Wibo, Color Shine Eyeshadow (Zestaw rozświetlających cieni do powiek)

Wibo, Color Shine Eyeshadow (Zestaw rozświetlających cieni do powiek)

Cena PLN 10.00

Zestaw aż 9 niesamowitych kolorów cieni w eleganckiej kasetce z lusterkiem i aplikatorem w dwóch zestawach kolorystycznych. Cienie o jedwabiście gładkiej i trwałej fakturze. Rozświetlają makijaż nadając mu wyjątkowy charakter.

kiepskie

jedyną zaletą tych cieni jest ich wygląd, ładne opakowanie i ładne kolory,
ale cienie są ładne tylko w opakowaniu,
sypią się, dają nieciekawy efekt na powiece, a na dodatek podrażniają oczy, to był zdecydowanie nieudany zakup,
odradzam

Używam tego produktu od: paru razy, bo uczulają
Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

watro wypróbować

Cienie na ogół są bardzo tanie, a więc watro je wypróbować. :)

(+)cena
(+)wydajne
(+)ładne kolory
(+)łatwo się je aplikuje (nie polecam aplikatorów dołączonych do produktów, lepiej użyć swojego pędzelka)
(+)rozświetlają (takie mają zadanie)

(-)tandetne opakowanie
(-)niezbyt trwałe

Używam tego produktu od: listopad 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nawet nie w połowie

warto kupić

Posiadam paletkę z odcieniami m.in. brązów, fioletów, zieleni.

Plusy:
+ ładnie dobrane kolory
+ trwałe (z bazą Virtual trzymają się u mnie bardzo dobrze)
+ dobra pigmentacja (no może poza cieniem w kolorze jasnego fioletu, trzeba trochę nad nim popracować)
+ dobrze się nakładają, nie osypują
+ ciekawy pomysł z wysuwaną szufladką schowaną w pudełeczku z pacynkami i lusterkiem wewnątrz (pacynek nie używam, ale lusterko może się czasami przydać)
+ dobrze się rozcierają i łączą z innymi cieniemi
+ ładnie połyskują
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ niewysoka cena

Minusy:
- opakowanie szybko się niszczy, schodzą z niego napisy i wzorki

Podobają mi się szczególnie kolory w odcieniach jasnego brązu (które już zużyłam) i fioletu. Reszty używam sporadycznie.

Używam tego produktu od: 2 lata

nie,to nie to

Zacznę od tego,że na szybko przed imprezą szukałam jakiegoś cienia w koloże szmaragdowej zieleni,że nie było nic ciekawego w dwu,trzy-kolorowych paletkach,chwycilam tą z Wibo,ponieważ lubię ich produkty. Gdy im się później przyjrzalam cieszyłam się,że wziełam paltekę z tyloma kolorami bo ich odcienie mnie zachywciły (mam wersję z brązami,zieleniami,żółtym). Tu niestey skończyły się zachwyty. Cienie się osypują,śmierdzą wręcz. Kremowego rozświetlającego cienia wgl nie widać na powiece,pacynki się rozpadają a z opakowania już po krótkim czasie starła się farbą i wygląda jakbym je w ziemi trzymała. Więcej tego nie kupię

Dno

Skusiły mnie żywymi kolorami i niską ceną, jednak okazało się, że to 12 zł wyrzucone w błoto. Są to cienie, których po prostu nie da się nałożyć. Po pierwsze ciężko je nabrać na pędzelek (są jakieś takie zbite - nie wiem, jak to określić), po drugie, strasznie się obsypują, a po trzecie niezależnie od tego, ile warstw bym nie kładła, to i tak na oku ich nie widać (a już na pewno nie widać koloru, jeśli już to mamy efekt "brudnej" powieki). Być może dla nastolatek, które lekko chcą "pokolorować" oko jest to dobre rozwiązanie, ale z profesjonalnym, czy choćby przyzwoitym makijażem nie ma to nic wspólnego.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno kupione ponad rok temu, które nie zostało i nie zostanie zużyte

Produkt dośĆ dobry jak na taką cenę :)

Cienie są dobre, aczkolwiek po kilku godzinach od nałożenia zbierają się w załamaniach powiek.

Zalety:
-niska cena
-ładne kolory
-łatwo się je nakłada

Minusy:
-opakowanie, z którego schodzą napisy
-po kilku godzinach zbierają się w załamaniach powiek

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Nie są złe

U mnie z bazą virtual trzymają się świetnie, cały dzień. Kolory-jedne są nasycone inne delikatne perłowe, jak sądzę to zabieg celowy. Nie można spodziewać się nie wiadomo jakiego nasycenia kolorów, wyraźnie zostało napisane że są to cienie rozświetlające czyli w moim mniemaniu coś o delikatnym kolorze, połyskujące. Są świetne na lato (dla mnie) bo nie lubię mocnego makijażu o tej porze roku. Ogólnie oceniam na plus, nie wiem jak trzymają się bez bazy, choć domyślam się że słabo i stąd tyle negatywnych opinii.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

słabiochy, bladziochy...

Mam paletkę, której nie ma na zdjęciu-beże, brązy i fiolety i zieleń.
Używam tylko beżu i czasami brązu w kąciki. Dla mnie za bardzo brokatowe, tandetne. Pigmentacja prawie zerowa, czyli subtelna (jak ktoś woli delikatne makijaże to ok). Na bazie Hean trzymają się cały dzień. Osypują się i kiepsko rozcierają.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

złe ...

Paletka skusiła mnie ceną (12 zł). Cienie są zbyt błyszczące,mają słabą pigmentację,sypią się i krótko utrzymują się na oku ..Wyjątkiem jest taki mocno złoty cień który ma nawet dobrą pigmentację i nawet,nawet się trzyma..Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok

Szału nie ma

Kupiłam po studniówce siostry, kiedy robiąc jej make-up doszłam do wniosku, że mam za mało cieni.
Paletka była tania (11,99 zł) no i było aż 9 kolorów (i jest :D), więc pomyślałam, że to będzie dobry zakup.
Po wyjściu z Rossmanna w drodze do domu zobaczyłam, że cienie te mają ważność do 02.2012r.!!!!!!!
Wiem, mój błąd, że kupowałam je na szybko i tego nie sprawdziłam, ale z drugiej strony nie spodziewałam się czegoś takie tam....
No, ale skoro je mam to zużyje. Paletka wygląda nawet ok. Ciężko się ją trochę otwiera. A otwarcie tej szufladki z lusterkiem graniczy z cudem. No i mam tylko jeden aplikator zamiast dwóch...
Ogólnie źle nie jest. Moja paletka zawiera 2 odcienie zielonego, 2 odcienie złota, coś a\'la biały, srebrny, fioletowy no i 2 odcienie bordo.
Cienie stosuje na sucho do makijażu codziennego. Nie mam bazy do cieni. Bazą jest mi korektor ;)
Utrzymują się całe powiedzmy z 5 godzin, potem kolory trochę bledną. Pigmentacja według mnie jest średnia, mogłaby być lepsza. Oczywiście odcienie można stopniować, tzn ich intensywność. Cienie niestety strasznie się obsypują (szczególnie biały) i śmierdzą, jak takie stare babcine malowidła (można to zasługa ich przeterminowania?!:D).
Niestety są wydaje....

Ogólnie jak dla mnie do codziennego makijażu oka (nie od święta, że tak powiem) mogą być. Może z bazą lepiej by się trzymały.
Wykończę tą paletkę do końca i spróbuję czegoś nowego z długim terminem ważności ;)
Za tą cenę mogą być

Używam tego produktu od: około 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ok

Mieszane uczucia, ale nie jest źle mam paletkę 02

plusy:
+długo się trzymają, nawet cały dzień
+ładne kolory
+nie osypują się
+dobrze się łączą
+lusterko i aplikatory

minusy
-napigmentowanie zalezy od koloru
-koloryna powiece inne niż w opakowaniu
-wydajność
-beznadziejne opakowanie, ciężko sie otwiera i ściera się

zawiera kolory:
*beżowy-ładny, delikatny ok
*biały-najsłabsze ogniwo zestawu, ma jakieś różowe drobinki, najszybciej się zużywa i bardzo kruszy
*srebrno-szary-polubiłam go, takiego odcienia szukalam, ładnie się łaczy z czarnym i fioletami
*zielony- jest ok, moglby mieć bardziej zdecydowany kolor jak dla mnie
*czarny-dobry, nie mam zastrzeżeń
*fiolet jasny-najsłabiej napigmentwany i za jasny jak dla mnie
*złotooliwkowy-podoba mi się, pasuje do brązu
*ciemny brąz - lubię go, jest dobry
*fiolet ciemny- jak dla mnie mógłby być ciemniejszy ale nie jest zły :)

podsumowując nie żałuję, ale nie wiem czy jeszcze się skuszę, ale myślę, że za taką ceną warto spróbować

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: trochę 1, najbardziej zużyty biały cień bo jest jakoś sypki

Kiepskie

Cienie są kiepskiej jakości, chociaż nie są totalnie beznadziejne, łącze je z innymi ze względu na kolory, mam za dobre serce, by je wyrzucić póki nie skończy się data ważności ;) Mam zestaw 01:

+ aż 9 kolorów w jednym, małym opakowaniu
+ część cieni jest perłowych, część bardziej matowych
+ wydajne

- średnia pigmentacja
- średnia trwałość, cienie blakną i co najgorsze zbierają się w załamaniu powieki
- nie nadają się do nakładania na mokro, bo tworzą nieatrakcyjną skorupę, czego przyczyną jest zapewne ich kredowa konsystencja
- bardziej perłowe cienie wyglądają nieelegancko
- środkowy cień na początku miał kolor złoty, ale jak go użyłam złota powłoczka zniknęła i ukazał się zielony cień :(
- nieestetyczne opakowanie (zewnątrz, bo wewnątrz cienie się nie osypują), napisy się ścierają, lustereczko nieporęczne, a dołączony aplikator polecam od razu wyrzucić

Używam tego produktu od: ponad roku