Bourjois, Healthy Mix, Anticerne Correcteur [Correcting Concealer] (Korektor pod oczy (stara wersja))

Stworzony do walki z cieniami pod oczami. Dodaje skórze blasku i usuwa oznaki zmęczenia. Formuła korektora została wzbogacona o upiększające wyciągi z owoców:
- morela: rozświetla i rozjaśnia,
- malina: aktywuje mikro-cyrkulację,
- melon: nawilża.
Dostępny w trzech odcieniach.

niewygodny w aplikowaniu, ale dobry

Kupiłam ten korektor dawno temu w promocyjnej cenie i okazał się całkiem znośny.
Opakowanie to tubka, z której wyciskamy dość rzadki kosmetyk. Taka forma niezbyt mi pasuje, bo często zdarzało mi się wycisnąć za dużo i niemal za każdym razem miałam brudne ręce od produktu. Gdyby zmieniło się opakowanie z niezmienną formułą, byłoby idealnie.
Jeśli chodzi o samo działanie, to jestem zadowolona. Jest to korektor, który fajnie rozjaśnia i rozświetla skórę pod oczami, nadaje się też na inne partie twarzy. Używałam go na czoło, nad usta i wkoło nosa, aby pozbyć się zaczerwienień. Na cienie pod oczami (moje zawsze są umiarkowane) także daje radę. Adaptuje się z odcieniem skóry i wtapia się w nią. Szybko zasycha, więc trzeba pracować z pośpiechem.
Czy kupię ponownie? W takim opakowaniu zdecydowanie nie, bo jest tragiczne, ale w innym jak najbardziej.

Był w porządku

Korektor miał jasny, ładny żółty kolorek. Łatwo się aplikował i miał cudny zapach. Nie wchodził w zmarszczki, ładnie rozświetlał okolice pod oczami i ukrył oznaki zmęczenia. Krycie miał całkiem w porządku, ale na pewno nie byłoby ono satysfakcjonujące dla osób, które borykają się z dużymi cieniami pod oczami. Nie wchodził w zmarszczki i wytrzymywał cały dzień.

bez szału

Lekki korektor w ładnym żółtym kolorze na delikatne zasinienia pod oczami, odrobinę rozjaśnia ten obszar, nie przesusza. Trzeba z nim uważać, bo potrafi wejść w zmarszczki. Na zakrycie niedoskonałości na twarzy się nie nadaje z powodu zbyt delikatnego krycia. Jest po prostu poprawny, ale nie za ta cenę.

Godny polecenia

Udało mi się kupić ten produkt na dużej przecenie podczas zmieniania go na nową wersję i spowodował u mnie niemały zachwyt. Wygodne opakowanie pozwalające na zużycie produktu w całości. Całkiem duże krycie, nie powodując przy tym wysuszeń, a o dziwo dając ładny wygląd skóry pod oczami. Trwały, nie zbierał się w zmarszczkach. Nie zauważyłam u niego żadnych wad, a spowodował jedynie to, że jestem chętna zobaczyć jak spisuje się nowa wersja.

nie sprawdził mi się

Kupiłam do kompletu z healthy mixem podkładem i pudrem matującym i jako jedyny produkt mi się nie sprawdził. Kolory zupełnie nie pasują do podkładów, są w innej tonacji a konsystencja jest zdecydowanie mniej przyjemna dla skóry. Korektor jest jakby suchy i tak też wygląda po oczami. u mnie oksydował w przeciwieństwie do podkładow. niestety nie zużyłam nawet połowy opakowania

nie widzę różnicy

W sensie nie widzę różnicy po użyciu produktu.
Posiadam korektor w najjaśniejszym dostepnym odcieniu - 51 light radiance.
Nie kryje moich zasinień pod oczami, a ponadto jest jakiś strasznie żółty.
Nic z tego nie będzie.

Nie kupię ponownie

Tak, jak podkład z tej serii jest moim
Ulubieńcem, tak korektor totalnie mnie nie powalił. Przeciętny produkt. Słabe krycie. Nie nadaje się ani pod oczy, ani na niedoskonałości. Używałam kilka razy z różnymi podkładami i nie zgrywa się z żadnym.
Więcej nie kupię. Rozczarowałam się.

nie sprawdził mi się

Myślałam ze sie ładnie bedzie zgrywał z podkładami z tej samej kolekcji ale niestety nie. Korektor nie ma powalającego krycia, u mnie ciemnieje więc ciężko dobrać odpowiedni odcień. Jest też jakby "suchy" po nałożeniu i w moim przypadku podkreśla zmarszczki których normalnie nie widać. Plusem jest to że ma świetne odcienie z żółtawymi podtonami.

Nie, nie, nie

Niewypał. Zarówno jeśli chodzi o kolor, jak i samo użytkowanie. Wysusza mi skórę pod oczami, nie zakrywa cieni tak jakbym chciała a aplikacja go jest bardzo uciążliwa. Zdecydowanie wolę wersje z aplikatorami. Za taką cenę spodziewałabym się lepszej jakości. Zużylam do połowy i porzucę niestety...

ładnie rozświetla

Kretor mimo niewygodnej tubki, z której częstowylatuje za dużo produktu jest bardzo pozytywnym moim zaskoczeniem. ma ładne krycie, średnie w kierunku do mocnego. Ładnie rozświetla okolice pod okiem i maskuje przebrawienia oraz efekt niewyspania.

Jest świetny

Niby weszła już nowa wersja tego korektora, ale uważam, że ta była znacznie lepsza. Jest on mocno kryjący a do tego ładnie rozświetla. Jednak trwałość to zaledwie kilka godzin. Produkt jest za to bardzo wydajny. Cena niestety była za wysoka.

Stara wersja - dla mnie ideał

Bardzo lubiłam starą wersję korektora Healthy Mix, sprawdzał się u mnie naprawdę rewelacyjnie i żałuję, że formuła uległa zmianie. Zanim zniknął z Rossmanna, udało mi się kupić kilka opakowań w atrakcyjnej cenie. Aktualnie używam nowej wersji, która nie spełnia moich wszystkich oczekiwań.