Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Cuccio Naturale, Professional Pedicure, Cuticle Softener Professional Strength for Toes with Pomegranate & Alpha Hydroxy (Intensywny preparat do usuwania skórek `Granat z hydrokwasami alfa`)

Cuccio Naturale, Professional Pedicure, Cuticle Softener Professional Strength for Toes with Pomegranate & Alpha Hydroxy (Intensywny preparat do usuwania skórek `Granat z hydrokwasami alfa`)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Pojemność 118 ml
Cena 29,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Preparat usuwa martwy i zrogowaciały naskórek. Zawarty w produkcie wyciąg z granatu działa antyoksydacyjnie, przyspiesza regenerację i gojenie naskórka, nawilża i uelastycznia skórę, działa przeciwzapalnie, odkażająco i bakteriostatycznie. Alfa - hydrokwasy (kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas maleinowy, kwas cytrynowy, kwas szczawiowy, kwas masłowy) – wygładzają i usuwają obumarły naskórek.

Cechy produktu

Konsystencja
żel / płyn
Właściwości
wszystko w jednym
Opakowanie
w buteleczce
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Wydajny i skuteczny

Preparat do usuwania skórek jest w zasadzie moją pierwszą stycznością z tą firmą. Zamknięty w dosyć dużej buteleczce ma postać średni gęstej emulsji o ładnym, delikatnym zapachu. Buteleczka posiada spiczastą końcówkę ułatwiającą aplikację.Zawiera takie kwasy jak kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas
maleinowy, kwas cytrynowy, kwas szczawiowy, kwas masłowy które wygładzają i złuszczają obumarły naskórek. Wyciąg z granatu przyspiesza regenerację, nawilża i działa przeciwzapalnie i odkażająco.

Niewielka ilość emulsji wystarcza aby rozsmarować wokoło paznokci więc jest bardzo wydajny. Przyznam,że troszkę bałam się po aplikacji czy nie będzie piekło lub szczypało ale nic z tych rzeczy. Emulsja szybko się wchłonęła i w zasadzie od razu widać było nawilżające działanie. Producent zaleca aby po aplikacji moczyć stopy w soli Cuccio, ja tej soli nie miałam ale moczyłam w zwykłej do kąpieli i też wykazała w połączeniu z tym preparatem działanie zmiękczające. Z łatwością można było pozbyć się niechcianych skórek. Podobało mi się też to,że działanie zmiękczające i nawilżające skóry wokoło paznokcia utrzymywało się jeszcze przez długi czas.

Jak dla mnie to na prawdę gody polecenia, łatwy w użyciu i bezpieczny produkt który pomoże usunąć niechciane skórki wokół paznokcia a także zadba o ładny wygląd skóry wokół niego. Już same jego działanie nawilżające i zmiękczające skórki jest warte uwagi nawet jeśli ktoś nie lubi pozbywać się ich tą metodą. Cena za buteleczkę to ok 30 zł ale preparat jest bardzo wydajny i wystarczy na długo. Jestem na tak!

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  0
  produktów

  48
  recenzji

  460
  pochwał

  10,00

 2. 2

  12
  produktów

  17
  recenzji

  546
  pochwał

  9,98

 3. 3

  4
  produktów

  98
  recenzji

  298
  pochwał

  9,83

Zobacz cały ranking