Oriflame, Perfect Body, Dimple Defence Anti-Cellulite Day Gel (Antycellulitowy żel na dzień)

Zawiera unikalny kompleks Lipo-Burn, który zmniejsza objawy `skórki pomarańczowej`, pomaga ujędrnić skórę i wymodelować kontury ciała. Delikatnie napina i wygładza skórę, a dzięki nietłustej konsystencji szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze uczucia lepkości. Rano wmasuj kolistymi ruchami w biodra, uda i pośladki.

Ujdzie

Żel, który fajnie nawilża i wygładza skórę, ale czy redukuje cellulit? Nie wiem. Drażni mnie w nim to, że skóra jest taka lepka i klejąca, ale potem jak już się całkiem wchłonie, to jest gładka i delikatna. Stosując go dwa razy dziennie na uda, brzuch i pośladki nie wystarczy na zbyt długo. Ma całkiem przyjemny zapach.

Redukuje cellulit.

Stosowałam z całą serią i jestem bardzo zadowolona. Nie odchudzałam się, a zgubiłam 2 cm w udach.
Plusy:
+ ładny zapach delikatny nie narzucający się
+ gęsta konsystencja
+ szybko się wchłania, nie lepi się
+ są efekty
+ wygładza skórę
+ dobrze nawilża
+ redukuje cellulit
+ nie podrażnia
Minusy:
- strasznie mało wydajny, opakowanie starcza na 2 tygodnie przy smarowaniu brzuch + nogi, a 3 tygodnie same nogi:/ i to rano raz dziennie...

Dla mnie antycellulitowy KWC bo cena nie za wysoka w promocji, a żel naprawde działa jak kremy za 100zł.
Od razu proponuje zamówić kilka opakowań jak jest w promocji.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące jakiś czas temu (przed wakacjami w tym roku)

Zdecydowanie jestem na tak

Żel pięknie wygładza skórę, napina.
Nie lepi się i co najważniejsze naprawdę widzę redukcję cellulitu. Była widoczna już w trakcie pierwszego opakowania. Niedawno zaczęłam drugie. Jestem zdecydowanie na tak

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

dobry

Po pierwsze; ma fajną konsystencje, nie klei się jakoś bardzo ( w porównaniu no innych tego typu żeli)
Po drugie; przyjemnie napina, wyszczupla oraz ujędrnia skórę
Po trzecie; (-) jest nie wydajny. Przy codziennym stosowaniu opakowanie starcza na ok 3 i pół tyg (w moim przypadku)
Po czwarte; (-) nie zauważyłam jakiejś oszałamiającej zmiany jeśli chodzi o mój cellulit.

Używam tego produktu od: 3 tyg