Loton, Provit, Keratyna w płynie

Loton, Provit, Keratyna w płynie

To płynna odżywka do każdego rodzaju włosów a zwłaszcza zniszczonych, cienkich i łamliwych. Zawiera kompleks witamin A, E, F, H oraz keratynę która uzupełnia ubytki w strukturze włosów - regeneruje je, odżywia, wyraźnie zwiększa objętość i połysk włosów, ułatwia rozczesywanie.

do włosów bez objętości, do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, wygładzające, wzmacniające, regenerujące
zapachowa
w sprayu
lekkie

Keratyna w płynie, Provit, Loton

Odżywkę kupiłam na portalu aukcyjnym . Używam ją 1-2 razy w tygodniu na umyte wilgotne włosy. Działa nawilżająco wygładzająco
regeneruje, nadaje połysk.
Odżywka ułatwia rozczesywanie, po wysuszeniu włosy są miękkie, dobrze się układają.
Niestety przy moich cienkich włosach nieco obciąża i powoduje szybsze przetłuszczanie dlatego stosuje ją głównie na same końcówki włosów.
Odżywka ma estetyczne praktyczne opakowanie pojemność 125 ml jest bardzo wydajna

dobre a tanie

Odżywka okazała się byc bardzo dobra. Czytając recenzje poprzedników myślę sobie, że może keratyna nie nadaje się dla każdych włosów. Odżywka nadaje miękkość włosom, połysk. Zauważyłam jednak że jak nakładamy keratynę zbyt często na włosy to działa ona w drugą stronę. Raz nałożyłam za dużo i włosy stały się sianowate szorstkie i oklapnięte.. Odżywka jest w bardzo wygodnej butelce z sprayem, który dozuje taką mgiełkę. Ma charakterystyczny zapach, który może nie każdemu przypasować. Jest tania. Nie wiem jak z dostępnością. Ja ją kupiłam w biedronce.

Nic nie daje

plusy:
+ fajnie pachnie

minusy:
- nie robi nic z włosami

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
- słaba dostępność
- zakrętka łatwo odpada

Super, płynna i miła

Super produkt, doskonały przystępny i mieki wiec warto. Włosy są odżywione i czyste. Kupie znowu, na prezent i dla siebie.

Polecam dla kobiet i facetów , doskonały i dobry oraz tani. Cudnie pachnie,

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

bardzo dobry

Witam serdecznie. Produkt ten okazał się strzałem w 10. Dziwię się jak piszecie że jest do niczego, że śmierdzi i nic nie robi z włosami. Może polecę się dokształcić o właściwościach keratyny. Przede wszystkim jej naturalnym zapachem jest woń podobna do Magi kuchennej. I im bardziej kosmetyk "cuchnie" tym bardziej nie pożałował nam keratyny producent. Powinnyśmy się cieszyć zatem. Po drugie keratyna ma właściwości regenerujące strukturę włosa. Co za tym idzie? Stają się grubsze i sztywniejsze. Jako że jesteśmy przyzwyczajone do odżywek zmiękczających nasze włosy po użyciu keratyny nie zawsze jest taki efekt. Bo takie ma właściwości jeśli chodzi o włosy. Keratyna w płynie to nie maska nawilżająca, to nie odżywka zmiękczająca w sprayu ani jedwab. To jeszcze inny rodzaj odbudowy włosów zniszczonych. Ja mam włosy rozjaśnione i po 2 tygodniach spryskiwania ich ową keratyną, stały się optycznie gęstsze, sztywniejsze, gładsze. Nie puszą się i nie łamią, za co chwała mi. Bo to zmora każdej tlenionej blondynki. Tak więc jeśli ktoś poszukuje produktu który ODBUDUJE strukturę włosa i poprawi jego kondycję po intensywnych zabiegach fryzjerskich, POLECAM ten produkt!

nie warto

Mam włosy suche, cienkie, zniszczone - z natury. Próbowałam już różnych sprayów, tańszych i droższych. Będąc w Rossmannie, w oko wpadła mi ta oto Keratyna. Jako iż nie mam nawyku sprawdzania składu, skuszona niewysoką ceną, wrzuciłam do koszyka i poszłam.
W domu zagłębiłam się w skład. Oczywiście alkohol na czołowy miejscu.
Sam spray:

-skleja włosy
-nie odżywia
-jak były suche, tak nadal są
-nie poprawił się ich stan ani odrobinę
-bardzo niewydajny (używam 1-2 dziennie, do średnich włosów, kilka dni i nie ma połowy butelki)

+niezacinający, wygodny spray
+lekko błyszczały jakiś czas po nałożeniu (ale nie trwało to długo)

Próbowałam używać zarówno na suche jak i mokre włosy - nic.
Po 2 opakowaniach dałam spokój.

Używam tego produktu od: łącznie 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Nijaki

Jego efektywność zależy od tego, co używałam przy poprzednim myciu. Gdy była to odżywka z Isany - ładnie wygładził włosy i były miękkie u nasady. Natomiast po maskach nie było widać żadnych efektów. Jak woda. Może zależy od gatunku włosów, na moje nie działa. Zapach nieprzyjemny, ale nie utrzymuje się na włosach, więc jest ok. Użyłąm go parę razy i już prawie nie ma butelki. Zdecydowanie niewydajny przy długich włosach. Myślałam, że będzie lepszy, ale niestety po takiej cenie cudów spodziewać się nie należy.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Jedna wielka porażka !!!!

To coś kompletnie nic nie robi z włosami,kompletne dno porażka ,sam syf dosłownie...brak mi słów normalnie wywaliłam prawie całą butelke po 3 razach zastosowania

/ przeokrutnie smierdzi
/skleja włosy nic nie moża zrobić z włosami po spryskaniu tym czymś

szkoda gadać producent się zbytnio nad tym nie napracował . Kupiłam to pierwszy i ostatni raz !

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Często do niej wracam

Miałam już mnóstwo spray\'ów do włosów, ale zawsze najchętniej wracam do tego. Bardzo łatwo można po jego użyciu rozczesać włosy, mam wrażenie, że są nawilżone i ich ogólna kondycja jest lepsza. Wolę kupić taką i zmieniać za każdym razem i następnie do niej powrócić, niż wydać więcej za odżywkę, która nie zrobi z włosami NIC. Nie nadaje się może do włosów baardzo zniszczonych, tam pomoże jedynie fryzjer i jego ostre nożyczki :P Ale jeśli nasze włosy są tylko troszkę przesuszone to można je wspomóc tym preparatem bo na prawdę kosztuje nie wiele i warto spróbować samemu :)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie mam zdania.

szczerze, ciężko jest mi oceniać ten produkt. Włosy przesuszyły mi się po nim- głupia, zanim kupiłam nie sprawdziłam składu, w którym był alkohol, który czuć na włosach było niemiłosiernie- ale również miały taki fajny błysk. Robi coś, nie można powiedzieć, że nie. Ale nie używam go po każdym myciu, ponieważ przesusza niemiłosiernie. Na początku używałam go cały czas na końcówki, które stawały sie coraz suchsze, myślałam, że to od prostownicy... ale keratyna też się trochę przyczyniła. Ogółem spodziewałam się czegoś dużo lepszego i jeżeli ktoś ma tyle pieniędzy do wydania to lepiej jest wydać je na coś lepszego. Trochę pomógł, trochę zaszkodził. Następnym razem poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: dwóch/trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Szkoda wydanych pieniędzy!

Naczytałam się dość sporo o keratynie i jej działaniu, dlatego postanowiłam sprawdzić to sama. Niestety, to były pieniądze wyrzucone w błoto.

Plusy:
- nie zauważyłam

Minusy:
- obciąża włosy
- skleja
- plącze
- w moim egzemplarzu była zepsuta pompka, co było tylko "gwoździem do trumny"

Używam tego produktu od: jednego mycia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze i ostatnie

Nie polecam

Kosmetyk kupiłam z czystej ciekawości. Często mam problem z rozczesaniem włosów i z takim zamiarem kupiłam ten produkt. Szczerze po za utrzymującym się nieokreślonym zapachu ten kosmetyk nie zdziałał nic korzystnego na moich włosach, a wręcz po jego urzyciu czułam, że włosy są jeszcze bardziej splątane i poklejone niż wcześniej...