Wibo, Color Shine Eyeshadow (Zestaw rozświetlających cieni do powiek)

Wibo, Color Shine Eyeshadow (Zestaw rozświetlających cieni do powiek)

Cena PLN 10.00

Zestaw aż 9 niesamowitych kolorów cieni w eleganckiej kasetce z lusterkiem i aplikatorem w dwóch zestawach kolorystycznych. Cienie o jedwabiście gładkiej i trwałej fakturze. Rozświetlają makijaż nadając mu wyjątkowy charakter.

zaskoczenie :)

Całkiem fajne cienie! Dawniej miałam raczej złe zdanie o kosmetykach Wibo ale teraz coraz milej mnie zaskakują :)

Cienie są dobrze napigmentowane, dają mocny kolor na powiece. Gładko się rozprowadzają, dobrze się nimi cieniuje oko:). Minimalnie się osypują, ale tak jak większość cieni, nie stanowi to dla mnie problemu. Jeśli chodzi o trwałość to też jest ok, nie rolują się, nie bledną, ja i tak stosuję na bazę, ale bez bazy wytrzymały prawie cały dzień. Cienie są dość miękkie i chyba nie będą super wydajne - po miesiącu nieregularnego malowania się widzę zauważalny ubytek w najczęściej używanych kolorkach. Nie są nie wydajne - porpostu nie starczą na dziesięciolecia jak inne cienie ;)

Ja mam paletkę 02, kolory cieni są ładne, da się nimi robić różnorodne makijaże. W mojej paletce są dwa odcienie zieleni, miedziane brązy, ładny średni fiolecik, biel opalizująca na róż i moje dwa ulubione: waniliowy beż i taki kawowy brąz. Można zrobic nimi makijaż dzienny jak i na wieczór.

Byłyby o wiele fajniejsze gdyby były matowe i perłowe, a nie tylko perła - ale to nie wada bo w końcu taka paletka miała być, to jedynie moja subiektywna opinia :)

***
A opakowanie cudne! Bardzo mi się podoba :) I małe lustereczko schowane w bocznej ściance z aplikatorami (nie używam ich bo wolę pędzle) jest urocze :D

Używam tego produktu od:nieregularnie od miesiąca czy dłużej

Prawda jest taka, że kupiłam je dla opakowania. Niesamowicie mocno przypadło mi do gustu. ;)
Cienie są trwałe, spokojnie wytrzymują 8 godzin (po powrocie do domu zmywam makijaż, więc nie wiem ile dokładnie). Niestety są dosyć słabo napigmetowane, ale dzięki temu możne je używać do pracy. Po użyciu na mokro kolory już są ładniejsze i dobre na wieczór. Nazwa jest słuszna, ponieważ zawiera słowo ozświetlające, co jest prawdą (szkoda, że nie przeczytałam tego przed zakupem). Ich największą wadą jest to, że lubię sobie wędrować do oczu, które robią się czerwone.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

uczulaja

Nietrafiony prezent. Cienie są słabo napigmentowane, osypują się, uczulają :(. Trwałość nijaka... bo jak mają się nie trzymać kiedy są takie blade? Jedyne zastosowanie - gdy chcę nadać połysku...strasznie się kruszą... no i jestem zawiedziona...

Zadziwiająco dobre

Nie spodziewałam się wiele po tych cieniach, po firmie Wibo, ale mile mnie zaskoczyła:) Dzień przed imprezą poszłam do Rossmana po jakieś nowe cienie i trafiłam na te, cena 10.99zł więc wzięłam i teraz nie żałuję. Trzymają się dośc długo, nakładam na podkład i zawsze przetrwają cała imprezkę:) Plusem jest również to, że mają przystępną cenę, jest ich aż 9, i są w pięknych kolorach:)