Bourjois, Healthy Mix Anti-fatigue Concealer with Vitamin Mix (Korektor pod oczy (stara wersja))

Średnia ocena: 3.49/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 7,5 ml

Nowy korektor Healthy Mix z masą perłową przykrywa cienie i opuchliznę pod oczami. Występuje w 3 odcieniach pełnych blasku. Bardzo lekka formuła, idealnie łączy się ze skórą, by efekt był jeszcze bardziej naturalny.

pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
we fluidzie
hipoalergiczna

Bez szału...

Korektor dla skóry raczej bez problemów typu pierwsze zmarszczki mimiczne. Krycie delikatne, nie wysusza skóry, nie roluje się, ma lekką formułę. Kupiłam odcień najjaśniejszy - wypada dość ciemno w porównaniu do innych korektorów, ale na szczęście ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Co do opakowaniea - jest beznadziejne. Buteleczka uniemożliwia wykorzystanie produktu w całości i wyrzucając go pozbywa się sporej ilości korektora. Marketing - co by kupić kolejny szybciej.

Polecam osobom z suchą skórą pod oczami

Uwielbiam ten korektor, jest delikatny a zarazem bardzo kryjący. Niby producent zapewnia że chodzi tu o delikatne krycie i nawilżenie a ja uważam, że jest to najtrwalszy podkład z możliwych. Cena w drogeriach internetowych dosyć niska. W dodatku bardzo dobrze się wchłania. Korektor ma wygodny aplikator, który świetnie sprawdza się na skórze. Oprócz tego zakrywa siniaki i wszelkie zaczerwienienia na skórze.

Uwielbiam stosować ten korektor. Zawsze uważałam, że to jeden z lepszych drogeryjnych korektorów. Polecam kupić odcień jaśniejszy niż skóra.

Bardzo dobry, ale...

Niby wszystko ok... ale wciąż mam do niego mieszane uczucia...
Kupiłam kolor 52 medium do zamaskowania cieni pod oczami, z którymi zmagam się całe życie. Odcień w porządku, krycie też, ale zdecydowanie brakuje mi nawilżenia delikatnej skóry wokół oczu. Mam wrażenie, że produkt nawet bardziej wysusza te okolice, przez co po nałożeniu i utrwaleniu pudrem, zmarszczki wokół oczu stają się bardziej widoczne.

Przyzwoity

W porządku korektor, ładnie przykrywa cienie, nie wchodzi w załamania. Jest bardzo wydajny. Mógłby bardziej rozświetlać, ale ogólnie jest bardzo w porządku.

Bardzo przyjemny kosmetyk

Korektora używam od kilku tygodni. Krycie nie jest zbyt mocne więc ja używam go pod oczy. Podoba mi się efekt rozświetlenia i świeżości jaki daje. Jest lekki i nie obciąża. Jestem z niego bardzo zadowolona. Przypudrowany pozostaje na miejscu przez cały dzień.

Mega !

Świetny, lekki korektor pod oczy. Ładnie kryje i rozjaśnia cienie pod oczami. Nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. Nie podrażnia. Świetnie się zgrywa z podkładem z tej samej serii. Małe opakowanie można wrzucić do torebki i w razie potrzeby dołożyć produkt i doklepać nawet palcami.

korektor

fajny delikatny korektor ale tu slowo delikatny nie znaczy ze ten korektor nie kryje bo kryje i to calkiem przyzwoicie :) lubie jego konstysystencje kolor i to ze naprawde cudownie sie wtpia i nie robi efektu maski na twarzy wyglada pieknie i delikatnie

Nie warto

kolorów korektora nie ma dużo, ale są w porządku, są nawet jasne i neutralne. Korektor jest dosyć lekki na skórze, lekko rozświetla skórę, ale nie jest kryjący jak dla mnie na wystarczającym poziomie. Opakowanie jest poręczne chociaż po jakimś czasie może pęknąć zakrętka, a cena moim zdaniem jest zdecydowanie zbyt wysoka jak na tą jakość.

Mieszane uczucia

Korektor na początku wydawał się być dobry. Ma dobrą konsystencję,aplikator dość praktyczny. Niby zakrywał niedoskonałości i dobrze wyglądał pod oczami ale do czasu. Po dłuższej chwili noszenia bardzo się "ściągał "wyglądał nie świeżo i tworzył dziwną strukturę. Kolor też ulegał zmianie,trochę żółty ale minimalnie. Produkt też niekiedy prezentował się nieco lepiej. Nie wiem od czego to zależy. Myślę, że też od podkładu ale mimo to nie powinno się tak dziać. Ale faktem jest to, że nie kupię go już więcej

Mocno przecięty, gorszy niż Always Fabulous

Korektor kupiłam już dawno temu, ale niezbyt często po niego sięgam. Mam kolor najjaśniejszy jaki można u nas dostać, czyli 49. Te wcześniejsze kolory, że niby light 51 wcale nie są jasne, więc czekałam, aż wypuszczą coś naprawdę jasnego.
Do tej pory miałam dwa korektory z Bourjois: Always Fabulous i Radiance Reveal, z czego ten drugi był w takim samym opakowaniu co HM, zaś AF trochę "chudszy" i wyższy.
W sumie nie tylko opakowanie jest podobne do RR - poziom krycia tak samo kiepski - można powiedzieć, że średni, ale dla mnie i moje cienie nieco za słaby. Co prawda korektory wyglądają całkiem ładnie pod oczami, ale nie są całkiem zastygające, może tylko trochę, trzeba przypudrować, żeby nie powchodziły w zmarszczki. RR był nieco bardziej pomarańczowy, Healthy Mix jest zaś całkiem neutralny po rozblendowaniu, choć na swatchu trochę jakby żółtawo-brzoskwiniowy, bo mi względnie nie przeszkadza, bo fajnie ożywia spojrzenie. W sumie HM ma nieco lepsze krycie, no ale jak dla mnie to nieco za lekkie. Troszkę też w ciągu dnia jakby traci na intensywności, wieczorem moje sine miejsca są niemal odsłonięte. Na plus konsystencja - dość kremowa i przyjazna gąbce, i nie jest to mur-beton, który by postarzał, ale jakoś nie ciągnie mnie do niego, zmęczę, ale tylko jak się porządnie wyśpię ;)

Zdecydowanie dobry korektor

Podoba mi się i konsystencja i krycie . Dobry też aplikator nie za duży, nie za mały .
Cena jednak trochę za wysoka dlatego nie wracam do niego zbyt często jednak w całej opini jest w porządku.

Szału nie ma..

Legendarna seria healthymix..
Korektor nie powala efektem na skórze. Niestety słabo kryje, konsystencja wodnista. Bez przypudrowania wchodzi w zmarszczki. Dla osób, ktore oczekują delikatnego efektu pewnie będzie ok.