienaruszonym stanie, nie kruszy się nie odbija na powiecie i co najważniejsze bardzo dobrze się zmywa. Cena dość wysoka ale kosmetyk jest jej wart.