Czarszka, Gąbka konjac z turmalinem

Czarszka, Gąbka konjac z turmalinem

Pojemność 1 szt

Gąbka Konjac to naturalny, najbardziej delikatny i skuteczny produkt, który głęboko oczyszcza cerę, delikatnie ją złuszcza i pomaga pozbyć się zaskórników. Unikalna struktura gąbki delikatnie masuje skórę, stymuluje mikrocyrkulację krwi, wspomaga odnowę komórek i pozostawia skórę czystą, odświeżoną i odżywioną.

Zawiera wiele naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów, takich jak: białko, węglowodany, żelazo, fosfor, miedź, cynk, witaminy: A, C, E, D, B1, B6, B12 i kwas foliowy. Nie zaburza naturalnego pH skóry. Odpowiednia także dla skóry wrażliwej.

gąbki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

rewelacja

Jest to moja pierwsza gąbka konjac. Kupiłam razem z balsamem ultradelikatnym i przepadłam. Wcześniej nie stosowałam dwuetapowego mycia twarzy. Teraz nie wyobrażam sobie innego wieczornego zmywania makijażu. Gąbka sucha jest twarda, po zmoczeniu wodą robi się większa i mięciutka. Bardzo dobrze ściąga balsam myjący. Dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę. Niewielka ilość żelu myjącego wystarcza ponieważ gąbka zwiększa jego wydajność. Jest to oryginalny konjac. Mam też gąbki z Yasumi, które kupiłam póżniej do porównania bo są zdecydowanie tańsze i widzę różnicę. Te z Yasumi są mniejsze i potrzebują dłuższego namaczania w wodzie, żeby zmięknąć a i tak nie są takie miękkie jak gąbka od Czarszki. Gąbka po 2 miesiącach używania nie kruszy się, nic złego się z nią nie dzieje, nie widać śladów użytkowania.