Lovely, Oil Absorbing Paper (Bibułki matujące w rolce)

Lovely, Oil Absorbing Paper (Bibułki matujące w rolce)

Łatwe i wygodne w użyciu bibułki dające efekt natychmiastowego zmatowienia. Wchłaniają nadmiar sebum bez naruszenia makijażu. Szybko i dyskretnie likwidują efekt nieestetycznego świecenia skóry, zapewniając jej świeży i idealnie matowy wygląd w ciągu dnia. Bibułki matujące zamknięte są w poręcznym, kompaktowym opakowaniu. Dzięki wygodnej gilotynce odetniesz kawałek, jaki potrzebujesz.

bibułki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Kosmetyk ten okazał się całkowitym bezsensem. Bibułki od Lovely zabierają podkład ze skóry, zamiast go zmatowić i utrwalić.

Bibułek matujących nie używam stale i chodź po zużyciu mojego pierwszego opakowania od innego producenta myślałam, że to będzie tego typu produkt, który na zawsze pozostanie w mojej kosmetyczce, to jednak wolę kupić sobie dobrej jakości matujący puder niż dokładać sobie jeszcze w ciągu dnia właśnie taki kosmetyk. Okazało się, że nie za bardzo mam na to czas czy chęci, więc w końcu zrezygnowałam z ich stosowania, chodź nie wykluczam, że co jakiś czas, z czystej ciekawości, będą się one u mnie w zbiorach pojawiać. Zachęcona bardzo mocno działaniem tego typu produktu, zakupiłam swego czasu propozycję od marki Lovely. Kosmetyki tego producenta raczej lubię i znaczna część z nich najczęściej przypada mi do gustu, głównie dlatego, że są one przystępne cenowo, łatwo dostępne w drogeriach Rossmann oraz całkiem fajne jakościowo, dlatego bardzo wierzyłam w siłę tego produktu.

Muszę przyznać, że niezwykle podoba mi się sposób podania tych bibułek. Zazwyczaj kupujemy po prostu opakowanie kilkudziesięciu tego typu produktów, które mają takie same wymiary, jednak tutaj dostajemy po prostu zwiniętą rolkę, która rwiemy sobie za pomocą dołączonych do opakowania ząbków, dzięki czemu możemy wyrwać sobie bibułkę takiego rozmiaru, jaka będzie nam aktualnie potrzebna. Jest to zdecydowanie bardzo ciekawe rozwiązanie. Kosmetyk posiada pastelowo różowy, częściowo przeźroczysty odcień. Samo opakowanie wykonane zostało z plastiku również w kolorze jasnego różu. Kosmetyk kupujemy w kartonowym opakowaniu z bardzo dziewczęcą grafiką, logiem producenta i nazwą produktu.

Bibułek przez pewien czas używałam codziennie, kiedy miałam na sobie makijaż. Po kilku godzinach, kiedy czułam, że nie wygląda on już najlepiej i wyświeca się, sięgałam po propozycję od Lovely. W teorii ma ona zmatowić i jednocześnie utrwalić znajdujący się już na buzi makijaż. Niestety w praktyce sprawa miała się inaczej. Bibułki całkowicie zabierały nam z twarzy kosmetyki kolorowe, przez co łatwo można było zrobić nim sobie dziurę w podkładzie. Owszem, skóra stawała się matowa, ale nie poprzez utrwalenie fluidu, tylko dlatego, że przestawała go już na sobie mieć.

Dla mnie kosmetyk ten okazał się całkowitym bezsensem. Nie działa tak, jak powinien, przez co jestem z niego niezadowolona. Nie polecam go absolutnie nikomu, mimo, iż pomysł był naprawdę dobry, a sama idea matujących bibułek może się okazać dla wielu osób prawdziwie pomocna. Polecam jednak szukać dalej, to ten produkt do udanych nie należy.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 3

Mówię nie

Zdecydowane nie dla tego produktu. Cena bardzo zawyżona (obecnie 17 zł w Rossmanie) . Spodziewałam się czegoś więcej zdecydowanego zmatowienia, a tak naprawdę nie uzyskałam nic. Taki sam efekt można otrzymać przy przełożeniu zwykłej chusteczki higienicznej lub papieru do pieczenia. Więcej na pewno nie kupię

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Świetne

Bibułki matujące kupiłam jakiś czas temu jako koło ratunkowe dla długonoszonego makijażu. Mam mieszaną cerę i nieważne jak dobry podkład nałożę zawsze po kilku godzinach nos i czoło zaczynają się świecić. Dzięki bibułkom mogę cieszyć się dobrym wyglądem makijażu o wiele dłużej. Bibułki zamknięte są w różowej, plastikowej rolce, wyposażonej w gilotynkę. Dzięki temu możemy oderwać taką ilość, jaka jest nam potrzebna. Bibułka jest cieniutka, jasnoróżowa, idealnie ściąga nadmiar sebum, przez chwilowe mocne przyciśnięcie do świecącego miejsca. Nie narusza makijażu pozwalając jednocześnie cieszyć się komfortem świeżej i matowej skóry. Ja stosuję również na czystej skórze ( bez makijażu) jako pomoc w kontrolowaniu wydzielania sebum. Dla mnie idealny ratunek, głównie w pracy gdy nie mam możliwości poprawienia makijażu. Bardzo wydajne. Opakowanie wygodne w użyciu i małego rozmiaru, zmieści się nawet w najmniejszej kosmetyczce.