Christian Dior, Miss Dior Cherie EDP

Christian Dior, Miss Dior Cherie EDP

Cena PLN 150.00

`Miss Dior Cherrie` jest reinterpretacją perfum `Miss Dior` z 1947 roku. Do roli współczesnej Miss Dior została wybrana Riley Keough, wnuczka Elvis`a Presley`a. Riley łączy urok dziewczęcej niewinności i otwartości z kobiecym temperamentem. Właśnie taki jest nowy zapach Dior`a: dla młodej, eleganckiej kobiety, pełnej radości i energii.

Nuty zapachowe
nuta głowy: liście truskawki, zielona mandarynka
nuta serca: fiołek, karmelowy popcorn, poziomkowy sorbet, różowy jaśmin
nuta bazy: świeża paczula, krystaliczne piżmo

Kocham ten zapach

To jest najpiękniejszy zapach jaki w życiu czułam. Zakochałam się w nim i muszę przyznać że został wybrany przez mężczyznę. Dostałam te perfumy na prezent i był to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam. Nigdy nie zmienię tego zapachu. Jest to śliczny głęboki zapach, słodki ale nie mdlący, ma w sobie to coś co podoba się innym. Czuję jakby ten zapach odzwierciedlał mnie z jednej strony delikatność a z drugiej strony niezwykła słodycz mieszana pewnością siebie. Nie do każdego ten zapach pasuje, ale jak dla mnie jest świetny.
Plusy:
-oczywiście prześliczny zapach
-trwałość, po całym dniu nadal czuć go na mojej skórze
-elegancka fiolka
Minusów nie zauważyłam żadnych...
Polecam psikać się nim za uszami i na szyi. I jeszcze muszę powiedzieć że ten zapach bardzo działa na mężczyzn... wszyscy komentują po spryskaniu się tym zapachem, że ślicznie pachnę. To tak na zachętę, po na prawdę polecam go wszystkim kobietom.Używam tego produktu od: pół roku

Cudowny!

Zapach urzekl mnie po pierwszym tescie. Ma w sobie cos pociagajacego cos dziewczecego a jednoczesnie kobiecego. Jest seksowny. Nie jest to slodziak, nie jest mdlacy i duszacy, bo takie zapachy z reguly omijam.Koniecznie musze miec swoja buteleczke i za kazdym razem marudze o nim mezowi;), ale musze poczekac, az moja kolekcja troche stopnieje:)

Używam tego produktu od:niestety tylko testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Truskaweczki!

Uwielbiam ten zapach!!! Jest slodki,ale nie mdly,nie jest duszacy. Bardzo dlugo utrzymuje swoja trwalosc. Nadaje sie glowie na wiosne i lato,ale i zima potrafi oslodzic zimne dni. Na pewno kupie go jeszcze. Bardzo polecam!!! Jest kobiecy i szczegolny! Jesli raz sie go powacha-to uwodzi! Używam tego produktu od: grudnia 2008

cudo!

Zakochałam się juz w samym opisie perfum i słodkiej buteleczce. Dostałam 30ml EDP od chłopaka i jestem nimi absolutnie zauroczona.

Zapach? Słodki ale od razu trzeba zaznaczyć ze ma w sobię głębię i tajeminczość charakterystyczną dla prawdziwych, drogich perfum. Ładnie się rozwija - faktycznie czuć truskawki ale podbiajane przez inne nuty które już trudniej zdefinoiwać. Najbliższe byłyby określenia: zauroczenie, niewinność, flirt, dziewczęcość. Jest pełen słońca i słodyczy. Zapach jest niewinny ale jednak zalotny. Bardzo popoba się panom ;)

No i własnie... ja jestem średniego wzrostu, szczupłą blondynką i czuje się w tym zapachu idealnie. Do ognistej brunetki może juz nie pasować ale to tylko moje zdanie ;)

Trwałość jednak nie taka znowu imponująca. Spodziewałam sie że za taką cene i marke zapach będzie czuć nawet po całym dniu. Jednak już po 2h intensywności przyczaja się bardzo blisko skóry.

Odejmuje jedną * za opakowanie bo non stop odpada mi kokardka.Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:...