L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Limited Edition Cannes (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Oczy są zwierciadłem duszy. A za każdym spojrzeniem kryje się inspirująca historia. Za Twoim również. Tusz do rzęs Volume Million Lashes Classic. Objętość miliona rzęs! Unikalna formuła tuszu i opatentowana silikonowa szczoteczka Millionizer dla efektu miliona rzęs: rzęsy jak zwielokrotnione, 3x grubsze i rozdzielone. Uniwersalny i naturalny look.
Dla najlepszych efektów Aplikuj tusz przy pomocy dynamicznych ruchów w prawo i lewo, kierując się ku górze. Rozprowadź tusz od nasady aż po same końce. Nie pozwól na wyschnięcie tuszu pomiędzy nakładaniem jego kolejnych warstw - w ten sposób osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty malowania rzęs.

Szczoteczka
silikonowa

Nie zawiódł!

Tuszu z serii Volume Million Lashes używam od lat i jest moim niekwestionowanym numerem jeden. Zgodnie z obietnicą producenta faktycznie pogrubia rzęsy, jednoczenie nie sklejając ich. Szczoteczka ma idealny rozmiar, dociera do małych włosków i ładnie je wyczesuje. Co ważne - tusz w ciągu dnia nie osypuje się i pozostaje w niezmienionym stanie.

Edycja specjalna Cannes to perełka dla wielbicieli Volume Million Lashes - opakowanie jest po prostu przepiękne!

Olga (wizaz.pl)

Ulubiony

Tusze z tej firmy nie mają sobie równych, zarówno samo opakowanie, następnie szczoteczka jak i sam produkt są na wysokim poziomie. Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy, absolutnie ich nie sklejka, delikatnie pogrubia i daje intensywnie czarny kolor. Jest bardzo trwały przez kilka godzin pozostaje w nienaruszonym stanie, nie kruszy się nie odbija na powiecie i co najważniejsze bardzo dobrze się zmywa. Cena dość wysoka ale kosmetyk jest jej wart.

Nie zawiódł!

Olga (wizaz.pl)

Elegancki, daje świetne efekty

Polubiłam się z tym tusze od pierwszego użycia, został moim ulubieńcem pod każdym względem. Nie kruszy się, efekt utrzymuje się cały dzień, piękny czarny kolor. Rzęsy są wydłużone, pogrubione i wyglądają naturalnie. Super ????

Używa produktu od: próbka

5/5 czyli mój numer 1

Świetna jakość. Pogrubienie, wydłużenie to wszystko w jednym tuszu. Nie skleja rzęs, świetna szczoteczka oraz wyrazisty czarny kolor.Rzęsy są wyraźnie dłuższe, podkręcone.

Mój ulubiony

Tusz ma fajną, sylikonową szczoteczkę. Na początku ciężko się nim pracuje, non stop brudziłam sobie nim powieke. Później formuła staje się bardziej gęsta i praca nim to czysta przyjemność. Efekt jest cudowny. Zdecydowanie polecam!

Jest świetny!

Ten tusz pięknie rozczesuje i wydłuża rzęsy. Nie kruszy się, a efekt jest długotrwały. Kolor jest naprawdę głęboki - czarny. Rzęsy robią naprawdę wrażenie. Do tego łatwo się zmywa. Mój absolutny hit!

tusz do rzęs

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Limited Edition Cannes pogrubia rzęsy w taki sposób,aby wyglądali naturalnie pogrubione i wydłużone.Łatem trzyma się idealnie i nie 'brudzi" oka po kilku godzinach.Nie obciąża oka w letnie upały

Ulubieniec wszech czasów!

Tusze z serii Volume Million Lashes to moi ponadczasowi ulubieńcy, więc od tego produktu oczekiwałam perfekcji. Nie rozczarowałam się. Formuła jest bardzo przyjemna, nie osypuje się pod oczami, zostaje na rzęsach do samego końca (a mój dzień zwykle trwa 12 godzin jak nie więcej więc!). Szczoteczka jest przyjemna w pracy i da się nią ładnie pomalować nawet najmniejsze rzęski w kącikach. Chociaż moja ukochana So Couture z tej serii pozostanie dla mnie Numerem 1, to ten produkt jak najbardziej przoduje wśród tuszy drogeryjnych!

Idealny tusz !

Jest to jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs.
Wystarczy jego mała ilość a rzęsy nabierają objętości.
Jest wydajny.
Ma poręczną rączkę, szczoteczka jest mała i wąska co ułatwia rozczesywanie rzęs. Nie skleja i nie osypuje się na policzki.

Efekt wow

Tusze do rzęs to produkty,których w życiu przetestowałam bardzo dużo i przyznam szczerze, że ciężko jest mi znaleźć ten 'jeden jedyny' który sprosta moim oczekiwaniom. W tym przypadku się nie zawiodłam. Tusz bardzo przyjemnie rozprowadza się na rzęsach, nie skleja ich i przed wszystkim widoczny jest efekt pogrubienia. Opakowanie jest bardzo eleganckie co dla mnie jako wzrokowca jest bardzo ważne. Istotne dla mnie jest też to że po całym dniu tusz się nie kruszył i nie było widać jego 'ubytku'. Po kilku tygodniach nie zauważyłam też aby wysychał więc na pewno jest to kosmetyk wydajny i wart swojej ceny :)

Świetna trwałość

Ten tusz to dla mnie rewelacja! Po pierwsze jest bardzo trwały- nic się nie osypuje, nie rozmazuje i nawet pod koniec dnia rzęsy wygladają jakby były pomalowane przed chwilą. Bardzo fajnie pogrubia i wydłuża. Polecam zastosować 2 warstwy dla efektu WOW :) Uwielbiam jego opakowanie, jest baardzo eleganckie, złote, w stylu glamour.

Super!

Mam z natury długie i cienkie rzęsy. Ten kosmetyk zdecydowanie mi się podobał, zwłaszcza, że lubię testować nowe tusze.

Pogrubia rzęsy, nie osypuje się, nie ma się po nim efektu pandzich oczu. Polecam!