Canpol babies, Nożyczki dla niemowląt

Canpol babies, Nożyczki dla niemowląt

Pojemność 1 szt

Praktyczne nożyczki umożliwiające bezpieczne obcinanie malutkich paznokci dziecka. Cienkie, metalowe ostrza pozwalają na bardziej precyzyjne i sprawne ruchy.Mają specjalnie zaokrąglone krawędzie, które chronią przed ewentualnym bolesnym ukłuciem.

pielęgnujące
w tubie
<50ml

Nasze pierwsze nożyczki

Nożyczki zakupilam jeszcze przed porodem. Używamy ich od 3 lat, A właściwie od urodzenia. Nożyczki są bardzo fajne w obsłudze. Końcówka nożyczek chroni przed zadrapaniem czy ukluciem, dobrze obcina malutkie paznokietki.

idealne od pierwszych dni życia

Już ze szpitala dzwoniłam do domu, by na powrót przygotowane były nożyczki bo Malutka miała dość długie paznokietki po urodzeniu. Właśnie te czekały na nas po przybyciu. Jako młoda mama bałam się zrobić krzywdę dziecku ale od razu po użyciu wiedziałam że nożyczki są bardzo bezpieczne. Dzięki temu że są dobrze naostrzone, nie wyginają płytki tylko od razu precyzyjnie obcinają. Zaokrąglone końce nie zakłują dziecka. Mechanizm działa lekko i sprawnie, mimo dużej ruchliwości córki, mogę obciąć jej paznokcie nawet wtedy gdy nie śpi bo mam pewność że nie stanie się nic złego. Cieszę się że moja droga zaczęła się właśnie z tymi nożyczkami, bo nie mam dodatkowego stresu co kilka dni ;)

Solidne nożyczki

Kupiłam te nożyczki do małych paznokietków mojej córeczki, u mojego malucha paznokcie rosną jak szalone więc trzeba je obcinać często, a do tego potrzebne są solidne nożyczki.
Małe zgrabne , o dużych oczkach więc zmieszczą się nawet sporych rozmiarów palce .
Są odpowiednio ostre, precyzyjnie obcinają nie zostawiając jakich niepotrzebnych mankamentów,
Okrągłe zakończenia żeby nie zrobić krzywdy dziecku, chodź przyznam szczerze że zawsze obcinam paznokcie mojej córki gdy śpi, wtedy czuję większy komfort, a i mniejsza możliwość że porwie mi nagle rączkę i ją niechcący skalecze.
Nożyczki zawsze po użyciu są czyszczone nic się z nimi nie dzieje, nie rdzewieją nie tępią się
Nie ma problemu z ich dostępnością.

Jedne z lepszych

Kupiłam je podczas kompletowania wyprawki dla córki - nie wyobrażam sobie życia bez nich ;) lekkie, ostre, podchodzą ładnie pod malutkie paznokietki. Bardzo lubię tą okrągła końcówke, ponieważ można delikatnie nią sprawdzić do jakiego momentu można obciąć paznokieć - a te malutkie są bardzo niewidoczne ;) dodatkowo złoty design - pasuje do wszystkiego ;) tanie dobre nożyczki

Dobre nożyczki od pierwszych dni

Bardzo fajne, lekkie nożyczki, idealne od pierwszych dni życia. Są dość cienkie, więc dobrze wchodzą pod paznokiec maluszka i bez problemu można go obciąć. Niestety mi akurat się one poluzowały po 1,5 roku, ale mimo to mogę polecić

Dalej używamy, mimo skończonych 6 lat

Moje dziecię lada moment dobije 7 roku życia, a ja nadal wracam wyłącznie do tych nożyczek. Po raz pierwszy kupiłam je oczywiście przygotowując wyprawkę dla córki w komplecie razem z mini pilniczkiem i mini obcinaczką. Pilniczka używałam sama, bo jest naprawdę ostry, a obcinaczka służy kotu i śwince morskiej ♡ . Paznokcie młodej obcinałam nożyczkami od pierwszych dni, jakoś mi tak najwygodniej było.

Bo to naprawdę dobrej jakości nożyczki. Przede wszystkim są ostre i nie tępią się podczas regularnego użytkowania. Dzięki temu szybko, sprawnie i bezkolizyjnie obcinają małe paznokietki, a każdy rodzic wie, że momentami czynność ta urasta do sportu ekstremalnego. Nożyczki nie strzępią płytki, a jej brzeg po cięciu jest gładki.
Oczywiście końce są zaokrąglone, aby nie skrzywdzić maluszka, kiedy ten machnie ręką.

Nożyczki są leciutkie, a oczka na tyle duże, że nawet ojczulek da radę wsadzić w nie swoje paluchy. Są dobrze wyprofilowane i wygodnie leżą w dłoni. Nie uciskają, a to wszystko jest niezwykle ważne, aby szybko rozprawić się z obcięciem małych paznokci.

Nożyczki posiadają złoty kolor, są estetyczne i solidne. Nie rdzewieją i łatwo się czyszczą.
Dostępne w wielu miejscach, a w Rossmannie w wyżej wspomnianym zestawie. Cena przy takiej jakości jest bardzo przystępna. Ja pewnie dalej będę do nich wracać, bo u nas sprawdzają się do tej pory, a czasem i swoje paznokcie nimi traktuję - w tym przypadku też dają sobie radę w 100%.

Niezawodne

Nie wyobrażam sobie bez nich obcinanie paznokci u malucha, te rosną bardzo szybko, a dzieci dużo "pracują" rączkami, zwykłe byłyby ruletką. Solidnie wykonane, praktyczne i niedrogie. Łatwe w użyciu.Wygodnie leżą w ręce.

Bardzo dobry sprzęt

Nożyczki mam prawie 6 lat i teraz stosuje u drugiego syna i nie straciły na jakości. Nożyczki wygodne w użyciu, małe złote. Dobrze się nimi obcina u maluszka paznokcie. To był bardzo udany zakup na taki długi okres bo przez ten cały czas starszemu obcinałam i nic się nie stępiły.

Nożyczki

Używamy ich.Córeczka z chęcią daje sobie obciąć paznokcie.Są małe,bezpieczne i idealnie nadają się do małych paznokci.Są tanie.Szczeze polecam je z własnego doświadczenia.

Z Nami od pierwszych dni życia

Kompletując wyprawkę dla malucha jeszcze będąc w ciąży, pierwsze w ręce wpadły mi nożyczki z Canpol babies. Nie znałam się za bardzo na akcesoriach dziecięcych ale pamiętałam, że moja siostra ich używała przy swoich dzieciach. Kupiłam z myślą, że jak coś mi się nie spodoba od razu pobiegnę po coś innego. Po urodzeniu położna mi poradziła aby w pierwszych tygodniach nie obcinać córce paznokci, ponieważ są delikatne i kruche i same będą jej się naturalnie łamać (skracając je), a krzywdy sobie nie zrobi. I tak dokładnie było, krzywdy sobie nimi nie robiła, a z czasem same się łamały, tak jakby były idealnie obcięte. Po paru tygodniach, gdy paznokcie zrobiły się twardsze, stwierdziłam że czas na pierwsze samodzielne obcinanie. Trochę się stresowałam ale podeszłam do tego na spokojnie, po kąpieli kiedy mała słodko zasnęła, wzięłam się do pracy. Nożyczki wcześniej wyparzyłam, są w kolorze złota i pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy kiedy je chwyciłam- jakie one są lekkie. Palce idealnie wchodzą w otworki, są bardzo poręczne i ostre. Końcówki mają okrągłe zabezpieczenia aby nie zrobić dziecku krzywdy. Nie powiem, nigdy obcinanie paznokci nie poszło tak sprawnie. Są małe ale na tyle aby dorosły człowiek mógł je spokojnie chwycić i na tyle aby bez problemu dokładnie dostać się do malutkich paznokci na paluszkach. Mimo wcześniejszego stresu bardzo polubiłam tę czynność. Po dłuższym czasie, paznokcie zaczęłam córce obcinać już nie przy śnie. O dziwo wcale nie było to dla niej nieprzyjemne. Z zaciekawieniem obserwowała co wyprawiam.

Nożyczki z Canpola stosuję już 1,5 roku i nie mam im nic do zarzucenia. Dalej są idealnie ostre. Nigdy nie zdarzyło mi się zrobić nimi krzywdy dziecku, nigdy jej nie ukułam dzięki zabezpieczonym końcówką. Mała zawsze siedzie spokojnie i się nie wyrywa. Są wytrzymała (do tej pory, mimo ciągłego użytkowania nie straciły na jakości ani trwałości).

Fajne, małe, poręczne. Jak najbardziej od pierwszych dni życia. Godne polecenia.