E.L.F. Cosmetics, Complexion Perfection

E.L.F. Cosmetics, Complexion Perfection

Pojemność 12,3 g

Puder do twarzy, który ma za zadanie ukryć niedoskonałości skóry oraz wyrównać jej koloryt. Ukrywa zaczerwienienia, ożywia koloryt, likwiduje oznaki zmęczenia- wszystko w jednym. Puder ma również właściwości matujące.

matujące, rozświetlające, utrwalające
prasowany
Krycie
lekkie

Zużyłam do zera

Uwielbiałam ten produkt, zużyłam go w końcu całkiem niedawno, dojechałam do zera, do gołej blaszki. Produkt niskobudżetowy, ale za to jak dla mnie spełniający swoje zadanie znacznie lepiej niż nie jeden tego typu puder z górnej półki. Używając tego produktu należy pamiętać żeby pomieszać ze sobą całą paletkę - tylko wówczas osiągniemy założony efekt. Ten puder świetnie wyrównywał koloryt skóry, ładnie korygował nierówności i niedoskonałości. Tworzył na buzi aksamitne, satynowe, lekko świetliste wykończenie, buzia wyglądała na wypoczętą. Niestety nie jest to produkt o dużym kryciu, więc jeżeli ktoś potrzebuje silnego krycia to należy zastosować ten produkt jako wykończeniowy - na właściwy puder. Brakuje na rynku tego typu produktów tak dobrej jakości. Opakowanie bardzo wygodne, świetnie mieści się w kosmetyczne, dobrze zamyka, posiada praktyczne lusterko.

Mam do niego sentyment

Jest to mój pierwszy puder, więc mam do niego ogromny sentyment. Chociaż przez lato się dla mnie nie nadawał bo strasznie wybielał twarz, natomiast na te \'bezsłoneczne\' miesiące był w porządku.

+ cena
+ wydajność
+ łatwa aplikacja
+ utrzymuje się na twarzy
+ bardzo dobrze maskuje niedoskonałości

- wybiela nieco twarz

Używam tego produktu od: używałam go przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

...chyba ze w duzej promocji

-slaby przelicznik wydajnosci do ceny 19zl kupilam 3 pudry z tej serii + rozswietlacz ,ktory z okazal sie zwyklym bielacym pudrem a moglam miec dobry sypki duzy puder
- produkt jak mąka , nie matuje cos tam robi,niby mozaika ale niewiadomo do konca co ,nie zapycha ale czy czy tez matuje ! slabo utrwalal korektor pod oczami
+na pewno jest odpowieni kolorystycznie dla bladych osob i nei szkodzi skorze
ogolnie lubie roze czy kredki z firmy elf ale ten produkt omijala bede z daleka

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Jestem na tak.

Był to jeden z moich pierwszych pudrów, więc mam do niego sentyment ;) Kupiłam go za ok. 14 zł, po przeczytaniu wielu recenzji na jego temat. Puder bardzo dobrze matuje i ukrywa przebarwienia skóry, jedno opakowanie służyło mi przez około pół roku. Ale jestem z niego bardzo zadowolona i nie żałuję że go kupiłam. Nie wybiela twarzy ale wyrównuje koloryt cery.
Zielony i żółty kolor odpowiada za wyrównywanie odcieni czerwonych, różowy maskuje odcienie szarości, a niebieski zakrywa odcienie pomarańczowe.
Jedyne co mnie denerwowało to, to że kiedy już dotknęłam dna w opakowaniu, kawałki pudru przestawały się trzymać opakowania i tak mi \'latały\' po całym opakowaniu. Kupiłam dwa razy ten puder i dwa razy tak mi się stało, chociaż nie wiem może to moja wina. Ale ogólnie puder jest bardzo dobry i dobrze matujący :)

Używam tego produktu od: jedno opakowanie używałam przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: skończone dwa opakowania

Jeden z moich kwc

Puder ten zakupilam na allegro za jakies 19 zl:) Wiec cena naprawde bardzo niziutka.Mimo ze zwykle nie jestem wierna jednemu purdrowi i czasami codziennie nakladam na twarz cos innego to majac to cudo uzywalam go skrupulatnie dzien w dzien az do ostatniej okruszynki:D Puder skladal sie z 4 odcieni ktorych teoretycznie nie bylo widac na twarzy-ale za to wspaniale korygowaly moje wszystkie zaczerwienienia,pajaczki i zylki;) Twarz idealnie ujednolicona.Puder mial cudowna aksamitna konsystencje,nigdy nie narobil mi zadnych plackow ani nie podkreslil suchych skorek!Swietnie matuje skore bez sztucznego efektu i to na caly dzien:) Nigdy po nim nie wyszly mi zadne niespodzianki.Podoba mi sie rowniez poreczne opakowanie z praktycznym duzym lusterkiem przy ktorym nie raz zdazylo mi sie robic makijaz.Puder starczyl mi na jakies pol roku uzywania dzien w dzien:) Tesknie za nim.Zaden mu dotad nie dorownal i chyba skusze sie ponownie:) Polecam!

Używam tego produktu od: mialam go ok pol roku

OK

Kupiłam go pod wpływem pozytywnych recenzji na wizażu i tym razem nie jestem rozczarowana. Puder bardzo dobrze matuje, a dzięki transparentnemu kolorowi nie muszę się obawiać, ze okaże się za ciemny dla mojej karnacji. Wydajność niestety na minus; starczył mi na ok 3 miesiące regularnego stosowania, co w moim przypadku jest bardzo słabym wynikiem. No i cera również stosunkowo szybko się do niego przyzwyczaja, przez co traci swoje matujące właściwości, stąd trzeba go odstawić na jakiś czas. Cena raczej na plus, ale trzeba się liczyć z doliczeniem kosztów przesyłki, bo ciężko go zdobyć inaczej niż przez Internet.

Totalne rozczarowanie

Skusiłam się na ten produkt ze względu na dziewczyny z YT, które tak zachwalały ten puder.
Tak więc jakie było moje rozczarowanie gdy mój świeżo sprowadzony z USA puder okazał się TOTALNĄ KLAPĄ.

Mam cerę mieszaną, skłonną do pobłyskiwania w strefie T, do tego zawsze lekko zaczerwienione policzki.
Liczyłam że to zachwalane cudo będzie wkońcu moim wybawieniem. No ale tak się nie stało.

Nie zauważyłam żadej z obietnic, którę gwarantował mi producent tego specyfiku.
Sam produkt na twarzy wygląda jak mąka, która nijak nie chce stopić się z makijażem.
Nie matowi.
O wyrównaniu kolorytu nawet nie było mowy.
Nie wspominając już o tym, że jest EKSTREMALNIE MAŁO wydajny.
Użyłam go może z 3 razy i już było widać denko.
Nie polecam, jest to wielki bubel.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

zdecydowanie NIE

"Ma ukryc niedoskonałości skóry oraz wyrównac jej koloryt".... producent chyba miał świetny,a zarazem złośliwy humorek, tworząc opis tego produktu. Ten puder daje raczej efekt "wybielonej" skóry (nałożony w umiarze). Zawiera w sobie 4 kolory , które różnią się od siebie tylko i wyłącznie w opakowaniu. Po wypróbowaniu każdego osobno, wyglądają identycznie.
Czy matuje? - może i tak, ale większą zasługę ma w moim przypadku pielęgnacja skóry niż właściwości tego pudru.
Konsystencja- lekko kredowata, nie podoba mi się.
Produkt dosyc szybko się zużywa - co w tym przypadku działa na plus.
Jest tani- kolejny plus.
Opakowanie- niestety zamknięcie szybko się "wyrabia" , zaletą jest całkiem spore lusterko, opakowanie do złudzenia przypomina imitację Narsa , ale czy udaną to już kwestia gustu
Dostępnośc- chyba tylko przez Internet
Kolorystyka- dostępne 3 odcienie - już pod nową nazwą Tone Correcting Powder (cool- który opisuję, warm i shimmer)
- plusem jest brak dodakowych aplikatorów do pudru, które tylko niepotrzebnie zajmują miejsce
- na całe szczęście nie zapycha mi porów

Nie sprawdził się (jak większośc produktów z tej firmy).

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Dobry.

Puder jest faktycznie transparentny, tylko trzeba go nałożyć odpowiednim dużym pędzlem. Delikatnie matuje i ujednolica koloryt cery. Co najważniejsze, nie zapycha cery. Opakowanie jest duże i solidne. Lusterko również konkretnych rozmiarów :)
Nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia, chyba, że nosimy ze sobą pędzel. Utrzymuje się na twarzy kilka godzin. Wieczorem w zasadzie nie ma po nim śladu.
Odpowiedni dla cery niewymagającej, bez wielu niedoskonałości do ukrycia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Świetny

Puder jest jednym z moich ulubionych!
Ładnie matuje i wyrównuje koloryt skóry, tak wiec spełnia swoją rolę.
Opakowanie jest praktycznie i starcza na długo, jego zaletą jest również cena. :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobry

+ ukrywa niedoskonałości i delikatnie wyrównuje koloryt
+ matuje na jakiś czas
+ buzia po nim ładnie wygląda
+ przyjemnie się do stosuje
+ nie kruszy się
+ solidne opakowanie
+ lusterko!
+ tani, jest do bardzo dużo, a przez to...
+ ...wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nie dla mnie

Kupiłam zachęcona ciekawą formą pudru.
Niestety nie polecam dla cer mieszanych.

Plusy:
- ciekawa kolorystyka
- mocne, praktyczne i trwałe opakowanie z lusterkiem
- niska cena

Minusy:
- bieli twarz
- bardzo grubo zmielony co jest widoczne na twarzy
- owszem matuje ale jest to bardzo płaski mat, twarz wygląda niezdrowo i ziemisto
- u mnie zapycha pory
- bardzo pyli i osypuje się na ubrania
- nie zużywa się równomiernie
- mało wydajny

Ogólnie puder potraktowałam jako ciekawostkę i więcej do niego nie wrócę.