Perfect Lady, Deeply & Sweet Smoothing Scrub for Hads and Body (Wygładzający peeling do dłoni i ciała)

Innowacyjny preparat złuszczający w postaci gęstej pasty żelowej, polecany w szczególności dla skóry suchej, zmęczonej, pozbawionej energii. Gruboziarnisty cukier wraz z drobinkami z pestek z czarnej porzeczki skutecznie peelingują skórę. Gliceryna, ze względu na swoje właściwości nawilżające, idealnie pielęgnuje skórę. Lekka, żelowa formuła łatwo się zmywa pozostawiając skórę idealnie oczyszczoną, gotową do przyjęcia składników aktywnych. Wyjątkowa formuła sprawia, że drobinki cukru nie sypią się, lecz pozostają zatopione w paście. W kosmetyku znajdziemy również olej ze słodkich migdałów, który wraz z resztą substancji stanowi porywającą kompozycję. Lekka, żelowa formuła łatwo się zmywa i otula ciało zmysłowo- słodkim zapachem, odpręża zmysły i relaksuje. Poczujesz się jak po wyjściu z luksusowego salonu odnowy.

Super!

Jestem w nim zakochana! Peeling pachnie przepięknie, ma słodki zapach, który utrzymuje się długo na skórze. Drobinki cukru nie sypią się lecz zatopione są w odżywczej masie. Peeling jest mocny i fajnie złuszcza naskórek. Po zmyciu skóra nie jest tłusta, lecz mocno oczyszczona i świeża. jestem bardzo zadowolona z peelingu.