Pojemność 8,5 ml

Oczy są zwierciadłem duszy. A za każdym spojrzeniem kryje się inspirująca historia. Za Twoim również. Tusz do rzęs Volume Million Lashes Classic. Objętość miliona rzęs! Unikalna formuła tuszu i opatentowana silikonowa szczoteczka Millionizer dla efektu miliona rzęs: rzęsy jak zwielokrotnione, 3x grubsze i rozdzielone. Uniwersalny i naturalny look.
Dla najlepszych efektów Aplikuj tusz przy pomocy dynamicznych ruchów w prawo i lewo, kierując się ku górze. Rozprowadź tusz od nasady aż po same końce. Nie pozwól na wyschnięcie tuszu pomiędzy nakładaniem jego kolejnych warstw - w ten sposób osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty malowania rzęs.

Szczoteczka
silikonowa

Naprawdę fajny

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Limited Edition Cannes (Pogrubiający tusz do rzęs)kupiłam podczas promocji w Rossmannie. Jestem z niego naprawdę zadowolona. Tusz świetnie rozczesuje ,wydłuża rzęsy i pogrubia . Co ważne dla mnie nie osypuję się pod oczami i jest trwały, Bardzo fajna silikonowa szczoteczka. Polecam

Limited Edition

Nie wiem czy tylko ja? ale miałam spory problem z zakupem. Nigdzie go nie było. Typowe opakowanie dla serii Million Lashes, której jestem fanką. Szczoteczka silikonowa. Tusz nadaje efekt pięknych, długich, pogrubionych i rozdzielonych rzęs. Nie osypuje się. Nie powoduje podrażnień, ani łzawienia. Kolor naprawdę intensywny. Tusz bardzo wydajny. Dobrze się zmywa. Można upolować za naprawdę dobrą cenę ok. 35 zł.

mega

Tusz jest bardzo wydajny, trwały, efekt jest fajny, cena jest w miare zależy od promocji jak się trafi, Tusz jest trwały i trzyma się dobrze przez cały dzień. Nie osypuje się, ani nie odbija.

Najgorszy tusz jaki miałam

Skusiłam się pozytywnymi opiniami na wizażu tego tuszu i więcej nie będę się sugerować. Ten tusz jest gorszy niż tusz za 15zł. Rzęsy są posklejane, wyglądają jak nogi pająka. Zapach ma okropny. Nadaje sie od razu do kosza! Szkoda mi pieniędzy jakie zapłaciłam , mimo że-55% w rossmanie to nie dałabym za niego 5zl.

Dobry tusz

Lubię tusze L'Oreal, ten mi się ten sprawdził. Nieźle pogrubia rzęsy, nie daje efektu nóg pająka. Tusz jest trwały, nie osypuje się ani nie robią się grudki. Szczoteczka jest wygodna do manewrowania, dokładnie da się nią wytuszować nawet małe rzęsy.

W końcu mam i ja!

Tusz kupiłam za zawrotną kwotę 4,50 na promocji Rossmanna, gdy był przeceniony na dychę a i od tego się odliczyło jeszcze :D Możnaby stwierdzić, że deal życia :D Ale, później zorientowałam się, że tylko niektóre sztuki są przecenione, że są dwa różne kody kreskowe na ten sam produkt... Mniejsza. Mi się udało w opór :D
Nie miałam do tej pory żadnego Volume Million Lashes, ale ten jest tym podstawowym, tylko z czerwonym opakowaniu z listkiem Cannes, w kolorze Extra Black. Całe szczęście udało mi się złapać sztukę nieotwartą, ale nie zbyt fajnie, że L'oreal nie zakleja skuwki choćby ów kodem kreskowym.
Tusz jest naprawdę mocno czarny, nie traci na intensywności w ciągu dnia. Choć mam wrażenie, że jest nieco bardziej "mokry" niż moje najukochańsze tusze z Maybelline (w końcu marka-siostra), to nakłada się bez zarzutu, nie marze się, nie odbija się, nie grudkuje i standardowe dwie warstwy robią robotę.
Generalnie nie przepadam za szczoteczkami silikonowymi. W znanym i lubianym Sensational nie umiałam z nią do końca dojść do porozumienia. W Rimmelu to w ogóle porażka. Zaś tusz z Bell z serii motylkowej choć miał świetną szczotę to niestety produkt mało pokrywał włoski nawet przy 3-4 warstwach. Tutaj jestem pozytywnie zaskoczona. :) Maskara VML jest idealnie pokrywająca rzęsy już przy jednej warstwie, dwie to mój ulubiony efekt. Szczoteczka ma długie włoski i gęste, bardzo dobrze się nią pracuje, nie kłuje w linię wodną, jak to bywało u poprzedników. Dlatego wciąż uważam, że to deal życia wśród moich zakupów na "wielkiej promocji -55%". Myślę, że śmiało mogę postawić ten tusz na pierwszym miejscu maskar z silikonową szczotą. Extra!

Rewelacja

Tusz dostałam w prezencie i był to jeden z najlepiej trafionych prezentów. Ma eleganckie czerwono-złote opakowanie które sprawia,że stosując ten produkt czujemy się jeszcze bardziej wyjątkowo. Mascara ma piękny, czarny, głęboki odcień który idealnie podkreśla oko. Daje efekt sztucznych rzęs a to zasługa grubej, silikonowej, dobrze wyprofilowanej szczoteczki, która cudownie je pogrubia i nadaje objętości. Rzęski są ładnie rozdzielone, podkręcone oraz wydłużone. Dla mnie jest strzałem w dziesiątkę - spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie odbija się, nie kruszy a do tego jest bardzo wydajny. Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Fajny efekt

Dostałam ten tusz w prezencie. Jestem zadowolona bo sprawdza mi się do dzisiaj. Po kilku przeciągnięciach szczoteczką rzęsy są pogrubione i delikatnie wydłużone. Tusz nie kruszy się i nie osypuje na policzki. Jest idealny zarówno do pracy jak i na większe wyjścia. Szczoteczka ma bardzo przyjazną formę i łatwo aplikuje produkt na rzęsy.

Rewelacyjny!

Tusz kupiłam na dobrej promocji w Rossmannie. Lubię standardową wersję Volume Million Lashes, więc stwierdziłam, że i ta będzie dobra. Efekt miliona rzęs stał się rzeczywistością. Mascara ma odcień głębokiej czerni, pogrubia, unosi, wydłuża. Co więcej - rzesy wyglądają jak sztuczne! Dla mnie efekt nieziemski. Dodatkowo mascara nie kruszy się, nie pozostawia ciemnych plam pod oczami. Jak dla mnie fantastyczny!

Super

Bardzo dobry tusz do rzes. Ekstremalnie pogrubia rzesy, pieknie je rozdziel dzięki supwr szczoteczce, nie pozostawia grudek. Idealnie czarne, pogrubione rzęsy. Jak dla mnie rewelacyjny tusz do rzes.

Rewelacyjny efekt

Maskara jest fenomenalna. Zawiera szczoteczkę silikonowa, dzięki której z wielką przyjemnością tuszuje się rzęsy. Już od pierwszego użycia mogę śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych tuszy jakie miałam. Mam rzęsy wywinięte ku górze i pięknie jest wydłuża. Dodatkowo rozdziela każdą rzęsę osobno, co daje koci efekt. Również je pogrubia, ale nie zostawia żadnych grudek. Nosząc tusz cały dzień, nie muszę nic poprawiać, nie osypuje się. A jedynie rzęsy są pięknie wydłużone i bardzo czarne.

Efekt sztucznych rzęs

Rozdzielone, gęste, czarne i długie rzęsy. Jestem bardzo na tak. Silikonowa szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy. Wydajne opakowanie, starcza na długo. Nie kruszy się ani nie osypuje.