Nivea, Deodorant, Angel Star, Hot Crush Deo Spray (Antyperspirant w sprayu)

Nivea, Deodorant, Angel Star, Hot Crush Deo Spray (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant `Angel Star Hot Crush` ma ekscytujący i modny zapach, który gwarantuje pewność siebie i wzbudza zachwyt przyjaciółek i chłopaków.
Ma nowoczesną formułę bez dodatku alkoholu.
Zapewnia niezawodną 24 - godzinną ochronę przed poceniem i przykrym zapachem.
Na linię zapachową tego antyperspirantu składają się:
nuta głowy: mandarynka, cytryna, melon
nuta serca: róża, fiołek, jagoda, malina, truskawka, akcent wodny
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

HIT!

Były to moje ulubione antyperspiranty. Przecudownie pachniały, zapach był intensywny, niesamowicie przyjemny. Same w sobie nawet dobrze chroniły przed potem, nie podrażniały skóry i były tanie. Do tego śliczne i wygodne opakowanie. Szkoda, że je wycofali bo zapach był obłędny zarówno tego niebieskiego, jak i różowego, choć bardziej tęsknie za tym różowym. Ten dezodorant to zdecydowanie mój KWC.

dobry

Kupiłam go kilka razy.Ma ładny słodko-pudrowy zapach,który z czasem może męczyć.Raczej dla nastolatek.
Ma małą ,słodką,różową buteleczkę,więc nie zajmuje dużo miejsce,gdy chcemy go gdzieś ze sobą zabrać.
Wystarcza na ok.1,5 mies.Nie bieli pach używany z daleka.Nie zostawia pudrowej warstwy na skórze.
Przed potem chroni dobrze.Ja nie mam problemu z nadmierną potliwością,więc na okres wiosna,jesień,zima dla mnie ok.Na lato niestety nie,bo tu już chroni za słabo.Zapobiega brzydkiemu zapachowi.Czuć go przez wiele godzin (używanego tylko na skórę).
Nie podrażnia.,
Spróbować można.Mały to szybko się skończy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4 całe

Używałam go bardzo dawno temu i bardzo sobie chwaliłam, tak samo jak i wersję niebieską. Prawdopodobnie ten bardziej jednak mi się spodobał.
Działa. Tak. Jako jeden z nielicznych działa. Skuteczny, tani, poręczny, mały, wszędzie się zmieści, bardzo ładny zapach, cena okej. Chyba do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

całkiem dobry

miałam go dość dawno i nosiłam go ze sobą do szkoły,ze względu na małe opakowanie

+ zapach
+ delikatny
+ zapewnia ochronę przed potem
+ idealny do torebki

- słaba wydajność

Używam tego produktu od: ponad roku

ładny zapach, przeciętna jakość

Zapach jest przyjemny, dobry dla młodych dziewczyn. Mi takie zapachy potrafią czasem poprawić nastrój. Dobre jest to, że nie znika tuż po rozpyleniu.
Nie rozpyla sie z dużą ilością białego proszku, więc jest względnie bezpieczny dl czarnych ubrań.
Skuteczność przeciętna, mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od: Używałam półtora roku temu

No cóż..

Antyperspirant, to z niego żaden! Bardziej jako perfumkę bym go widziala, bo zapach ma piękny, ale w walce z potem nie pomaga! Może jest dobry dla młodych dziewczynek, które zbyt wielkiego problemu z potem nie mają, lecz generalnie nie jest to produkt, który spełnia moje oczekiwania. Jak na produkt Nivea, to jestem baardzo z niego zawiedziona!

Używam tego produktu od: 2lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Zero walki z potem :/

Kupiłam go raz i więcej tego nie zrobię :P

Plusy:
+ ładny zapach
+ nie podrażnia

I to tyle z plusów. Minusy:
- zapach wietrzeje bardzo szybko i nie ma po nim zupełnie śladu nawet po 20min wiec gdzie tu mowa o 24h?
- zupełnie nie walczy z potem, w tej kwestii tragedia, bo pociłam się przy jego użyciu 5 min po wyjściu z domu!!

Nie pamiętam jedynie, czy brudzi ubrania, bo używałam go dawno temu :P

Używam tego produktu od: używałam go 1 miesiąc dawno, dawno temu :P

Pięknie pachnie:)

Pięknie pachnie,ładne opakowanie:)Dość trwały zapach i intensywny:)Średnio chroni przed potem.Poza tym jest mało wydajny i ma małą pojemność:/
Nie wiem czy kupiłabym go ponownie..

Używam tego produktu od: 2lat

Raczej na wyjazdy...

Zasadniczo mogę powiedzieć jedną bardzo pozytywną rzecz - przepiękny zapach. Do tego kosmetyk chroni dość dobrze - za to należą mu się uczciwe 4 gwiazdki. To co mi w nim przeszkadza to jego niska wydajność i fakt, że po pewnym czasie zaczyna zwyczajnie zajeżdżać alkoholem.
Nie zauważyłam, żeby brudził ubrania, ale ostatnio nosiłam głównie jasne bluzki...
Wszystko to sprawia, że produkt jest idealny do kosmetyczki wyjazdowej (tutaj plusem jest jego miniopakowanie), ale zbyt niewydajny i męczący na co dzień. Dla zapachu na pewno skuszę się na wersję w kulce...

Używam tego produktu od: od połowy maja do 12 czerwca
Ilość zużytych opakowań: jedno (100ml)

Kiedyś obiekt pożądania

Jak bylam mniejsza to po prostu marzyłam żeby mieć ten produkt. W końcu jaka tata mi go kupił byłam przeszczęśliwa :) Chciałam go ze względu na reklame i "gwarantuje pewność siebie i wzbudza zachwyt przyjaciółek i chłopaków." ;) Zapach jest śliczny! Bardzo dziewczęcy, słodki, makinki (mniam!). A buteleczka jest równie piękna, typowa dla dziewczyn - różowa i w kwiatki :)

Używam tego produktu od: Nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Może być.

Zapach maliny? Nie potrafiłam go rozpoznać. Praktyczne opakowanie,zmieści się do każdej torebki. Jednak ten jego zapach jest troszkę mdlący. Niedrogi,bardzo łatwo dostępny,wystarczy że się przejdę do supermarketu. Niestety wątpię czy kupię go ponownie.

Dobry

Bardzo lubie ten deo za jego malinowy acz nie mdlaco slodki zapach. Przed potem chroni tak na 60% ale przed potliwoscia wole stosowac kulki. Jest wydajny :)
Fajnie go miec w torebce, ladnie wyglada i napewno go jeszcze kiedys kupie :)

Używam tego produktu od: 24.12.2011
Ilość zużytych opakowań: pol na zmiane z innymi