KWC LogobyWIZAŻ logo

Renees
    14 grudnia 2019 o 10:00
    5 / 5
    Lepszej nie znalazłam
    Jako, że właśnie skończyłam pierwsze opakowanie tego produktu to czuję się zobligowana do tego aby napisać tę recenzję. Zakupiłam biotynę tej marki przez polecenie znajomego trenera takiego z prawdziwego zdarzenia który bardzo ceni markę i rzeczywiście, mają bardzo dobre suplementy. Opakowanie zawiera 100 sztuk tabletek biotyny z dawką 1000 mcg czyli 2000% dziennego zapotrzebowania. Jest to bardzo duża dawka ale ja, jako włosomaniaczka która zapuszcza włosy i też szuka naturalnych sposobów aby zagęścić włosy, wzmocnić paznokcie które kilka lat niszczyłam i niszczę hybrydami itp to raz na czas biorę takie uderzeniowe dawki bo i tak z tą przyswajalnością różnie bywa ale do rzeczy. Tabletkę brałam raz dziennie jak zaleca producent, w trakcie śniadania i efekty po 100 dniach są rewelacyjne. Włosy rosną mi w takim tempie, że jak wcześniej odrosty miałam maleńkie po 2/3 miesiącach (mam włosy do odcinka lędźwiowego kręgosłupa i sa ciężkie więc wolno rosły) tak teraz raz w miesiącu muszę robić farbę na odrosty. Więc włosy zaczęły mi rosnąc bardzo szybko no i przede wszystkim w ogóle ruszyły :) Paznokcie tak samo, wcześniej mogłam raz na miesiąc robić hybrydę a teraz po 2 tygodniach to już konieczność. Ja jestem zachwycona. Nie miałam takich efektów po żadnym innym suplemencie z biotyną więc jak ktoś będzie mnie pytał o to co polecam to zawsze będzie to ta marka :)
    Zalety:
    • +włosy rosną jak szalone
    • +paznokcie rosną też jak szalone i dużo mniej się łamią
    • +cena jest nawet za niska jak za taką jakość
    Wady:
    • Nie ma wad
    Szczegóły:
    • Zgodność z opisem producenta: