La Roche Posay, Toleriane Fluide (Lekki kojący krem do wrażliwej cery mieszanej i tlustej)

Bardzo lekki krem (fluid) kojący i nawilżający, ale nie obciążający skóry oraz nie pozostawiający tłustego filmu - szybko się wchłania. Bezzapachowy, niekomedogenny. Świetny na dzień pod makijaż.

Skład: Aqua/Water, Squalane, Glicerin, Dipropylene Glycol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Ethylhexyl-Glycerin, Caprylyl Glycol Code Fil B28530/1

Cena: 13GBP / 40ml
/bw/

dobry dla wrażliwców

Dostałam w prezencie opakowanie 30ml. Zużyłam i miło wspominam. Mam trądzik różowaty, na szczęście dobrze zaleczony, używam tylko i wyłącznie kosmetyków aptecznych. Akurat z LRP nie mam zbyt wielu pozytywnych doświadczeń, ale ten krem mnie zaskoczył pozytywnie.

+ lekka formuła;
+ nietłusta konsystencja;
+ szybko się wchłania;
+ odpowiedni także pod oczy;
+ nie podrażnia wrażliwej cery;
+ utrzymuje odpowiednie nawilżenie;

- minusem jest wydajność, bo choć jest to fluid, jest dość rzadki i szybko się kończy.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ale na pewno jest to dobry produkt dla wrażliwców.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

polecam

używam już dosyć długo
-nie powoduje alergii

-matuje ale nie wysusza

-nawilża a twarz się nie świeci

-baaardzo wydajny

-po nałożeniu zostawia "film" jakby pudrowy

-mniej zaskórników

Używam tego produktu od:2 lat

taki sobie..

kremik wygodny w dozowaniu , leciutki, nie podrażnia , szybko się wchłania i mile nawilża,
ogólnie jestem zadowolona:)

podoba mi się to że nie jest tłusty i nie zostawia świecącej powłoki na skórze:)

świeny

Zupełnie mogę zgodzić się z opinią mojej poprzedniczki :)
Moim zdaniem ten krem jest fantastyczny! Świetnie nawilża, łagodzi wszelkie podrażnienia, nie pozostawia tłustej warstwy więc twarz się po nim nie świeci - po prostu lux malina :)
Dodatkowym plusem jest to, że jest szalenie wydajny. Jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy regularnego używania. Szkoda, że jest niedostępny w Polsce.

Używam tego produktu od:kilku m-cy

zbędny

Kupiłam z zamiarem aplikowania go pod filtry, na podrażnioną mieszaną cerę, w celu podtrzymania efektu nawilżenia (ochrony przed wysuszeniem).Krem nic nie robi, nie nawilża, ale też nie wysusza, nie koi, ale też nie podrażnia.Faktycznie jest lekki, szybko się wchłania, ale pozostawia na twarzy lepki film, co powoduje,że okropnie "rolują się" na nim kremy i podkład.
Jestem zwolenniczką minimalizmu, jeśli chodzi o nakładanie na twarz różnych mazideł, ten krem jest, jakby go nie było, więc dla mnie zupełnie zbędny.

PS:Może będzie dobry dla bezproblemowej cery, dla osoby, która się nie maluje, na lato.

Używam tego produktu od: 3 tyg.