Sephora, Professionnel, Pędzel cienki do eyelinera nr 17

Sephora, Professionnel, Pędzel cienki do eyelinera nr 17

Cienki pędzel do eyelinera pozwala na zrobienie prostej kreski na powiece. Służy również do zagęszczenia brwi przy użyciu cienkich, krótkich kresek.

Spełnia swe zdania

Pędzelek jest porządny, do tej pory nie zmienił swego kształtu ani nie wypadało z niego włosie pomimo intensywnego użytkowania :) Umożliwia wykonanie bardzo cieniutkiej kreski, ale i przy grubszej nie trzeba sie zbyt namachać. Sprawdza się i przy żelowych eyelinerach jak i cieniach, polecam!
Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w użyciu

Nie przepadam

Nie jestem specjalnie zachwycona tym pędzlem. Zaczęłam używać go do zrobienia prostych kresek, jednak nie spełnił on całkowicie moich wymogów. Uważam, że lepszą kreskę może uzyskać podobny pędzel z innej firmy. Z czasem trochę się rozwarstwia. Obecnie służy mi do zagęszczania brwi.

Niezastąpiony

Zacznę od tego, że ostatnio nabyłam tusz do kresek Smashbox, do którego zakupiłam pędzelek do eyelinera Sephora (nr 15). Po powrocie do domu przypomniałam sobie, że jakiś czas temu kupiłam też pędzelek nr 17. Używałam oby, ale moim zdaniem najlepiej się sprawdza właśnie nr 17. Jest cieniutki, dzięki czemu można za jego pomocą wykonać na prawdę cienką kreskę (lub grubszą wedle uznania). Wykonana nim kreska jest precyzyjna. Jeżeli chodzi o trwałość pędzelka to jest bardzo trwały (ale używam go zbyt krótko by powiedzieć coś więcej). Nie zmienia swoich właściwości po umyciu - do mycia pędzli używam szamponu do pędzli Sephora.

Ilość zużytych opakowań: nadal 1 ;)