KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 54% osób
    kama_m1
    4 / 5
    9 września 2019 o 20:22
    Fajny, precyzyjny pisak, łatwy w użyciu - idealny dla osób początkujących.
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pisak do brwi otrzymałam do testów w ramach Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuje. :) Przyznam szczerze, że nigdy nie używałam pisaków do brwi. Od dłuższego czasu jestem wierna kredce Catrice ze szczoteczką, ale zawsze chętnie eksperymentuje i próbuje wszelkich nowości kosmetycznych. Moje brwi są ciemne, średnio gęste, i widać w nich ubytki. Do testów otrzymałam kolor 002 Honey Brown – jest to bardzo ciepły odcień, wpadający w delikatnie rude, rdzawe kolory. Kolor bardzo różni się od moich dość ciemnych brwi, lecz mimo pechowego koloru postanowiłam dać mu szansę. Produkt to typowy pisak z filcową końcówką oraz brązową zatyczką. Szata graficzna klasyczna bardzo minimalistyczna – bardzo mi się podoba. Świetnie nada się na różne wyjazdy gdyż nie zajmuje wiele miejsca w kosmetyczce. :) Na pierwszy rzut oka wrażenie robi końcówka pisaka - wystarczy spojrzeć na kształt końcówki. Strzelisty, spiczasty czubek, przypominający eyeliner, jest niezwykle precyzyjny. Niestety, mój pisak jest troszkę słabo nasączony o ile za pierwszym i drugim razem aplikacja szła sprawnie później końcówka zacinała się i przestała rysować.. Kolor ma dość dobrą pigmentację a dodatkowe warstwy wzmacniają i przyciemniają odcień. Włosie jest doskonale przycięte i pozwala narysować naprawdę cieniuteńkie kreski, można dorysować każdy pojedynczy włosek, wypełnić ubytek i zaznaczyć idealny łuk. Już jedno delikatne posunięcie pisakiem daje nam imitację włosków. I muszę przyznać, że właśnie taki lekki nacisk, pozwala na uzyskanie najbardziej naturalnego efektu. Kreski są wtedy subtelne, cienkie, nie rzucają się bardzo w oczy. Użycie mocniejszej siły i malowanie brwi całą długością końcówki, może skończyć się źle. Na szczęście, nadmiar kosmetyku można spokojnie wyczesać. Aplikacja przebiega bardzo szybko i sprawnie. Pędzelek, mimo codziennego użytku, wciąż wygląda jak nowy. Trwałość oceniam na bardzo dobrą, nie ściera się w ciągu dnia, nie wymaga poprawek, spokojnie jest na swoim miejscu od rana do wieczora. Bez problemu zmywa się przy demakijażu. Jeżeli chodzi o wydajność to ciężko mi to ocenić. Liczę się z tym, że zapewne za jakiś czas całkowicie wyschnie, aczkolwiek póki co rysuje, tylko tak jak pisałam wyżej zacina się i momentami nie chce współpracować. Podsumowując, myślę, że każdy produkt do brwi ma swoje wady i zalety. Produkt spełnia swoje zadanie i chętnie jeszcze po niego sięgnę lecz na pewno w innym kolorze. Uważam, że fajnie sprawdzi się dla osób początkujących. Nie wiem za bardzo jaką przyznać mu ocenę, waham się między 3 a 4, aczkolwiek za kolor nie mogę mu odjąć pełnej gwiazdki. Gdyby nie to, że trochę jest słabo nasączony i momentami się zacina byłoby naprawdę całkiem nieźle. Ostatecznie daję czwórkę :)
    Zalety:
    • poręczne opakowanie
    • precyzyjny aplikator, który pozwala dorysować każdy pojedynczy włosek, wypełnić ubytek lub zaznaczyć łuk
    • trwały – nie ściera się w ciągu dnia i nie wymaga poprawek
    • szybko się go aplikuje
    • łatwo się zmywa
    • kolor dla mnie troszkę nieodpowiedni
    Wady:
    • trochę słabo nasączony , szybko wysycha, zacina się podczas rysowania
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    70 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 września 2019 o 18:43
    Precyzyjny pisak do brwi
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem nim naprawdę pozytywnie zaskoczona. Końcówka ma tylko 2mm, co sprawia, że jest bardzo precyzyjna oraz nie jest sztywna, więc możemy łatwo nią manewrować. Tym produktem udało mi się idealnie wyrysować brwi oraz pojedyńcze włoski, uzyskując przy tym delikatny efekt. Produkt nie rozlewa się poza kontur i nie kruszy się. Śmiało mogę powiedzieć, że jest trwały. Gdy niechcący przetrzemy brwi to makijaż trzyma się bez zarzutu, ruszy go dopiero płyn do demakijażu. ✔️ nie rozmazuje się ✔️ bardzo precyzyjna końcówka ✔️ trwałość ✔️ z łatwością możemy wyrysować nim pojedyńcze włoski ✔️ daje naturalny efekt ❌kolory
    58 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 września 2019 o 17:43
    Mój pierwszy pisak do brwi - wygodny, łatwy w użyciu i mega trwały
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pisak do brwi Brow Pro Micro miałam przyjemność testować w ramach przynależności do Klubu Recenzentek, za co bardzo dziękuję :) Już na wstępie przyznam szczerze, że nigdy nie miałam styczności z tego typu produktem, zawsze do uzupełniania brwi wspomagam się różnego rodzaju cieniami, więc tym bardziej byłam ciekawa takiej formy uzupełnienia i podkreślenia brwi. Zaczynając od wyglądu – jest to typowy pisak i trzeba na niego szczególnie uważać przy małych dzieciach, ponieważ jest niemalże identyczny jak cienki flamaster, z którym nie trudno go pomylić :D Jego część użytkowa jest odpowiednio zabezpieczona przez brązową zatyczkę, która (jak myślę) jest imitacją koloru pisaka, jednak czy ja wiem? Przed zakupem radziłabym się tym nie sugerować, ponieważ nie do końca odzwierciedla rzeczywisty kolor – zatyczka jest o wiele ciemniejsza. Produkt ma bardzo niewielkie rozmiary, więc jest idealną alternatywą dla cieni bądź pomad do brwi podczas wyjazdów czy też na co dzień, aby wrzucić go do torebki i w razie potrzeby na szybko poprawić sobie pewne braki. Cała szata graficzna jest minimalistyczna, czarno-brązowe opakowanie z białymi napisami, co bardzo mi się podoba. Pomimo, że moje brwi nie są bardzo rzadkie, to jednak mają pewne ubytki tu i ówdzie i jestem zmuszona do ich uzupełniania. Muszę zaznaczyć, że mam włosy w kolorze bardzo ciemnego blondu, wpadające w jasny brąz, więc odcień jaki otrzymałam do testów – 002 Honey Brown na pierwszy rzut oka wydawał się dla mnie idealny, jednak po nałożeniu wpada on w odcienie rudości, co nie każdemu przypadnie do gustu, a w szczególności osobom z ciemnymi bądź bardzo jasnymi włosami. Mimo wszystko, muszę powiedzieć, że pisak pozytywnie mnie zaskoczył, jednak nie jest też bez wad, ale od początku. Końcówka pisaka wyglądem bardzo przypomina eyeliner, co zdecydowanie wpływa na jego wygodę, precyzję i łatwość użycia. Kolor sam w sobie ma dobrą pigmentację i pomimo, że podczas pierwszego użycia wydawało mi się, że jest ona słaba (bardzo delikatnie go nakładałam), tak przy każdej kolejnej aplikacji uczyłam się go używać i na ten moment pod tym względem jestem z niego bardzo zadowolona. Zauważyłam, że bez problemu można nakładać go warstwowo, co nadaje głębi i zdecydowanie przyciemnia odcień. Produkt w zupełności spełnia moje oczekiwania pod względem nadania idealnego kształtu brwi (podkreślenia dolnej linii) jak również uzupełnienia pewnych braków. Doskonale radzi sobie również z równomiernym uzupełnianiem całości brwi, dając bardzo naturalny, ale widoczny efekt. Tak jak na początku nie miałam problemu z narysowaniem pojedynczych włosków, tak teraz niestety końcówka się odrobinę przetarła i gdy staram się nią delikatnie malować to na skórze nic nie widać, z kolei mocniejsze przyciśnięcie skutkuje znacznie grubszą kreską i niekiedy rozmazywaniem się koloru, co niestety już nie wygląda jak pojedynczy włosek, a szkoda bo początkowy efekt był naprawdę super. Ogromną zaletą produktu jest to, że czas jego wysychania po aplikacji jest wprost idealny – z jednej strony mamy czas na drobne poprawki i ewentualne wyczesanie nadmiaru szczoteczką, a z drugiej nie musimy długo czekać, aby produkt odpowiednio wysechł, dając oczekiwany przez nas efekt. Co do jego trwałości to również nie mam mu nic do zarzucenia – spokojnie wytrzymuje cały dzień (nawet podczas wysokich temperatur), więc myślę, że na całonocnej imprezie również da radę. Jest odporny na ścieranie, nie rozmazuje się, nie blednie, a więc nie wymaga żadnych poprawek. Również nie ma problemu z jego zmyciem zarówno mleczkiem jak i płynem micelarnym, nie ma potrzeby mocnego pocierania, co szczególnie ważne jest przy demakijażu delikatnych okolic oczu. Co do wydajności to niestety zbyt krótko go używam, żeby cokolwiek stwierdzić, liczę się z tym, że kiedyś wyschnie, jednak mam nadzieję, że jeszcze kilka tygodni mi posłuży :) Podsumowując, z produktu jestem bardzo zadowolona, pomaga on w bardzo szybki i łatwy sposób uzyskać bardzo naturalny, jednak widoczny efekt, nadając wyrazistości naszej twarzy. Precyzyjny aplikator pozwala na doskonałe podkreślenie brwi i uzupełnienie ich braków i gdyby nie ta ścierająca się końcówka, która uniemożliwia późniejsze narysowanie pojedynczych włosków w stu procentach zasługiwałby na pięć gwiazdek, jednak jestem zmuszona dać mu jedynie cztery. Myślę, że gdy go zużyje, dam mu jeszcze szansę, bo może trafiłam na kiepski egzemplarz? Tego nie wiem, przekonam się dopiero gdy go zakupię, może skuszę się na nieco chłodniejszy odcień i wtedy ewentualnie wrócę, aby edytować moją recenzję.
    Zalety:
    • niewielkie opakowanie, które jest idealną alternatywą dla cieni bądź pomad (szczególnie w podróży),
    • precyzyjny i łatwy w użyciu aplikator, który pozwala odpowiednio podkreślić brwi, uzupełnić braki bądź wypełnić całość brwi,
    • bardzo dobra pigmentacja,
    • mega trwały – nie ściera się, nie rozmazuje, nie blednie, nie wymaga poprawek w ciągu dnia,
    • uzyskujemy bardzo naturalny efekt,
    • idealny czas wysychania, mamy czas na ewentualne poprawki bądź usunięcie nadmiaru, jednak nie musimy bardzo długo czekać, by produkt zasechł,
    • łatwo się zmywa (bez potrzeby mocnego pocierania),
    • kolor 002 Honey Brown wpada w odcienie rudości.
    Wady:
    • po kilku użyciach końcówka się tjb. przetarła, co uniemożliwia narysowanie pojedynczych włosków.
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    49 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Dzisiaj o 3:14
    byłam zachwycona precyzją, jaką oferuje ten pisak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Rimmel Brow Pro Micro 24h Precision Stroke Pen to produkt, który naprawdę zmienił sposób, w jaki podchodzę do makijażu brwi. Od pierwszego użycia byłam zachwycona precyzją, jaką oferuje ten pisak. Jego cienka końcówka jest rewolucyjna – pozwala na dokładne dorysowanie pojedynczych włosków, co tworzy niesamowicie naturalny efekt. Moje brwi wyglądają, jakby były perfekcyjnie zagęszczone przez profesjonalistę. Co mnie szczególnie urzekło, to to, jak łatwo można precyzyjnie wypełnić brwi i nadać im piękny kontur. Pisak świetnie radzi sobie z podkreślaniem kształtu brwi, a efekty są naprawdę długotrwałe. Bez względu na to, czy w ciągu dnia muszę stawić czoła deszczowi, czy po prostu mam intensywny dzień, makijaż brwi pozostaje nienaruszony. Formuła jest świetnie przemyślana – jest odporna na ścieranie, pot i wodę, co jest ogromnym plusem. Nigdy nie muszę się martwić o poprawki w ciągu dnia, co jest dla mnie ogromnym udogodnieniem. Podsumowując, Rimmel Brow Pro Micro 24h Precision Stroke Pen to niezastąpiony produkt, który zapewnia perfekcyjny, naturalny wygląd brwi i trwałość przez cały dzień. Jeśli szukasz czegoś, co umożliwi ci osiągnięcie profesjonalnego wyglądu brwi w domowych warunkach, ten pisak zdecydowanie spełni twoje oczekiwania.
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    dhajka
    5 / 5
    21 sierpnia 2023 o 10:49
    Cienki i precyzyjny aplikator
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Moje brwi są z natury bardzo rzadkie bez kształtu. Dlatego u mnie pisak do dorysowywania włosków to must have. Uwielbiam jego cienki, precyzyjny aplikator. Pisak jest bardzo wydajny. Pozwala uzyskać naturalnie wyglądający efekt. Stylizacja jest trwała. Nie rozmazuje się w ciągu dnia.
    Drogeria Rossmann
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną

Zobacz także inne Pisaki do brwi