Cuccio Naturale, Professional Pedicure, Cuticle Softener Professional Strength for Toes with Pomegranate & Alpha Hydroxy (Intensywny preparat do usuwania skórek `Granat z hydrokwasami alfa`)

Preparat usuwa martwy i zrogowaciały naskórek. Zawarty w produkcie wyciąg z granatu działa antyoksydacyjnie, przyspiesza regenerację i gojenie naskórka, nawilża i uelastycznia skórę, działa przeciwzapalnie, odkażająco i bakteriostatycznie. Alfa - hydrokwasy (kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas maleinowy, kwas cytrynowy, kwas szczawiowy, kwas masłowy) – wygładzają i usuwają obumarły naskórek.

żel / płyn
wszystko w jednym
w buteleczce

Wydajny i skuteczny

Preparat do usuwania skórek jest w zasadzie moją pierwszą stycznością z tą firmą. Zamknięty w dosyć dużej buteleczce ma postać średni gęstej emulsji o ładnym, delikatnym zapachu. Buteleczka posiada spiczastą końcówkę ułatwiającą aplikację.Zawiera takie kwasy jak kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas
maleinowy, kwas cytrynowy, kwas szczawiowy, kwas masłowy które wygładzają i złuszczają obumarły naskórek. Wyciąg z granatu przyspiesza regenerację, nawilża i działa przeciwzapalnie i odkażająco.

Niewielka ilość emulsji wystarcza aby rozsmarować wokoło paznokci więc jest bardzo wydajny. Przyznam,że troszkę bałam się po aplikacji czy nie będzie piekło lub szczypało ale nic z tych rzeczy. Emulsja szybko się wchłonęła i w zasadzie od razu widać było nawilżające działanie. Producent zaleca aby po aplikacji moczyć stopy w soli Cuccio, ja tej soli nie miałam ale moczyłam w zwykłej do kąpieli i też wykazała w połączeniu z tym preparatem działanie zmiękczające. Z łatwością można było pozbyć się niechcianych skórek. Podobało mi się też to,że działanie zmiękczające i nawilżające skóry wokoło paznokcia utrzymywało się jeszcze przez długi czas.

Jak dla mnie to na prawdę gody polecenia, łatwy w użyciu i bezpieczny produkt który pomoże usunąć niechciane skórki wokół paznokcia a także zadba o ładny wygląd skóry wokół niego. Już same jego działanie nawilżające i zmiękczające skórki jest warte uwagi nawet jeśli ktoś nie lubi pozbywać się ich tą metodą. Cena za buteleczkę to ok 30 zł ale preparat jest bardzo wydajny i wystarczy na długo. Jestem na tak!