Vichy, Stress Resist, Traitement Anti-Transpirant 72 H (Intensywna kuracja przeciw poceniu się)

Hiper skuteczny antyperspirant, działający nawet w przypadku stresu.
Ten bogaty w aktywne składniki przeciwdziałające poceniu się, ultrachłonne minerały i substancję Perspicalm™ antyperspirant reguluje ciepło i pocenie się w okresach stresu.
Hipoalergiczny. Bezalkoholowy. Nie zawiera parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy.
72-godzinne działanie antyperspirantu*. Skuteczny nawet w chwilach stresu. Skuteczność wzrasta wraz z każdą kolejną aplikacją.
*Badanie instrumentalne.

Niestety ….

U mnie nie zadziałał nic. Ani na nieprzyjemny zapach ani na częste mokre plamy - wręcz wydaje mi się, ze je spotęgował. Brudzi ubrania - na tych ciemnych plamy czasami pozostawiają dziwny ślad po praniu. Jednym słowem - nigdy więcej. Nie polecam, zwykle kulki od Garniera lepiej sobie radzą.

Dobry i drogi

Vichy antyperspirant bardzo dobrze chroni przed potem oraz nie przyjemnym zapachem na długie godziny idealny na upalne dni nie wysusza skóry ani nie podraznia jej nie barwi ubrań jest to bardzo dobry produkt i uważam że drogi i że są równie dobre tańsze

O taak

Ten antyperspirant daje radę!
Nie podrażnia, zapach bardzo ładny.
Jedyne to, do czego można się przyczepić to wydajność, niemniej bardzo dobry i godny polecenia.

Bardzo polecam

Produkt bardzo wydajny i przede wszystkim skuteczny. Nie podraznia, nie zawiera w skladzie alkoholu, wiec mozna stosowac go również po goleniu. Cena trochę wysoka, jednak moim zdaniem warto zainwestował w tak skuteczny produkt.

Najlepszy

Kupiłam z polecenia i tak już używam od kilku opakowań. Zapewnia świeżość cały dzień, ładnie pachnie, nie pozostawia plam na ubraniach i nie pozostawia takiej „lepkiej” warstwy na skórze, która czułam przy myciu po innych kulkach.

Najlepszy

Napisze krótko, ponieważ nie ma tutaj co się rozpisywać. Antyperspirant sprostał moim oczekiwaniom. Pocę się niestety nadmiernie w szczególności w sezonie letnim lub w "sztucznych bluzkach". Drogeryjne atyperpiranty niestety nie dają rady a typowych blokerów nie mogę stosować ze względu na wrażliwą skórę. Warty swojej ceny. Ogranicza pocenie się w 100%.

Najlepszy

Jest to najlepszy dezodorant w kulce jaki miałam. Miałam niedawno epizod, że strasznie się pociłam co było dla mnie krępujące. Przeszłam kilka kroków i nie czułam się świeżo. Zazwyczaj wybierałam roll-on w drogeryjny ale niestety nie dawały rady. Co do tego dezodorantu też się długo wahałam, ponieważ z polecenia kupiłam kiedyś zieloną kulkę Vichy i nie różniła się dla mnie niczym od tych drogeryjnych, a jest trzy razy droższa. Zaryzykowałam i kupiłam czerwoną, mam już jakoś trzy opakowania za sobą i jestem bardzo zadowolona. Teraz spróbuję wrócić do drogeryjnych rollonów ze względu na cenę ale na pewno będę do niego wracać.

Świetny

Swietny antyperspirant, który chroni przed poceniem sie i wydzielaniem nieprzyjemnego zapachu. Jego główna i najważniejsza zaleta- DZIAŁA.
Często można go dostać na promocji, wiec stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Produkt jest bardzo wydajny, ma delikatny zapach. Nie brudzi ubrań/ Czego chcieć więcej? :)

Skuteczny

Zgadzam się z licznymi pozytywnymi opiniami na temat tego antyperspirantu. Faktycznie jest bardzo skuteczny. Chroni przed poceniem się i brzydkim zapachem przez cały dzień. Nawet w bardzo gorące dni albo podczas ćwiczeń czy aktywnego dnia.
Na plus że w ogóle nie podrażnia, nawet aplikowany chwilę po depilacji.
Jedyne co mi nie da końca pasuje to zapach - typowo męski, choć bardzo delikatnie wyczuwalny więc nie jest to dla mnie ogromy minus. Nie miesza się z zapachem perfum.
Kulka jest całkiem wydajna, na pewno wydajniejsza niż antyperspiranty w sprayu. Wystarczył mi na ok 1.5 msc regularnego stosowania.

Klapa

Kolejna porażka z antyperspirantem Vichy. Sugerując się ochami i achami na Wizażu zakupiłam najpierw wersję z nakrętką w kolorze morskim, do skóry wrażliwej, która okazała się totalnym rozczarowaniem i zerową ochroną przed poceniem mimo zapewnień o 48h skuteczności. Zdenerwowana zatem powróciłam do drogeryjnych specyfików, ale znowu zapragnęłam zatroszczyć się o swoją wrażliwą skórę pach jakimś preparatem aptecznym, dlatego postanowiłam dać szansę najmocniejszemu z rodziny Vichy, czyli Stress Resist 72h. No niestety działanie ma takie same jak poprzedni brat, bardzo przebija w połowie dnia zapach potu, chociaż nic nie robię tylko pracuję przed komputerem, dodatkowo sam zapach produktu jest bardzo męski, a nie unisex, miałam wrażenie jakbym przez przypadek umyła się żelem pod prysznic partnera a nie posmarowała własną kulką pod pachami. Następna sprawa to nalot, który zostaje na skórze, jest białawy i klejący, nie schnie szybko i brudzi ubrania. Całkowicie mi nie odpowiada, do tego dochodzi fakt, że rzeczywiście mam delikatny problem z nadpotliwością i taki specyfik powinien temu sprostać, szczególnie za takie pieniądze. Niestety przeliczyłam się i więcej nie sięgnę po hypowane marki.

WOW

Niesamowity. Faktycznie działa bardzo długo. Nawet podczas kąpieli czy prysznica czuć, że pachy próbują "walczyć".
Cały dzień czuję się świeżo i bezpiecznie. Zapach jest delikatny, za to idealnie neutralizuję smród potu.
Nie podoba mi się jedynie konsystencja - zbyt leista.

Genialnie działa

Mąż miał problem z koszulami, wszystkie były poniszczone antyperspirantami. Wtedy wyprobowal ten kosmetyk i wielkie WOW- zapobiega poceniu przez caly dzien,nie niszczy ubrań,nie plami. Ja tez zaczęłam go uzywac i jestem zachwycona! Zapach jest świeży, ale delikatny i uniwersalny dla obu płci. Póki co,najlepszy!