Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist (Mgiełka do ciała)

Średnia ocena: 3.48/5

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała Mexx Fresh Splash! Sięgnij po energetyzujące uderzenie świeżości w niezwykle lekkim wydaniu. Owocowo - kwiatową kompozycję otwiera soczysty arbuz i cytrusy, które kontrastują z narkotycznym jaśminem i wyrafinowaną solą morską. Całość dopełniają nuty kaszmiru i drzewa cedrowego. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Podoba Ci się ten owocowo-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody toaletowej.

uzupełnienie perfum, zapachowe, nawilżające
w sprayu
normalna
mgiełki do ciała

Zapach super, ale...

Mgiełka do ciała to świetne rozwiązanie, żeby szybko odświeżyć się w ciągu dnia.

Mexx Fresh Splash to idealny zapach na sezon wiosenno - letni, w mój gust trafia w 100%. Kwiatowo - owocowe kompozycje to coś, co towarzyszy mi co roku.

Niestety zawiodłam się, jeśli chodzi o trwałość zapachu. Mam wrażenie, że znika chwilę po aplikacji, co bardzo mnie smuci.

Mgiełka została zamknięta w plastikowej butelce. Wygodnie leży w ręku, a aplikacja jest łatwa i przyjemna. po naciśnięciu atomizera rozpylona zostaje chmurka produktu nie za duża i nei za mała. Jak dla mnie butelka o pojemności 250ml jest za duża i za ciężka, aby mieć ją zawsze przy sobie w torebce. Dodatkowo atomizer lekko przecieka, nie wiem czy to problem tylko mojego egzemplarza, czy jest to problem ogólny.

Stosunek cena - jakość jak dla mnie nie jest korzystny. Na rynku jest sporo tego typu produktów o większej trwałości i niższej cenie.

Zalety:
+ świeży zapach
+ idealna na lato
+ łatwy do aplikacji w każdej chwili
+ duże opakowanie

Wady:
- nietrwały zapach
- duże opakowanie
- stosunek cena - jakość

Lekka, trwała biurowa świeżość

Zapach jest bardzo trwały jak na mgiełke co mnie bardzo zaskoczyło, dominuje w nim fiołek nie arbuz. Zapach biurowej świeżości. Lekki i przyjemny, kojarzy mi się z białą koszulą a nie z letnią sukienką. Idealny dla osób 30+, kobiecy, kwiatowy, świeży. Trochę się rozczarowałam, bo ten zapach wydaje się znajomy, mało odkrywczy. Przypomina mi zapach z katalogu dla wszystkich. Zabrakło mi gdzieś tej lodowej nuty Mexxa. Minusem jest duża butelka, która średnio sprawdzi sie w torebce. Natomiast plus jest taki, że mogę spryskać całe ciało i jednocześnie się ochłodzić.

Długotrwały świeży zapach

Jeśli ktoś lubi świeże ogórkowe zapachy, to śmiało może wybrać tą mgiełkę. Mgiełka ma dużą pojemność i jest na prawdę wydajna. Duży plus za plastikowe opakowanie. Co mnie najbardziej zaskoczyło, jak na mgiełkę zapach jest intensywny i długo się utrzymuje.

Zrobiłam mały test, po kąpieli przed spaniem spryskałam mgiełką całe ciało i włosy. Rano moja skóra nadal pachniała. Niejedne wody perfumowane marek premium nie mają takiej trwałości jak ta mgiełka.

Super się sprawdza na ciepłe dni, aby się ochłodzić i odświeżyć. Lubię spryskiwać tą mgiełką rozpuszczone włosy, w ciągu dnia w trakcie poruszania się wyczuwalny jest delikatny zapach.

+ świeży zapach
+ plastikowe opakowanie, nie ma obaw, że się stłucze
+ jak na mgiełkę zapach jest intensywny i na prawdę długotrwały
+ wydajna, aby spryskać całe ciało wystarczy parę psiknięć :)
+ stosunek ceny do jakości

- nie dostrzegłam :)

Nowy ulubieniec!

Mgiełka o bardzo orzeźwiającej nucie zapachowej, odświeża i nie dusi przez co z przyjemnością po nią sięgam. Bardzo ładne przeźroczyste opakowanie dzięki temu możemy zauważyć ilość produktu.

słodkie odświeżenie

Mgiełka świetnie spełnia swoje zadanie i działa odświeżająco na ciało i włosy. Spryskałam nią również ubrania w garderobie dzięki czemu w całym pomieszczeniu pięknie pachnie!
Myślałam tylko, że fresh splash będzie miał bardziej cytrusowy a mniej słodki zapach ale nadal pachnie fajnie ;)

Świeżość w zasięgu ręki

Zapach mgiełki już od pierwszych chwil przypadł mi do gustu. Daje uczucie świeżości, jakiej oczekuję. Ma przy tym w sobie taką subtelną słodycz, ale absolutnie nie jest duszący ani mdły. Mgiełka faktycznie nadaje się do stosowania na całe ciało (w tym na włosy), a ja już nie mogę doczekać się lata!
Arbuz w towarzystwie cytrusów jest w przypadku mgiełki rewelacyjnym rozwiązaniem. Nuty jaśminu w swojej nowoczesnej odsłonie również mają tu swoje pięć minut. Uwielbiam ten zapach!

Mogło być lepiej

Zapach jest cudowny, świeży i energiczny. Mieszanka kwiatów i soczystych owoców, okraszona welonem morskiej bryzy. Zapach idealny na lato.
Duże poręczne opakowanie skłania do częstego sięgania po produkt. Łatwo się aplikuje. Dyfuzor wytwarza odpowiednią chmurkę aerozolu. Kilka psiknięć skutecznie odświeża.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekka, przyjemna, radosna :)

Mgiełka zamknięta jest w poręcznej, plastikowej butelce, ze sprawnie działającym atomizerem.

Zapach zaskoczył mnie pozytywnie od pierwszego psiknięcia. Lekki, przyjemny, orzeźwiający, cudownie otula ciało, dodając energii i wywołując uśmiech. Czuć arbuz, czuć cytrusy i czuć kwiatową nutkę, a wszystkie one, idealnie ze sobą harmonizują :)
Pomimo, iż ma w sobie nutkę słodyczy, zapach nie jest mdły, ani męczący.

Śmiało można ją rozpylać zarówno na ciało, na włosy, jak i na ubranie. Świetnie sprawdza się również do spryskiwania narzuty na łóżko, czy zasłon. Dzięki temu, w pokoju unosi się bardzo przyjemny aromat ;)
Mgiełka nie podrażnia skóry, ani nie powoduje reakcji alergicznych.

Oczywiście, nie jest tak trwała jak woda i jest nieco delikatniejsza, jednak jest to jej zaleta. W ciepłe dni, zdecydowanie wolę subtelniejsze zapachy.
Ale na tkaninach, utrzymuje się naprawdę długo :)

Miałam okazję testować zarówno mgiełkę, jak i wodę o tym samym zapachu, i uważam, że wspaniale się ze sobą łączą.

Polecam zarówno na wiosnę, jak i na lato <3

Must have każdej kobiety

Mexx, Fresh Splash, Fragrance Body Mist to strzał w dziesiątkę. Mgiełka która została moją miłością na zawsze ❤️ jej delikatny i odświeżający zapach wprawia mnie w rewelacyjny nastrój od samego rana. Otula moje ciało zapachem kwiatowo arbuzowym, a przy tym uwalnia się stopniowo pozostając ze mną przez większość dnia. Jest świetną alternatywą dla perfum czy wody toaletowej. Najlepsze efekty osięgniemy spruskując wilgotne ciało po kąpieli bądź mokre włosy. Dodatkowo bardzo wygodne opakowanie z atomizerem ułatwia aplikację. Według mnie mgiełka jest świetną opcją odświeżenia się w ciągu dnia i schłodzenia. Stała się moim ulubieńcem pośród zapachów na wiosnę /lato.

Zalety to :
Stosunek ceny do jakości
Zapach
Długotrwałość
Łatwość aplikacji
Zgodność z opisem producenta

Fajna mgiełka

Mgiełka pachnie orzeźwiająco, moim zdaniem naprawdę dobrze w porównaniu do innych mgiełek, które mają zapach arbuzowy. Jeżeli ktoś lubi takie połączenia owocowo-kwiatowe to na pewno mu się spodoba. Duża pojemność, fajny aplikator, który pozwala szybko się spryskać. Nie jest bardzo trwały, w końcu to mgiełka ale na pewno znajdzie swoich fanów.

Ach ten Mexx!

Mgiełkę Fresh Splash, dostałam w ramach testowania Wizażu, za co jestem niezmiernie wdzięczna. To doskonałe odzwierciedlenie perfum z serii Fresh Splash w ich lekkim wydaniu. Jest niczym chmurka wypełniona pięknym zapachem, której nie chce przestawać wąchać. Obłędny zapach, delikatny, rześki, świeży (w końcu fresh splash!), nie jest muląca. Kojarzy mi się z wakacjami, ciepłymi, letnimi wieczorami spędzonymi na dworze. Poręczne i wygodne opakowanie, umożliwia nam przyjemne korzystanie z niej. Stała się moim must have! Noszę ją ze sobą w torebce, aby móc się nią cieszyć w ciągu dnia. Nie jest tak trwała jak perfumy, ale jest naprawdę nieźle. Pryskam nią zarówno ciało, jak i włosy. Na włosach czuć ją przez cały dzień. Wydajność jest w porządku,jeśli stosuję się w miarę rozsądku. Jest doskonałym rozwiązaniem na ciepłe dni, kiedy nie chcemy się "obciążać" ciężkimi zapachami.

Przyjemne letnie zapachy

Miałam już zapachy mexx, jestem fanką perfum i mam ich kilkadziesiąt. Mexx produkuje bardzo fajne i przystępne cenowo produkt perfum jak i mgiełka mają fajne opakowania, ciekawą nutę zapachową, Nie są męczące. Utrzymują się dość długo i nie utleniają sie w "męczący" sposób. Polecam typowo na lato