Ziaja, Blubel, Mydło pod prysznic `Jabłko i agrest`

Ziaja, Blubel, Mydło pod prysznic `Jabłko i agrest`

Pielęgnuje, skutecznie zmiękcza i wygładza naskórek.
Intensywnie nawilżają skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody.
Zapewnia uczucie przyjemnego relaksu i aromatycznego orzeźwienia.
Wyjątkowo łagodne, idealne dla skóry dzieci. Przyjazne dla środowiska.

Zielone jabłuszko

Zielone jabłuszko - to zdanie idealnie określa ten produkt. Ma on piękny, zielony kolor oraz bardzo ładny, jabłkowy zapach.

Jego wnętrze również bardzo dobrze się spisuje. Produkt bardzo dobrze się pieni, pielęgnując skórę i pozostawiając ją miękką i pachnącą po umyciu. Nie wysusza jej ani nie podrażnia.

Dobry na raz na jakiś czas.

To mydło pod prysznic zachęciło mnie do zakupu swoim niezwykle energetyzującym kolorem - jak się okazało, cudnie też pachnie. Jabłko i agrest to był dobry wybór. Dobrze myje, pieni się, nie podrażnia skóry (chociaż może wysuszać). Jest wydajny, opakowanie jest zrobione całkiem solidnie, jest też wygodne. Dodatkowy atut to niska cena. Wolę co prawda produkty nawilżające skórę, ale raz na jakiś czas - chętnie sięgnę i po ten.

zapach lata

To mydełko kojarzy mi się z latem. Soczysty i słoneczny jak u babci na działce.
Mydełko jest bardzo wydajne i ładnie się pieni
Super pachnie, jednak zapach nie utrzymuje się długo na skórze.
Mnie delikatnie przesuszyło.
Plusem jest cena

Super owocowy zapach

W święta zostałam obsypana kosmetycznymi prezentami.. Teraz czasu na pisanie wszyscy mamy więcej i nadrabiam zaległości. Lubię firmę Ziaja i tak samo polubiłam to zielone mydło pod prysznic. Ładnie pachnie owocami i to spodobało mi się najbardziej, ale ma też inne zalety. Wśród nich mogę wymienić działanie, bo super sprawdza się w kąpieli i pod prysznicem. Relaksuje, myje i odświeża skórę. A to bardzo ważne bo jestem typem aktywnej osoby i jak nie zmęczę się w domu to na działce albo na rowerze, no tak już mam. Mydło świetnie się też pieni, nie uczula, a wystarczyło mi na ponad miesiąc kąpieli. Mogę je polecić, dla mnie to hit.

Cudowny owocowy zapach!!

Żel pod prysznic o cudownym zapachu!!!
Używam go zazwyczaj w okresie letnim, ponieważ ma cudowny owocowy, orzeźwiający zapach!!!
Żel jest bardzo wydajny, ma trochę żadka konsystencje ale niczemu to nie przeszkadza.
Opakowanie jest niestety dosyć giętkie co bywa uciążliwe przy aplikowaniu produktu, tym bardziej gdy butelka jest pełna. Dlatego przy takich produktach jestem zwolenniczką opakowań z pompką.
Zapach nie utrzymuje się zbyt długo na ciele, ale pozostawia ładny zapach w łazience.
Nie zauważyłam, żeby przesuszał skórę. Ładnie się pieni i bardzo dobrze oczyszcza skórę.

Wracam do niego trochę z sentymentu, a trochę z powodu ceny i wydajności.

Dobry

To mydło jak i pozostałe z tej serii, ma świetny, intensywnie owocowy zapach. Opakowanie duża, cena niska, więc śmiało można go kupować i próbować, ponieważ dobrze myje, prysznic nim na pewno wyzwoli w was uczucie energii i wspomnienie lata (oczywiście, jeżeli ktoś lubi owocowe zapach). Opakowanie przezroczyste, więc widzimy zużycie produktu.

Seria Blubel jest dla mnie stworzona :)

Zanim kupiłam mydło pod prysznic o zapachu jabłka i agrestu od Ziaji z serii Blubel wcześniej używałam innych zapachów z tej serii. Tamte zapachy wyzwalały we mnie tyle emocji, były piękne. To połączenie agrestu i jabłka również mi się spodobało. Zapach dodaje energii. Konsystencja mydła fajna, jest ono wydajne, Cena fajna. Polecam.

Od dzieciństwa mój przyjaciel

Te żele towarzyszą mi od bardzu wielu lat i wiele opakowań zużyłam. Przepięknie pachnie latem - jabłkiem oraz agrestem. Ma fajną konsystencję i dobrze się pieni. Jest ultra wydajny. Nie wysusza skóry. Ma przepiękną szatę graficzną.

Bardzo ładny zapach

Pięknie pachnący produkt zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu. Dobrze się pieni, jest świetny do użycia w wannie. Cena jest bardzo przystępna, typowo z resztą dla produktów Ziaja, podobnie z dostępnością. U mnie nie wysuszał skóry ani nie powodował podrażnień.

Zapaszek!

Ach te zapachy Ziaji. Potrafią uwodzić nos. Bardzo fajny, owocowy żel pod prysznic! Bardzo go lubię. Produkt nie podrażnia, ani nie wysusza skóry,ale też jej nie nawilża. Żel dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. W końcu bardzo duża butelka, jedynie brakuje mi w niej dozownika. Polecam!

Zalety:
- ładny owocowy zapach,
- nie uczula,
- nie wysusza,
- dobrze się pieni,
- duże opakowanie,
- bardzo wydajny,
- niska cena,
- dostępność.

Wady:
- brakuje mi pompki.

Umila kąpiel

Bardzo lubię mydła z serii Blubel, od Ziaji - przetestowałam już chyba wszystkie, a ostatnio powróciłam właśnie do tego zielonego, o zapachu agrestu i jabłka. Mydło ładnie prezentuje się w łazience, ciesząc oko. Uprzyjemnia kąpiel, sprawiając, że możemy zrelaksować się po ciężkim dniu :).

Opakowanie mydła wykonano z miękkiego plastiku, który niestety lubi się odszktałcać. Trzeba dość delikatnie obchodzić się z butelką, jeżeli nie chcemy aby wyglądała brzydko i nieestetycznie. Widać w niej stopień zużycia produktu.

Sam produkt ma przyjemnie rozprowadzającą się na skórze konsystencję oraz piękny, owocowy, orzeźwiający zapach. Sprawnie oczyszcza skórę, łagodnie się przy tym pieniąc. Wprawdzie nie przesusza i nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, ale i nie zapewnia żadnych dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych - nie nawilża, nie zmiękcza naskórka. To kosmetyk który po prostu umila kąpiel :).

Duża butelka wystarczy na kilka tygodni stosowania. Mydło jest wydajne i ma przystępną cenę regularną. Jest łatwo dostępne i ma do zaoferowania kilka pięknych zapachów. Polecam!

cudowny!

Jak tylko je powąchałam, to przepadłam :D Zapach jest świetny, idealny na upalne lato, najlepszy z serii :) Dobrze myje, dobrze się pieni, ma przyjemną, raczej rzadszą konsystencję, wydajność jest w porządku :) Bardzo przyjemny żel, polecam wypróbować.