Avon, Urządzenie do oczyszczania skóry

Avon, Urządzenie do oczyszczania skóry

Pojemność 1 szt

Urządzenie do oczyszczania skóry od Avon to prosty sposób na odblokowanie porów i usunięcie zaskórników.

Zastosowanie: mechaniczne oczyszczanie porów i usuwanie wągrów
Zasilanie: 1 bateria AA (niedołączona do zestawu)
Odblokuj pory i zyskaj pewność siebie dzięki zdrowiej wyglądającej skórze. Nasze urządzenie pozwoli Ci łatwo usunąć zaskórniki i oczyścić pory. Jak? Włącz, przyłóż do twarzy i gotowe! Urządzenie ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu możesz je wrzucić do kosmetyczki i z powodzeniem wziąć w podróż.

Wymiary

15 x 3 x 3 cm

Inspiracja

Aby zabezpieczyć skórę przed powstawaniem nowych zaskórników stosuj na co dzień tonik Clearskin, do wyboru: z linii oczyszczającej pory, przeciw pryszczom lub profesjonalnej linii przeciw niedoskonałościom.

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Jestem na nie

Zakupiłam to urządzenie kilka tygodni temu, gdyż przeczytałam o nim na grupie konsultantek Avon dość pochlebne opinie, ale niestety zawiodłam się na nim.
Pomimo przygotowania odpowiednio skóry urządzenie praktycznie w ogóle nie wyciąga zaskórników i wągrów. Powiedziałabym, że jedynie tylko chyba zbiera sebum z twarzy.
Cena nie była jakaś wygórowana z racji, iż jestem konsultantką, to zakupiłam produkt z rabatem, więc nie ubolewam za bardzo nad wyrzuceniem pieniędzy w błoto.