Ewa Schmitt, Masażer do skóry głowy

Ewa Schmitt, Masażer do skóry głowy

Pojemność 1 szt

Produkt przeznaczony do masażu skóry głowy. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS. Końcówki masujące zakończone są ruchomymi kuleczkami wykonanymi z metalu. Ergonomiczny i niezwykle wygodny w użytkowaniu. Regularny masaż skóry głowy skutecznie pomaga rozluźnić napięcie skóry głowy, relaksuje, odpręża oraz zapewnia przyjemność podczas użytkowania. Regularne wykonywanie masażu za pomocą masażera Ewa Schmitt poprawia ukrwienie skóry co pozytywnie wpływa na wzrost i kondycje włosów. Stosowany z olejkiem pielęgnacyjnym pomaga składnikom aktywnym wnikać w głąb głowy.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Uwielbiam❤️

Nie wierzyłam w to cudo a zakochałam się od pierwszej chwili ! Polecam to cudo i do stosowania solo i do rożnego rodzaju wcierek i peelingów do skóry głowy ♥️

Pobudza włosy do wzrostu

Ciężko mi było znaleźć czas i motywacje by regularnie używać masażera ale gdy zauważyłam pierwsze efekty byłam bardzo zadowolona i codzienny masaż głowy stał się moja wieczorna rutyna.
Masażer jest bardzo prosty w użyciu a jego masujące końcówki(kulki) doskonale odprężają.
Włosy zaczęły się zagęszczać pojawiły się baby hair
Włosy zaczęły szybciej rosnąć dzięki pobudzonym cebulkom.
Teraz moje zapuszczanie idzie gładko ????

Niby "nic", a działa

Zawsze miałam cienkie i delikatne włosy
i ciągle powtarzałam mojej córce, że włosy odziedziczyła po mnie, tylko że ona
o nie uparcie dba i imponuje mi pięknymi włosami ,a ja się ciągle nad nimi użalam.
Pierwszym krokiem ku zmianie był prezent od niej w postaci masażera do skóry głowy.

Produkt wykonany z dobrej jakości tworzywa i wyposażony w masujące końcówki w formie metalowych kulek jest niesamowicie wygodny i poręczny w użyciu.
Kulki masują skórę głowy i nie powodują plątania się włosów, a ja jestem odprężona, w pełni zrelaksowana i zadowolona.
Masażer stosuję często spontanicznie kiedy chcę rozluźnić napięcie skóry głowy, ale najczęściej towarzyszy mi on podczas wcierania odżywek i olejku.
Mam wrażenie , że pozwala on lepiej dotrzeć składnikom w głąb skóry, które to odwdzięczają się coraz to lepszym wyglądem.
Po dłuższym stosowaniu (około 6 miesięcy) zauważam poprawę kondycji skóry głowy
i włosów i bardzo dużą ilość małych, nowych włosków.

Bardzo lubię go

Masażer został kupiony z myślą i zadbaniu o swoje włosy i że zaczęłam o swoje włosy dbać.
Bardzo tym masażerem lubię robić wcierkę i przy okazji bardzo lubię ten masaż głowy.
Masażer nie wyrywa ani nie podrażnia, po dłuższym używaniu widać więcej wyrastających włosków.

Zalety:
-dostępność
-cena
-nie podrażnia

Motywator do dbania o włosy!

Masażer kupiłam kiedy bardziej świadomie zaczęłam dbać o swoje włosy. Często zapominałam lub nie chciało mi się robić wcierek. Odkąd mam masażer nie mogę się doczekać kolejnej wcierki! Masaż jest bardzo przyjemny i można go wykonać podczas oglądania filmu czy czytania książki.

Masażer posiada małe metalowe kuleczki, które delikatnie pobudzają krążenie. Nie podrażnia skóry, nie wyrywa włosów, a po dłuższej chwili czuć przyjemne, delikatne mrowienie skóry. Po kilku tygodniach regularnych masaży widzę wysyp baby hair!

Super

Rzeczywiście fantastyczny masażer. Doświadczona moimi przygodami z włosami, dziś już wiem, że masaże skóry głowy mają zbawienny wpływ. Nie dość, że jest to przyjemne, to rzeczywiście pobudza krążenie, pomaga w pozbywaniu się zanieczyszczeń oraz przy odpowiedniej kuracji przyśpiesza porost włosów.
Masażer jest bardzo przyjemny dla skóry głowy, nie podrażnia. Czego najbardziej się bałam to tego, że obrotowe kuleczki będą ciągnęły i rwały włosy. Nic bardziej mylnego! Nic się nie wplątuje, bez względu na to w jakim kierunku masujemy skórę głowy.
Rączka jest poręczna, zgrabna, dobrze się trzyma i masuje każdą część głowy.
Za taką cenę (kupiłam w promocji w Rossmanie za 11,99zł) to śmiało mogę powiedzieć, że jest to rewelacyjny produkt.

Rewelacyjny produkt

Masażer do skóry głowy kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii koleżanek. Od dłuższego czasu borykam się z wypadaniem włosów. Stosuję wiele produktów wspomagających wzrost włosów. Jednak dopiero kiedy zaczęłam używać masażera do skóry głowy marki Ewa Schmitt wraz z produktami wspomagającymi wzrost włosów zauważyłam namacalne efekty. W miejscach przerzedzenia włosów zaczęły pojawiać się baby hair.
Masaż skóry sprawił, że poprawiło się ukrwienie skóry, co wpłynęło nie tylko na porost włosów, ale także na ich ogólną kondycję.
Dodatkowym atutem masażera jest skuteczne rozluźnienie napięcia skóry głowy. Po masażu odczuwa się odprężenie.
Produkt wykonany jest z tworzywa a na końcówkach posiada metalowe kuleczki.
Masażer w regularnej cenie kosztuje 14,99zł, jednak często można go kupić w cenie promocyjnej za ok. 12zł.
Cena produktu jest niska a efekty zgodne z opisem producenta.
Produkt jest lekki i bardzo poręczny, dzięki czemu wykonywanie masażu jest łatwe.

Ukochany gadżet! :D

Polecam go każdemu, kto regularnie wykonuje masaż skóry głowy. Sprawdzi się on zarówno przy aplikacji wcierek, jak i masażu na sucho - wiadomo, już samo pobudzanie krążenia to cud dla porostu włosów. ;) Nie wcina mi włosów, nie pląta, chociaż logiczne, że jak się szura bez sensu gwałtownie od czoła do karku to się włosy splątają. xD Ja miałam największy problem z wmasowywaniem wcierek na linii włosów na czole i przy skroniach, było mi to niewygodne a z tym masażerem to czysty relax, gdyby ktoś mi masował nim głowę to mogłabym usnąć. Jest dla mnie lepszy tez pod tym względem, że jednak palce mają obszerniejsze opuszki i były zdolne szorować po włosach, co nie jest pożądane. Tutaj mam uczucie, że kuleczki suną po skórze i to gładziutko, nie ścieram sobie przy tym obecnych baby hairów.
Super gadżet dla każdej włosomaniaczki. Taniutki - dałam za niego ok 14zł na w Rossmanie. Tak jak od ponad roku nie wyobrażam sobie życia bez wcierek tak i nie wyobrażam sobie życia bez wcierania tym masażerem.

Mój ulubiony gadżet włosowy!

Długo zwlekałam z zakupem masażera do skóry głowy. Myślałam, że może to chwilowa "moda". Początkowo planowałam zakup na AlieExpress, ale cieszę się, że sięgnęłam po masażer Ewa Schmitt dostępny w drogeriach Rossmann!

Masażera używam każdego wieczoru po aplikacji wcierki na skórę głowy. Pomaga on odpowiednio ją rozprowadzić i wmasować. Wcześniej robiłam to palcami, masaż nie był tak skuteczny i szybki.
Dodatkowo regularne masaże wpływają na ukrwienie skóry głowy, a to na szybszy wzrost włosów.

Masaż jest bardzo przyjemny, przynajmniej dla mnie. Uwielbiam dotykanie skóry głowy - bardzo mnie to rozluźnia, pozwala na chwilę uwolnić się od wszystkich zmartwień i problemów. Masaż możemy robić praktycznie wszędzie, oglądając telewizję, czytając książkę, leżąc itd.

Masażer ten jest bardzo solidnie wykonany. Plastik jest gruby, dobrze się go trzyma w dłoni. Metalowe kuleczki nie zacinają się, nie ciągną, nie wyrywają ani nie szarpią włosów, o co się bardzo obawiałam. Odkąd posiadam ten masażer, mogłabym masować moją skórę głowy przez cały czas!

Dla mnie obowiązkowy

Od kiedy kupiłem ten masażer zdecydowanie chętniej i regularniej aplikuję wcierki na skórę głowy. Pomijając to, że z masażerem czynność ta jest dużo łatwiejsza i nie tapirujemy tak włosów, to można się aż zamyślić i tak sobie masować skórę głowy 10,20,30 minut... bo po prostu jest on wygodny, poręczny, przyjemny. Same plusy :) Ja mój zawsze mam pod ręką razem z wcierką żeby nie zapominać. Zaznaczam "nie wiem czy kupię ponownie", bo raczej nie przewiduję aby ten egzemplarz miał mi się zepsuć, jest zdecydowanie porządnie wykonany

Świetny produkt!

Masażer to moje odkrycie!! Jest bardzo tani. Dzięki niemu łatwo można wprowadzać w skóre głowy różne wcierki, odżywki. Włosy są pobudzone do działania i otwierają się nowe komórki. Produkt to świetny relaks! Idealnie do wieczornej książki!

Przydatny masażer

Tani, wygodny, skuteczny - czego chcieć więcej? Regularny masaż poprawia mikrokrążenie, wzmacnia cebulki. Sprawia, że włosy mniej wypadają, są mocniejsze, szybciej rosną. Masażer nie wyrywa włosów, nie drapie.