Vichy, Stress Resist, Traitement Anti-Transpirant 72 H (Intensywna kuracja przeciw poceniu się)

Hiper skuteczny antyperspirant, działający nawet w przypadku stresu.
Ten bogaty w aktywne składniki przeciwdziałające poceniu się, ultrachłonne minerały i substancję Perspicalm™ antyperspirant reguluje ciepło i pocenie się w okresach stresu.
Hipoalergiczny. Bezalkoholowy. Nie zawiera parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy.
72-godzinne działanie antyperspirantu*. Skuteczny nawet w chwilach stresu. Skuteczność wzrasta wraz z każdą kolejną aplikacją.
*Badanie instrumentalne.

Najlepszy od lat.

Używam produktu od vischy od co najmniej 5 lat bez zmian. Jest najlepszy. Nie powoduje brzydkich zapachów nawet przy dużych upałach czy też dużym wysiłku fizycznym. Na ubraniach nie robią się żółte plany, nie zostawia też śladów bezpośrednio po nałożeniu. Jest bardzo wydajny, mimo niezbyt dużego opakowania. Często można go dorwać na promocjach.

Rewelacja

Dotychczas zużyłam wiele opakowań antyperspirantu Vichy w wersji zielonej, do którego bardzo lubiłam wracać. Ostatnio postanowiłam przetestować wersję czerwoną, która okazała się strzałem w 10! Przyjemny, ale niezbyt intensywny zapach - trochę unisex, na pewno pasowałby również mężczyznom. Rewelacyjnie chroni przed nieprzyjemnym zapachem potu, na czym głównie mi zależy. Konsystencja przyjemna, dość szybko wysycha. HIT!

Najlepszy dezodorant!

Skuszona poradą Pani w aptece kupiłam antyperspirant i nie zawiodłam się ani trochę! Stosowałam już wiele tego typu dermo antyperspirantów i ten jest dla mnie zdecydowanie najlepszy. Nie pocę się ani trochę, dezodorant ma super zapach (męski), szybko się wchłania i nie podrażnia skóry po goleniu, nie piecze. Bardzo polecam! W promocji bardzo fajna cena i jest wystarcza na kilka miesięc.!

Nie klejący się ideał

Najlepszy jaki znalazłam do tej pory.
Produkt skutecznie zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu.
Powoduje brak pocenia się nawet przy dużym stresie jaki mam na co dzień w pracy.
Ma mocny zapach ale kompletnie nie drażniący.
Działa cały dzień i faktycznie po dłuższym stosowaniu jeszcze lepiej.
Nie wysuszył mi skóry ani jej nie podrażnił - duża zaleta hipoalergicznego produktu.
Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia lepiącej się warstwy i chyba dzięki temu zero podrażnień skóry mimo mocnego działania.
Nie brudzi ubrań, a chodzę na co dzień w koszulach.

Najlepszy!

Jeszcze nie miałam tak dobrego antyperspirantu jak ten! Nie jest lejący, nie zostawia plam na ubraniach i dodatkowo naprawdę chroni przed poceniem i brzydkim zapachem! Cały dzień w 35stopniowym upale i ani kropli potu! Jedyny minus - mocno wysusza skórę pod pachami :(

Poszukiwania zakończone :)

Jestem osobą, która się strasznie stresuje w różnych sytuacjach, z wrażliwą skórą, której mało który antyperspirant pomagał, a przetestowałam wiele w poszukiwaniu najlepszego, który da mi wszystko - nie będzie przesuszał, ograniczy pocenie i też czasem nieprzyjemny zapach. Jedna kulka - przyniosła wszystko <33 dla mnie osobiście jest bezzapachowy, ale nie potrzebuje tego, ponieważ jest skuteczny w 100%. Kto nie testował, polecam.

HIT !!!

Najlepszy antyperspirant jaki kiedykolwiek mialam. Błyskawicznie schnie,pachy suchutkie przez cały dzień. Ładnie pachnie,nie zostawia śladów na ubraniach,pielegnuje i koi skórę pod pachami nawet po depilacji od razu można go użyć bo w żaden sposób nie podrażnia,cena przystępna. W końcu po kilku latach poszukiwań trafiłam na genialny produkt.Polecam z czystym sercem

rewelacja

Najlepszy. Uczucie świeżosci przez wiele godzin. Niezastapiony. Zapach dosyc itensywny. Mnie nie podrażnia. Czesto mozna kupic na promocji w supherpharmie. Faktycznie działa bardzo dlugo. Polecam wszystkim

spełnia swoje zadanie

Stress Resist kupiłam dlatego, że nigdzie nie było zielonej wersji. Tegoroczne upalne lato było świetnym sprawdzianem jego skuteczności i zdał egzamin doskonale. Początkowo nie byłam nim zachwycona, ale im dłużej go używałam, tym lepiej działał.

Bardzo skuteczny

Ten dezodorant naprawdę działa. Warto wydać na niego każde pieniądze. Oprócz skuteczności, jego zaletą jest wydajność. Mi wystarczył na 5 miesięcy codziennego stosowania. Ma przyjemny zapach, jednak ten i tak się szybko ulatnia. Nie wszyscy lubią dezodoranty w kulce, bo się dłużej wchłaniają. Tego dezodorantu to nie dotyczy. Bardzo go polecam!

polecam

Do zakupu skusiła mnie koleżanka i jego ładne opakowanie. Antyperspirant dość wydajny i wystarcza na dłuższy czas, zdecydowanie skuteczny w walce z potliwością szczególnie latem i nie tylko, 72h to może przesada, ale długo utrzymuje świeżość. Przyjemny zapach zarówno dla kobiet jak i mężczyzn (unisex) .Nie pozostawia plam na ubraniach, dobrze się wchłania. Jedyny minus przy codziennym stosowaniu lekko wysusza skórę, dlatego dobrze zrobić kilka dni przerwy w stosowaniu. Koi zaczerwienienia po goleniu. Zdecydowanie polecam to moje już trzecie opakowanie czerwonej kulki i jak na razie mój faworyt , żaden drogeryjny antyperspirant nie zachwycił mnie tak jak ten ;-) Nie wiem jak wypada on na tle innych z serii vichy, żadnego więcej nie stosowałam, Kto wie może kiedyś skusze się na inny.

Rewelacja

Co tu dużo mówić - spełnia w 100% swe zadanie. O ile klasyczna, popularna kulka Vichy nie zawsze dawała w moim wypadku radę, o tyle ta wersja sprawdziła się rewelacyjnie, nawet w lato.

Mam wrażliwą skórę pod pachami, wszelkie blokery odpadają, ze względu na natychmiastowe pieczenie i swędzenie. Często też w tym obszarze idzie w ruch maszynka lub wosk - taka uroda. Antyperspirant Vichy mogę zastosować nawet bezpośrednio po ogoleniu pach i nie mam problemu z żadnymi podrażnieniami.

Inna kwestia jest taka, że pocę się dosyć mocno, zwłaszcza podczas pracy w służbowym stroju, z tkaniny 50% bawełna 50% poliester. Antyperspirant Vichy uważam za w pełni niezawodny. Nawet gdy normalnie spociłabym się dość mocno, gdy mam dużo ruchu, daje radę - nie ma nieprzyjemnego zapachu, mniej mokro jest pod pachą. Przetestowane w upały, w górach, przy aktywności fizycznej, w sztucznej odzieży.

Warto zaznaczyć, że ma dość ostry, jakby męski zapach. Dla mnie jest idealny, akurat takie lubię, ale nie każdy jest jego fanem. Tyle dobrze, że spokojnie mogą używać też mężczyźni. Ja z partnerem sobie go czasem podbieramy :)