Wibo, Express Growth (Lakier do paznokci)

Wibo, Express Growth (Lakier do paznokci)

Cena PLN 5.00

Lakier z zaawansowaną multi - witaminową formułą wspomagający wzrost paznokcia.
Zawiera:
- wapń,
- proteiny soi,
- witaminy: A, C, E.

Byłby naprawdę niezły, gdyby nie to, że odbarwia paznokcie

Lakierami Wibo swego czasu zachwycała się moja koleżanka - że takie dobre, a kosztują grosze. Za jej namową chciałam jakiś wypróbować, ale mimo, że odcieni sporo, żaden mnie nie przekonywał. W końcu zaopatrzyłam się w czarny; potrzebowałam tego koloru, a Wibo był jednym z najtańszych, dostępnych w Rossmannie. Lakier podczas malowania bardzo przyjemnie mnie zaskoczył, niestety po zmyciu go z paznokci czar prysł

+ wygodny pędzelek
+ dość rzadka, ale nie lejąca konsystencja
+ b. dobre krycie - wystarcza jedna warstwa
+ szybko wysycha
+ cena
+ dostępność

+/- trwałość na paznokciach przeciętna, ale za tę cenę nie wymagam fajerwerków
+/- podczas zmywania barwi skórki, ale to typowe dla ciemnych kolorów, nawet tych "lepszych" firm

- okropnie barwi, wręcz odbarwia paznokcie, pomimo użycia bazy! Po zmyciu go byłam w szoku - paznokcie całe żółte, myślałam, że to jakaś choroba. Odbarwienie nie zniknęło, musiałam poczekać, aż cały paznokieć odrośnie. Wyglądało to obrzydliwie, moja praca wymaga ciągłej ekspozycji dłoni, więc nie mogłam pozwolić sobie na dzień w pracy bez pomalowanych paznokci :/ za pierwszym razem nie skojarzyłam, że to akurat od niego, bo wiem, że ciągłe malowanie skutkuje przebarwieniami, jednak pomalowałam drugi raz i znów to samo! Dla mnie taki efekt jest nie do przyjęcia, nawet w lakierze za pięć złotych, dlatego prawie cała buteleczka powędrowała do kosza.

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: 2 pomalowania

ja tam jestem zadowolona

Mam kilka odcieni (3) w kolekcji a 2 opakowania zużyłam.
Plusy:
-szeroka gama kolorystyczna
- spora pojemność
- niska cena
- szybko schnie
- można nałożyć 2 warstwy a czasem i jedna wystarcza, nie ma prześwitów.
- odpowiedni pędzelek
-wydajny
- nie wysycha
Minusy
- ciężko wybrać całość lakieru z opakowania

Używam tego produktu od: 2013

Bardzo dobre

Parę lat temu były to moje ulubione lakiery. Obecnie preferuję piaski :)

Plusy:
- szeroka gama kolorystyczna
- spora pojemność
- niska cena
- dobre krycie bez prześwitów po nałożeniu dwóch warstw
- szybko schnie
- pędzelek o odpowiedniej wielkości
- wydajność

Minusy:
- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: około 10 w użyciu

Jak najbardziej w porządku :)

Obecnie posiadam dwa odcienie: 174 i 392 (lub 382- nie jestem w stanie odczytać).
Używam ich od kilku lat (oczywiście nie tych konkretnych dwóch :) ), wiec śmiało mogę się na ich temat wypowiedzieć.

Na plus duży wybór kolorów i dostępność.
Wytrzymują na paznokciach około 4 dni- myślę, że za taką cenę trudno oczekiwać czegoś lepszego.
Krycie przy dwóch warstwach jest zadowalające.
Zmywają się bez większych problemów :)

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Nie wolno go trzymać na paznokciach dłużej, bo żółknie :/

Kupiłam lakier w odcieniu NUDE. Myślałam, że kolor będzie taki jak w buteleczce, ale niestety na paznokciach wychodzi jaśniejszy...

OPAKOWANIE
Typowa "wibo\'wskia" buteleczka. Normalny pędzelek, nie za szeroki, nie za wąski.

WYDAJNOŚĆ
Lakier przy częstym użytkowaniu nie oceniam na wydajny...Po 5 użyciach (malowane 2 warstwy) zużyłam prawie połowę lakieru.

DZIAŁANIE
Wszystko byłoby ok, gdyby nie to słabe krycie. Nie wiem, czy tak miało być, ale kolor wychodzi dużo jaśniejszy niż w buteleczce...a tak mi się podoba ten beżowy ocień :/ lakier dobrze się rozprowadza, w miarę szybko schnie. Kosmetyk nie gęstnieje, ani nie odpryskuje za szybko.
Jest niestety minus dodatkowy - na wyjeździe wzięłam jeden lakier - właśnie ten - i pomalowałam też nim paznokcie u nóg. Wiadomo, że na nogach lakier tak szybko nie schodzi, więc chciałam go zmyć po tygodniu. W którymś dniu spojrzałam na swoje stopy, a moje paznokcie były ŻÓŁTE !! Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia...ale w panice szybko poleciałam po zmywacz, żeby zobaczyć czy winny jest lakier czy złapałam jakąś infekcję. Po zmyciu lakieru nie było śladu po żółtych paznokciach. Lakier kupiłam miesiąc temu i nie mam pojęcia co sprawiło, że nagle tak zżółkł :/

PLUSY
- cena
- wygodny pędzelek
- lakier nie gęstnieje i dobrze się rozprowadza na paznokciach
- nie odpryskuje zbyt szybko

MINUSY
- słabe krycie
- po 6 dniach lakier zrobił się żółty

Ilość zużytych opakowań: 1 już prawie całe

Najlepsze w swojej kategorii

To chyba moje ulubione lakiery. W swojej kolekcji mam obecnie około 30 odcieni i wszystkie sprawują się fenomenalnie.

Plusy:
- niska cena
- dostępność
- wygodny pędzelek
- idealna konsystencja
- kształt buteleczki (ja osobiście uwielbiam ich prostotę)
- łatwość zmywania
- kremy są na prawdę kremowe, dające efekt cudownej tafli
- dość spory wybór odcieni
- nie gestnieją (o ile są odpowiednio przechowywane)

Minusów na chwilę obecną nie widzę żadnych, chociaż można przyczepić się do krycia. To typowe lakiery, przy których należy nakładać dwie warstwy. Mnie osobiście to nie przeszkadza, dlatego nie uznaję tego jako minus.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Fajne jak za tą cenę :).

Zazwyczaj będąc w Rossmanie nie zwracałam uwagi na lakiery firmy Wibo, jednak skusiła mnie promocja - 2,99 zł za sztukę. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam od razu dwie sztuki - ciepły brąz (sama nie wiem jaki odcień) - nr 346 i szaro-bury ze złotymi refleksami - nr 175.

Plusy:
- duży wybór kolorów,
- cena (zwykła jak i na promocji),
- nie odpryskują się,
- potrafią przetrzyma 4 dni bez odprysków (w odżywką Eveline 8w1 jako baza),
- typowe opakowanie bez kombinacji,
- dobry pędzelek - ni wąski, ni szeroki,
- nie śmierdzi jak niektóre lakiery z "tej samej półki".

Minusy:
- dość długo schną.

Od produktu za 5 zł nie oczekuję cudów, ale tutaj jest bardzo dobrze. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że ten lakier o wiele lepiej sobie radzi niż niektóre ponad dwa arzy droższe.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych dwóch.

Najlepsze!

Poprostu najlepsze!
Plusy:
- cena!
- przy ciemnych lakierach wystarczy 1 warstwa, przy bardzo jasnych 2-3
- trwałość, u mnie bez odpryskiwania nawet 4 dni
- dobry pedzelek
- butelka na plus

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Jak dla mnie super

Posiadam naprawdę sporo kolorów tych lakierów.
Uważam, że są to naprawdę fajne produkty.
Oczywiście są kolory lepsze i gorsze, ale uogólniając lakiery są bardzo przyzwoite jak na swoją niską cenę. Na moich paznokciach utrzymują się około 2-3 dni. Co dla mnie jest zadowalającym wynikiem. Zazwyczaj maluję około dwóch, czasami trzech warstw, aby uzyskać kolor z buteleczki. Lakier dość szybko wysycha, nie smuży. Pędzelek jest wygodny do malowania. Plusem jest spory wybór kolorów, gdyż każdy może znaleźć coś dla siebie.
Jak za tę cenę- super!

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Może, może...

Mam kilka odcieni, jedne lepsze, drugie gorsze... Na plus na pewno cena i gama kolorów. Trwałość jak dla mnie mizerna, ale dość ładnie i mocno kryje np. niebieski, rzeczywiście kolor zgadza się z tym, co widzimy w buteleczce. Ładnie się nakłada, dobry pędzelek. Ot, dobry lakier z niskiej półki. Za tą cenę na pewno warto wypróbować. Dość szybko schnie:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 - 5, kilka na pewno

dobry

Zużyłam już wiele kolorów tego lakieru. Zarówno jasne jak i ciemne są jednakowej jakości. Dwie warstwy dokładnie i równomiernie pokrywają paznokcie, nie tworzą smug. Lakier szybko schnie, utrzymuje się kilka dni, z top coat\'em nawet tydzień. Łatwo się zmywa, nie niszczy płytki. Chyba najlepszy drogeryjny lakierek, który mogę kupować w ciemno do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

trwały i wydajny

Lakiery od wibo kupowałam w ciągu ostatnich 2 lat. Mam 3 lub 4 mocniejsze odcienie. Podoba mi się gama kolorystyczna, mocny charakter tych lakierów. Ich trwałość jest ok, nie trzymają się cały tydzień, ale ja również sporo zmywam i sprzątam, więc to normalne. Wydaje mi się, że są to lakiery, które zasługują na uznanie wśród tych tańszych kosmetyków. Sprawdzają się nieźle również na paznokciach stóp, które wyglądają oryginalnie latem ;-) Kolory są żywe, dobrze się rozprowadzają. Konsystencja nie jest zbyt lejąca się, ani zbyt gęsta - dla mnie w sam raz, nie robią się "odciski". Polecam ;-)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4