Pantene, Pro-V, Nature Fusion, Serum wygładzające do włosów

Pantene, Pro-V, Nature Fusion, Serum wygładzające do włosów

Serum chroni włosy podczas stylizacji, zapobiega puszeniu i skręcaniu się włosów w wyniku wilgoci, nawilża i wygładza włosy.

takie tam

Serum bym tego nie nazwała, raczej balsamem bez spłukiwania. Nie ma właściwości pielęgnacyjnych, a jeśli tak, to bardzo delikatne. Pewnie dlatego nie obciąża. Jedyny pożytek jaki z niego miałam, to pomoc przy rozczesywaniu. Czy wygładza? Tak, jak każdy inny produkt tego typu. Zapach niby ładny, ale zupełnie nie z mojej bajki.

Wydajny, ładne poręczne opakowanie, pompka działała bez zarzutu.

fajny produkt

Kupiłam za funta, czyli za 5 zł, czyli prawie za darmo
Serum pieknie pachnie, fajnie ze ma papke i moge wycisnac odpowiednia ilość. Dobrze mi sie po nim rozczesuje wlosy, ktore bez rzadnej dodatkowej odzywki bez splukiwania strasznie sie placza, wlosy po serum sa miekkie, zauwazylam ze lepiej nie suczyc po niej wlosow (ja zawsze uzywam bardzo garacego powietrza suszac suszarka, po czym wlosy sa jak sino) jesli same wysychaja wlosy sa miekkie, mniej sie pusza, wg mnie fajny produkt, przede wszystkim serum nie obciaza wlosow. Niewiem czy kupie ponownie, czesto zmieniam produkty do wlosow, rzadko wracam do wczesniej kupionych, ale wg mnie mozna sprobowac

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

może być

Nie ma oszałamiających efektów. Włosy po nim dobrze wygladają, ale raczej nie odżywia. Podoba mi się zapach, włosy dobrze się po nim rozczesują, ładnie błyszczą. Kupiłam go za 7 zł w promocji, nie wiem czy zapłaciłabym więcej

Dobry, mógłby być lepszy

Hmm, wydaje mi się, że serum jest dobre, ale nie za te cenę. Ślicznie pachnie, wydajne, wygładza włosy kiedy je nakładam, jak są suche na końcówki, nie obciąża i nie skleja. Na pewno nie szkodzi;) Minusy:
:( wysoka cena
:( złe opakowanie, tzn. źle się wyciska zawartość (raz leci za dużo raz za mało)
:( mógłby lepiej odżywiać i nawilżać włoski, bardziej pielęgnować. Oczekiwałam więcej od nowości Pantene i nie wiem czy kupię ponownie. Może, jak za nim za tęsknię za jakiś czas.

Używam tego produktu od:1 miesiąc