L`Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

L`Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

Specjaliści z L'Oréal Paris zaprojektowali puder Infallible Prestige Powder , który pomaga zachować nienaganny i długotrwały makijaż.
Ukrywa wszystkie niedoskonałości na powierzchni skóry i nadaje jej jednolitą teksturę. Puder na twarzy utrzyma się przez długie godziny i nie wymaga częstych poprawek.

Idealny do poprawek

Puder jest w bardzo ładnym i solidnym opakowaniu z lusterkiem, dołączona gabeczka dobrze sprawdza się do poprawek w ciągu dnia. Nawet gdy mamy słabszy podkład i gdzieś nam zjedzie jesteśmy w stanie uratować sytuację z tym pudrem. Ładnie kryje, nie wiem jak z utrzymaniem matu, ponieważ nie stosuję go na całą twarz do utrwalania makijażu. Jeżeli jest w cenie promocyjnej to polecam wypróbować.
Jest bardzo wydajny, mam gdzieś ponad pół roku i kompletnie nie widać zużycia. Jest zawsze w torebce jako koło ratunkowe :)

Dobry puder

Puder kupiłam niedawno skuszona cena-20zl. Super się sprawdził bo dobrze matuje i nie zostawia skórek. Odcien tez dobrałam dobry. Wcześniej używałam jako kompakt bez podkładu a teraz używam na podkład jako puder wykańczający i tez się sprawdza. Polecam bo warto!

uwielbiam go!

Potrzebowałam pudru, który mogłabym wrzucić do torebki i poprawić makijaż w ciągu dnia, wybór padł właśnie na ten produkt i jestem naprawdę zadowolona!
Daje efekt pięknego matu i wygładzenia, w ciągu dnia w łatwy sposób można poprawić nim makijaż.
Ma piękne opakowanie, z dużym lusterkiem i fajną gąbeczką. Jego odcienie są neutralne, ani zbyt różowe, ani zbyt żółte.
Cena regularna jest bardzo wysoka, ale podczas promocji można kupić go w fajnej cenie.
Jest to najlepszy puder prasowany jakiego używałam.

Uwielbiam

Skusiła mnie marka i opakowanie. I moja intuicja miała słuszność bo opakowanie to SZTOS! U mnie w torebce bardzo dobrze się sprawdza. Do tego robi WOW gdy się je wyciąga przypudrować nosek. Tak szczerze to wystarczy raz! I potem można z lusterka korzystać żeby mieć go w ręce no lusterko jest też genialne. Nałożenie nie jest wg mnie zbyt precyzyjne. Ale nie zrobimy sobie krzywdy. Po nałożeniu nadmiar najlepiej usunąć pędzlem, którego nie noszę w torbie, zatem potrzebują chusteczki. Kolor fajnie się stapia z KAŻDYM podkładem kremem bb czy cc. A wygląda obłędnie! Photoshop to pikuś ! Piękna gładka tafla. Jest długotrwały. Daje mocny mat! Nie nadaje się pod oczy.

Ładne wykończenie makijażu

Puder odkryłam dzięki promocji Rossmanna, w cenie regularnej na pewno bym go nie kupiła, ale za 35 zł skusiłam się. Puder jest świetny. Opakowanie już wielokrotnie było tu chwalone, ja również je lubię. Nie dość, że eleganckie, niebanalne to również wygodne i solidne. Posiadam najjaśniejszy odcień, który jest idealny dla jasnej cery o różowym zabarwieniu. Największą zaletą pudru jest dobre krycie a co za tym idzie wyrównanie koloru skóry. Puder ładnie utrwala makijaż, stapia się ze skórą, a przy tym nie jest specjalnie ciężki. Matuje całkiem całkiem, chociaż nie perfekcyjnie. Jego aplikacja na skórę jest wygodna, powiedziałabym nawet, że sprawia mi przyjemność. Dołączona gąbeczka mi odpowiada, mogę nią precyzyjnie nałożyć kosmetyk. Puder pod względem wydajności wypada przeciętnie, mam wrażenie, że szybko go ubywa. Liczę na to, że wkrótce będzie można go kupić również w innych drogeriach, nie tylko w wybranych Rossmannach.

Fajny!

Podkład dorwałam na promocji w Rossmannie i nie żałuję zakupu. Nie ukrywam, że przyciągnął mój wzrok pięknym opakowaniem, który jednocześnie jest bardzo eleganckie. W środku znajduje się duże lusterko, które jest dodatkowym atutem. Opakowanie na 5. Sam kosmetyk jest idealnym wykończeniem makijażu. Matowi skórę i pozostawia ją naturalną. Jedynie mogłabym się przyczepić do trwałości. Producent obiecuje, długotrwały efekt. W moim przypadku jest on normalny, nic nadzwyczajnego. Jednak w całokształcie jeden, wielki plus.

Zalety:
- opakowanie,
- matowanie skóry,
- naturalny efekt,
- dostępność.

Wady:
- nie działa długo jak obiecuje producent,
- cena.

Fajny produkt.

Jestem posiadaczką skóry mieszanej i lubię używać tego produktu jedynie na krem gdy robię lekki make up no make up. Ma dosyć fajne krycie jak na puder. W połączeniu z kremem wygląda dosyć naturalnie i w porządku matowi twarz, jednak w ciągu dnia niezbędne są poprawki. Gdy próbowałam go z podkładami moja twarz wyglądała ciężko, zbyt pudrowo i trochę robił maskę. Dodatkowo przyciemniał mi kolor fluidu gdyż jestem bardzo blada.
Opakowanie jest świetne i jest to mój ulubieniec jeśli chodzi o kosmetyki do torebki. Lusterko jest bardzo dobrej jakości. Prawdopodobnie kupię go ponownie.

Bardzo dobry mat i krycie!

Puder bardzo dobrze matuje. Krycie oceniam na 10/10. Trwałość również 10/10. Idąc na imprezę nie musiałam w trakcie robić żadnych poprawek. Po prostu Cudo!

Super produkt

Jak dla mnie super! Puder kupiłam w rossmanie na promocji,skusiło mnie jego piekne opakowanie i wnętrze z dużum lustereczkiem.Ogólnie jest bardzo dobrej jakości produktem do zmatowienia i krycia,nie powoduje żadnych plam,dobrze stapia sie z podkładem i jest delikatny,nie zapycha i nie powoduje ciężkości na twarzy.

puder

Witam jest to bardzo dobry matujący puder ,dobrze kryjący nie robiący plam na twarzy bardzo długo sie utrzymuję i jestem z niego zadowolona. konsystencja jego jest idealna dla mnie 10 na 10 :)

polecam

Pokochałam ten puder od pierwszego użycia, już dawno żaden kosmetyk mnie tak nie zachwycił jak ten oto puder. Po pierwsze opakowanie wygląda bardzo elegancko, opcja z lusterkiem na wielki plus, ponieważ puder można zabrać zawsze ze sobą i nie trzeba nosić dodatkowo lusterka. Puder aplikuje za pomocą pędzla, bo jest mi tak zdecydowanie wygodniej, ale gabeczka nie jest zła. Puder nie brudzi ubrań, nie sypie się tak mocno jak inne pudry, kolor zdecydowanie strzał w 10. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ świetnie matowi skórę, długo utrzymuje się na skórze i utrwala makijaż. Cudo!

Polubiliśmy się ;)

Puder otrzymałam w ramach testów kosmetyków L'Oreal. Byłam go bardzo ciekawa i cieszę się, że mogłam go przetestować.

Odcień jaki dostałam to 160 Sand Beige. Troszkę się go obawiałam, ale niepotrzebnie bo nie jest wcale ciemny.

Opakowanie jest naprawdę ładne, eleganckie i solidne. Puder upadł mi na podłogę i nie dość, że pudełko nie pękło, lusterko było całe, to jeszcze puder został na swoim miejscu! Więc ogromny plus dla firmy. W środku oprócz pudru, jest właśnie wspomniane wyżej lusterko oraz silikonowa gąbeczka. Jeżeli o nią chodzi, to dla mnie raczej mało przydatna. Do pudru zawsze używam pędzla.
Co do samego pudru. Jest on bardzo aksamitny i wydajny. Nie pyli się za mocno, pięknie wygładza buźkę nie podkreślając zmarszczek, porów, czy skórek. Matuje twarz na dłużej niż pudry, których używałam do tej pory. Może nie jest to cały dzień, ale zdecydowanie dłużej wytrzymuje na mojej tłustej cerze. Nie wiem, czy dałabym za niego normalna cenę, ale myślę, że warto się na niego skusić na promocjach.