IVR Swiss+Made, Żel "Lifting efekt" z kwasem hialuronowym

IVR Swiss+Made, Żel "Lifting efekt" z kwasem hialuronowym

Stosowanie żelu - maseczki nadaje twarzy bardziej zrelaksowany wygląd, wyrównuje drobne zmarszczki i ożywia skórę. Aktywne składniki zapewniają natychmiastowy efekt napinający skórę w połączeniu z działaniem nawilżającym kwasu hialuronowego, skóra odzyskuje jędrność i blask. Kwas hialuronowy - naturalny środek nawilżający o działaniu opóźniającym starzenie się skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych i ożywia skórę.
Zawartość saszetki starcza na ok. 10 aplikacji.

Cena: ok. 12zł / 15ml
/s/

Efekt wow!

Natknęłam sie dawno na ten produkt kupując zestaw maseczek a ze był w promocji to wzięłam, czytałam ze to "efekt skalpela" wiec zainteresował mnie.
Nie nastawialam sie na nic spektakulatnego, opakowanie średnie, wyglada mało zachęcająco.
Po ciężkim dniu (czasem w trakcie dnia wklepywalam w makijaż) nakładałam ten kosmetyk dla nawilżenia bo tu sie sprawdza swietnie, pod zmęczone oczy rownież.
Po jakimś czasie zwróciłam uwage na to ze skóra faktycznie jest po jego użyciu napięta i nawilżona. Wyraźnie zregenerowana i odprezona. Mam skore skłonna do zaczerwienien i te sa duzo mniej widoczne po użyciu kremu.
Skóra jest super miękka i wygładzona. Nie wiem czy spłyca zmarszczki (drobne mimiczne - mam 25 lat) ale z pewnością nawilżona skóra ,rozświetlona wyglada po prostu zdrowiej, zmarszczki sa mniej widoczne przez zdrowy wygląd -to na pewno :) same plusy, cena niewysoka, wydajność( ja wyciskam do małego pojemniczka z zakretka i mam w każdej torebce) zapach przyjemny, konsystencja świetna, nawilżenie na plus. Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Może być

Miałam dwa podejścia do tego żelu, bo po skończeniu pierwszej saszetki czułam niedosyt i nie potrafiłam wystawić oceny.
Nie mogę nażekać, za takie pieniądze (żel starcza mi na więcej aplikacji i tak używam na twarz jeszcze innych rzeczy) jestem zadowolona. Skóra jest nawilżona i... to tyle. Więcej jego efektów nie widzę, choć to oczywiście nie jest mało. Skóra trochę się po nim lepi, ale da się to przeżyć. Nie widzę efektu na zmarszczki, ani nawet tego przeciw, ale po kilku pierwszych aplikacjach nawet przestałam go oczekiwać.
Ponieważ bardziej pomaga niż szkodzi, mogę go jeszcze kupić i poużywać jako dopełnienie pielęgnacji. Z drugiej strony z przyjemnością poszukam czegoś lepszego z kwasem hialuronowym.

Używam tego produktu od: jesień 2013
Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzje pisane uśmiechem

Nie napisze że to zło bo grozi usunięciem ;)
Nie napisze samo dobro bo musiałabym skłamać:)

Kwas hialuronowy znany mi jest pod każdą postacią i tą do skórną i tą pod skórną.

Testowałam wiele kosmetyków z hasłem Kwas Hialuronowy i powiem tak jeśli już to tylko z gabinetów kosmetycznych . Na prawdę kobietki . Różnica jest znacząca od krótkiego składu po efekt końcowy.

IVR Swess trafił do mnie jak większość kosmetyków po które normalnie bym nie sięgła z powodu Promocji .

Zapakowany jak nowoczesny Bakuś , aczkolwiek nie mam nic przeciwko takowemu opakowaniu , przynajmniej nie zaśmieca środowiska :lol:

Produkt konsystencji żelowej przezroczystej jak czysty kwas hialuronowy , efekty?? no niestety odrobine poniżej oczekiwań .

Dla młodej cery uważam że jest to produkt dobry , wystarczający , do cery starszej ? hmmm no właśnie tu zaczynają się schody bo jego rekomendacje przez producenta nie sprawdzają się i normalnie bym się nie czepiała gdyby nie pewien fakt ...

A mianowie cena !

Aplikacja rekomendowana przez producenta to 10 zabiegów .... dodajmy do tego szyje i dekold... policzmy miesięczną kurację , i co nam wychodzi ?

Całkiem dobry Kwas Hialuronowy z gabinetów których nie mało na KWC

Ich zasługi dla moich potrzeb przewyższają możliwości IVR i jeszcze w portfelu cóś zostanie .

Używam tego produktu od: X czasu temu

fajny choć nieco prze-reklamowany

zachęcona super opiniami na wizażu zakupiłam 1wszą a zaraz potem 2gą (była na promocji) saszetkę.

żelowa konsystencja, baaardzo szybko się wchłania i faktycznie wydajna, zapach też ok.

to prawda, skóra jest naciągnięta

ale nie widzę żadnego "spektakularnego wygładzenia mniejszych zmarszczek" (zaznaczam że nie mam może mega zmarszczek ale na czole np. mam), wręcz nie widziałam żadnej różnicy... żadnego super efektu, żadnego "wow".. trochę byłam rozczarowana :/

tak jak pisały dziewczyny używam jej na wyjścia, żeby "naciągnąć" i "wygładzić" buzię. ale specjalnych efektów, przynajmniej u mnie, nie ma.

Używam tego produktu od: paru m-c

Fajny choc nie KWC

Ogólnie żel bardzo fajny, choć nie daje jakiegoś spektakularnego efektu.
+ nie zapycha
+nie wzmaga przetłuszczania cery - dla mnie priorytet, poniewaz mam tłustą
+/- deklikatnie napina skórę (liczyłam na bardziej widoczny efekt;choć nie mam zmarszczek, mam nierównosci i pozostałosci po trądziku, "napinacze" niwelują ten stan)
+wydajny
+ciekawy i praktyczny pomysł z opakowaniem
+ znośny zapach, choć preferuję kosmetyki bezzapachowe

-cena;pierwsze opakowanie kupiłam za 12 zł w Rossmanie;cena jest stanowczo zawyżona. Kolejne 2 opakowania kupiłam za 7 z ł w promocji -40% na pielegnację twarzy w Rossmanie i ta cena jest juz adekwatna do zawartości.
-bardzo delikatny efekt, spodziewałam się po nim znacznie więcej

Podsumowując - polecam, ale nie w stałej cenie i dla osób pod 30, nie mających wielkich oczekiwań, poza lekkim nawilżeniem i napięciem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

kompletnie nic dla mnie nie zrobił...

PLUSY:
nie zapycha
dobrze się wchłania
fajna konsystencja
zapach w porządku

MINUSY:
nie wygładza drobnych zmarszczek
nie nawilża bardziej niż zwykły krem
kwasu hialuronowego jest niezbyt dużo
cena w stosunku do tej jakości jest mocno zawyżona

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Pięknie napina i wygładza buzię :)

Żel zakupiłam pod wpływem świetnych ocen na wizażu, które rzeczywiście są zasadne! Bardzo dobry produkt, który napina i "zagęszcza" naszą skórę oraz wygładza drobne zmarszczki. Cera po użyciu żelu jest napięta, gładka, a makijaż lepiej się na niej rozprowadza. Mam jednak wrażenie, że efekt jest tylko doraźnyi za to odejmuję gwiazdkę. Lubię mieć świadomośc, że kosmtyk nie działa tylko na chwilę, ale daje długofalowe efekty. Jednak zaznaczam, że nie stosuję żelu codziennie, raczej okazjonalnie i tutaj sprawdza się fantastycznie :)
Plusy:
+napina i zagęszcza skórę
+wygładza buzię
+makijaż lepiej się trzyma i stapia ze skórą
+nie podrażnia
+wydajny
+tani
+"inteligentne" opakowanie
Minusy:
-uczucie lepkości
-działa tylko droaźnie (ale byc może taki był cel producenta)
Generalnie świetny kosmetyk, który rewelacyjnie sprawdza się pod makijaż przed większym wyjściem lub kiedy chcemy ukryć zmęczenie. Polecam!!!
Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Super efekt

Używam tego produktu od dawna. Działa rewelacyjnie. Moje dwie małe księżniczki budzą się każdej nocy, więc rano moja skóra nie wygląda zbyt ciekawie. Przed nałożeniem kremu stosuję zawsze ten żel i efekt jest naprawdę dobry i nie "straszę" w ciągu dnia ;)
Wydajność też zaskakuje na plus, mimo że pisze, iż zawiera 10 aplikacji, to u mnie starcza na dłużej.

Polecam!

Używam tego produktu od: ok.2 lat
Ilość zużytych opakowań: chyba 8-10

Absolutnie TAK

Generalnie założyłam sobie tutaj konto tylko po to, żeby opisać ten produkt. Jak to zwykle ma miejsce - naczytałam się dobrych recenzji, zanotowałam, wskoczyłam w buty, poleciałam do drogerii i kupiłam. Jestem w szoku. To mazidło działa. Fakt faktem, nie mam głębokich zmarszczek, jedynie typowe "śmiechajki", czyli zmarszczki dookoła oczu i bruzdy przy ustach, które uwidaczniają się od śmiechu, mrużenia oczu, etc... Umyłam twarz, posmarowałam tam gdzie trzeba i autentycznie efekt niesamowity, jakby ktoś mi je od razu wyprasował. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Gapiłam się w lustro i uwierzyć nie mogłam, a jednak to prawda. Zapach może faktycznie nie powala, ale również nie jest jakoś specjalnie nieprzyjemny. Saszetka wydaje się być wydajna, bo użyłam zaledwie kilka kropelek i mi wystarczyło. Niedowiarki niech nie kupują, będzie więcej dla mnie. Produkt rewelka. 10/10

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Nice moisture treatment

So, this is colorless transparent gel, no smell detected.
I used it as moisturizer after my usual skin cleansing and after tonik.
Spreads easy and absorbs fast, doesn\'t leave any residue, but might feel a little bit sticky for the first minute or so. Works well with my bb-cream and liquid blush.
Gives enough moisture for my comby-oily skin, enough for summer, but may be insufficient in winter. Does not clog pores, at least I had less black comedons than with most creams before.
As for declared lifting efect - I didn\'t see any, but actually I didn\'t need much of it.
The package looks small and according to the de***ion it is designed for 10 applications, but actually I used it much much longer (I assume I voilated the instruction ;-)), - my package lasted for a month or even longer. I bought it for like 7 zl, so its a very good deal!
As I see here, it is described as mask, so probably I did something wrong leaving it on my skin, which actually leaded to a good result))))))))

Używam tego produktu od: 1.5 month (July-August)
Ilość zużytych opakowań: 1 (one small minidavka)

Rewelacja, cudo!

Naprawde nie przesadze mowiac, ze to kosmetyk wszech czasow. Maseczka ma wrecz magiczne dzialanie. Zdecydowanie wygladza, napina i rozswietla, nadajac skorze twarzy cudowny blask. Twarz po prostu promienieje, a drobne zmarszczki znikaja, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Natychmiastowy lifting za sprawa kilku czarodziejskich kropelek. Konsystencja maseczki lekka i delikatna, subtelny zapach.
Maseczki uzywam inaczej niz w zaleceniu, zauwazylam, ze lepszy efekt osiagam nakladajac na twarz najpierw krem dzienny, a pozniej zel.
Na wielkie wyjscia, proponuje, wklepac odrobine zelu na cala twarz po zakonczeniu makijazu. Efekt olsniewajacy!

cudowny

Żel odkryłam dzięki koleżance, która nakładała go po nieprzespanej nocy. Spróbowałam i okazał się wspaniały. Nie tylko gdy jesteśmy niewyspane. Odpręża moją buzię, odświeża, zapach jest bardzo przyjemny ,nakładanie go na twarz to czysta przyjemność. Krem nawilżający dzięki niemu lepiej spełnia swoje zadanie a makijaż robi się przyjemniej i lepiej wygląda.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4w trakcie