Rimmel, Brow Pro Micro 24h Precision Stroke Pen (Pisak do brwi)

Rimmel, Brow Pro Micro 24h Precision Stroke Pen (Pisak do brwi)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt

Pierwszy pisak do brwi z tak cienkim i precyzyjnym aplikatorem, że uzyskany efekt jest maksymalnie naturalny, zupełnie jak po profesjonalny zabiegu zagęszczania brwi. Cienka końcówka pozwala na dorysowanie pojedynczych włosków, dzięki czemu nie tylko idealnie wypełnia, ale też nadaje kontur i podkreśla kształt brwi. Formuła nie rozmywa się na skórze po nałożeniu, a także w trakcie dnia podczas noszenia – jest odporna na ścieranie, pot i wodę, więc gwarantuje nienaruszony makijaż brwi przez cały dzień.

kredki do brwi

Cienki i precyzyjny aplikator

Moje brwi są z natury bardzo rzadkie bez kształtu. Dlatego u mnie pisak do dorysowywania włosków to must have. Uwielbiam jego cienki, precyzyjny aplikator. Pisak jest bardzo wydajny. Pozwala uzyskać naturalnie wyglądający efekt. Stylizacja jest trwała. Nie rozmazuje się w ciągu dnia.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 3
  • Opakowanie: 1

Miałam spore oczekiwania, niestety się zawiodłam...

Pisak Rimmel Brow Pro kupiłam z myślą o precyzyjnym pisaku do malowania brwi metodą dorysowywania pojedynczych włosków. Z opisu produktu wynikałoby, że jest on idealny do tego celu!

Produkt zamówiłam online w Rossmanie na promocji w cenie ok 25zł. Bez promocji kosztuje on 40zł, co jest według mnie dosyć wysoką ceną. Po otrzymaniu produktu byłam zaskoczona jak łatwo odchodzi z niego zakrętka - aż zaczęłam się zastanawiać, czy tak powinno być, ale nie zauważyłam żadnych pęknięć. Pisak niestety, wbrew zapewnieniom producenta nie jest precyzyjny i aby wydobyć z niego kolor trzeba dosyć mocno docisnąć, co skutkuje grubą kreską.

Próby rysowania pojedynczych włosków kończyły się zatem porażką i jedyny sposób, w jaki mogłam wykorzystać pisak to mocne dociskanie do skóry i pocieranie całej brwi, co również ją przyciemniało, ale dawało podobny efekt, jaki dałby zwykły tani cień do brwi. Kolor również nie jest za intensywny. Obawiam się także, że z tak łatwo odchodzącą zakrętką pisak szybko wyschnie.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Opakowanie: 3

Przyszedł i Poszedł

Pigmentacja po 3 użyciach była w połowie tak intensywna jak przy 1 użyciu, lepsza kredka czy pomada, precyzyjnego włoska tym się nie da wyrysować.
Na brwiach w letni dzień po 4h już "włosków' nie widziałam.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Najlepszy kosmetyk do brwi

To jest najlepsze, co dotąd wymyślił człowiek - pisak do brwi! Jak łatwo się go stosuje - świetnie imituje pojedyncze włoski, dzięki cienkiej, precyzyjnej końcówce. Ma naturalny brązowy kolor, dzięki czemu w ogóle nie widać, że ma się na sobie makijaż.

Super

Pisaczek Brow Pro Micro 24h jest świetnym produktem zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych osób wykonujących makijaż. Łatwo nim narysować pojedyncze włoski, ale jest też dobry do wypełnienia gęstych brwi takich jak moje, wyrysowując też perfekcyjnie odpowiedni kształt. Bez żadnego żelu utrwalającego trzyma się na prawdę cały dzień, przyznam że dawno nie miałam tak trwałego produktu. Jestem ciemną brunetką i chociaż w moje ręce wpadł jasnobrązowy kolor, to mogę śmiało stwierdzić, że i tak pasuje.
Opakowanie: Tu mogę się lekko przyczepić, bo zakrętka nie "przylega" tak super solidnie i strach nosić pisaczek tak luźno w torebce
Podsumowując, jest to najlepszy produkt do brwi jaki od lat miałam przyjemność używać.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Opakowanie: 2

Pisak nr 03

Nie wiem skąd tyle dobrych opinii na temat tego produktu.
Kupiłam go sugerując się właśnie opiniami z wizażu i nie jestem zadowolona.
Kolory tego pisaka są w rudych odcieniach więc nie polecam dla osób z ciemną oprawą.
Produkt szybko wysycha i trudno coś z niego wydobyć, do tego wystarczy kropla wody i już go nie ma.
Zakupiłam go w promocji za 24 zł i to były moim zdaniem najgorzej wydane pieniądze.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Fajny na krótko

Mam brwi przerzedzone przez nadmierne wyrywanie. Teraz zapuszczam więc wiadomo jak to wygląda: w jednym miejscu już odrosło, w innym jeszcze nie więc trzeba do malować. Moje włoski nie są gęste, za to bardzo długie i grube, dlatego szukam produktu, którym mogłabym do malować brakujące włoski.
Ten produkt początkowo wydawał się idealny... Niestety nie na długo.

Kolor 03 soft brown jest idealny dla blondynek o ciemniejszych brwiach, delikatny brąz z popielatym odcieniem.

Pędzelek przypomina ten w paintbrushach, można nim namalować cieńsza lub grubsza kreskę, lub taką, która płynnie zmienia grubość.

Trwałość dobra, u mnie 6-8h spokojnie.

Zmywa się łatwo płynem micelarnym.

Niestety nie poużywałam go długo.
Zatyczka pisaka leży luźno, nie robi takiego klik przy zamykaniu. Pierwszy pisak, który kupiłam był wyschnięty już po dwóch tygodniach! Coś tam nim jeszcze mozna pomazać, ale trzeba mocno przyciskać nie da się już zrobić ładnej, cienkiej, precyzyjnej kreski.
Przy pierwszym pisaku myślałam, że to moja wina, że może nie zamknęłam dokładnie i dlatego tak szybko wysechł. Kupiłam więc drugi. I jest dokładnie to samo, chociaż teraz już pilnowałam zamknięcia.
Za taką cenę chciałabym, żeby produkt posłużył mi nieco dłużej niż kilka razy (nie maluję się codziennie, więc w ciągu 2 tygodni używam go z jakieś 5 razy).

• Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Jeden produkt- piękne brwi :D

Świetny, samowystarczający kosmetyk do brwi. Nie trzeba już używać wosków, pomad, cieni i denerwować się gdzież to się zapodział w kosmetyczce cieniutki pędzelek. Po prostu otwierasz zakrętkę i rysujesz sobie takie brwi, jakie chcesz. Efekt nie jest przerysowany, kolor (odcień 02) super, brwi nie wyglądają sztucznie, a są ładnie podkreślone. Tym pisaczkiem można fajnie wypełnić luki. Ja jestem posiadaczką dosyć wyrazistych brwi, ale wiadomo- mimo henny coś tam zawsze trzeba poprawić :)

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Stosunek jakości do ceny: 3

Naturalny efekt

Zacznę od tego, że nigdy nie używałam pisaka do brwi. Zawsze malowałam je kredką lub cieniami. Na początku nie mogłam przekonać się do tego pisaka. Jednak potem mile się zaskoczyłam. Idealne pomalowanie nim brwi na pewno zabiera mi więcej czasu niż zwykłą kredką, ale za to efekt jest długotrwały. Pisak nie ściera się podczas dnia, nawet przy różnych warunkach atmosferycznych. Nadaje brwiom ładny naturalny kolor i kształt. Jego aplikator jest cieniutki, dzięki czemu możemy wyregulować precyzyjną linię. Jest po prostu wygodny w użyciu.

Ciekawy

Nie lubię bardzo podkreślać moich brwi, gdyż i tak są gęste i ciężkie w regulacji, więc najczęściej je maluje, a nadmiar kosmetyku ścieram płatkiem kosmetycznym. Tak też było w tym przypadku. Produkt bardzo mi się podoba, ma idealny kolor do moich brwi, fajnie je wykańcza i delikatnie podkreśla. Jestem z niego zadowolona.

Ładny, naturalny efekt

Na początku nie byłam zbytnio przekonana do tego produktu, oczekiwałam takiego efektu jak po cieniach. Zaczęłam używać pisaka w inny sposób niż wyżej opisane cienie którymi się wzorowałam. Od kiedy odkryłam nowy sposób używania tego pisaka jestem zadowolona z naturalnego i na prawdę ciekawego efektu który daje. Pisak jest raczej trwały, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby się rozmazywał. Podsumowując uważam, że jest to dobry produkt dla osób które wolą wyglądać naturalnie ;)

• Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Precyzyjny pisak

Pisak idealnie podkreśla brwi dzięki cienkiej i miękkiej końcówce. Uzupełnia brakujące luki, dorysowuje pojedyncze włoski. Efekt jest bardzo naturalny i trwały. Brwi maluje się dzięki pisakowi szybko , łatwo i precyzyjnie. Można powiedzieć, że nie da się nim popsuć brwi czy zrobić coś nie równo zawsze wygląda PERFEKCYJNIE. Jedyna rzecz która mi nie odpowiada to kolor, mógłby być bardziej intensywny i ciemniejszy.